Ik lijk idd een streepje te zien, maar nog niet heel duidelijk eerlijk gezegd.. Waarom. Denk je dat het vals positief is?
Ik vind hem best duidelijk! Hopelijk over 1-2 dagen een test waar je niet meer aan hoeft te twijfelen
Mijn test vanmorgen was negatief (11dpo). Althans zoooon licht streepje dat het niet eens op de foto te krijgen was. En volgens mij ook pas na afleestijd. Dit in combi met dat ik me niet meer zwanger voel en mijn test op 8dpo veeel duidelijker was qua 2e streep, betekent naar mijn idee dat het echt klaar is deze ronde. Ik baal enorm want mijn cyclussen zijn zo lang. Voor ik weer eens een kans krijg.. deze maand was eisprong pas op dag 48.. Heeft er iemand ervaring met teubisbloemolie om de cyclus te verkorten? Ik denk er over om hiermee te starten.
Hij is wel roze en binnen de aflees tijd, ik denk dat het door t bewerken wat grijzig oogt. Hier de foto zonder bewerken.
Duidelijk!! Gefeliciteerd hoe veel DPO ben je vandaag? Dat shaken is herkenbaar haha. Wens je een fijne zwangerschap!
Wat spannend! Alvast gefeliciteerd! Hopelijk loopt het snel op en kun je er meer vertrouwen in krijgen.
Ah, lastig is dat hè? Die vage streepjes maken het nog onzekerder dan het al is. Het is nu nog echt een tuurstreepje en daar heb ik helaas ook negatieve ervaringen mee. Hopelijk loopt het snel op