Ik al gestopt met de pil vanaf april 2012, ivm verleden toen en in maart onderzoeken gehad nu waren alle hormonen goed maakte in het verleden 1 hormoon niet zelf aan dit is gestimuleerd en overgenomen door het lichaam zelf. Nu de verder de molen in ben erg benieuwd! Ik pendel zelf je mag me wel een pb sturen
Heb net ook een test gedaaan.... zie echt eeen heeel vaag streepje! Oh ik hoop het zo dat het raak is
Even een vraag, want ik heb me nooit zo bezig gehouden met DPO´s en NOD´s e.d. De vorige zwangerschap was een beetje een verrassing. Ik liep toen al bij de gyn. 11 DPO, is dat erg vroeg?
Ik heb nog nooit veel na de eisprong gevoeld! Heel af en toe een vermoeidere indruk, maar verder.. heb nu een zere borst aan de linkerkant, maar dit heb ik ook altijd als ik ongi word en heb een vette huid en veel puistjes; ook altijd voordat ik ongi word.. Heb weinig hoop!
spannend newbornstar! lijst : ik mag op roze hoor vind mijn test daar toch echt wel duidelijk genoeg voor haha! en 11 dpo is vroeg!!
Wat goed sanne! Gefeliciteerd! Hier gaan we vrijdag testen. Ik denk steeds wat te voelen (steken in buik/zij en rechterborst doet soms pijn), maar ben bang dat ik het me verbeeld...
alle zwangeren gefeliciteerd ik ga er de komende maand echt voor. Ga lekker mijn ei opsporen en hopelijk is het raak...keep the faith op naar ronde 3
Ja dat is dan wel leuk al sta ik op het testlijsjte van zaterdag kan je zolang wachten? Haha ik weet niet hoor, vrijdag is voor ons dan 10 of 11 dpo toch?
Goedemorgen, Hier is de eisprong als het goed is geweest? Dinsdagavond vruchtbaar slijm. Voor de vmk voelde ik mijn eisprong altijd heeel goed, nu helaas niet.... dus is even gokken Dames op roze gefeliciteerd super!
Alle zwangeren,gefeliciteerd!! Ik vind het allemaal wel weer erg spannend om te weten of ik zwanger ben of niet,volgende week vrijdag mijn nod pas dus nog even doorbijten en genieten van t mooie weer,voel ook nog niks,maar had ik bij die andere zwangerschappen ook niet tot een week of 6 ,meiden die gaan testen succes,hopelijk een knaller!!
Goeiemorgen Marrie en daniellej newbornstar balen meiden, succes volgende ronde. Sanne alweer getest deze ochtend wil nog een knaller zien hoor Hier nog niet getest heb lopen spoken vannacht en was vanmorgen te laat op me werk dus helaas geen tijd gehad en heel eerlijk ik durf niet ben zo bang voor een witte test ik stel het nog wel ff uit
He wat jammer newbornstar! Balen. Hier weer vreselijk misselijk al al uren op.. Heb zo rijles, zal wel een drama worden
Succes annelie566 Duim voor je dat het goed gaat maar wat vervelend dat je zo misselijk bent. newbornstar en hoopop en marrie wat balen zeg. Jenn88 balen dat je te laat was en daardoor niet kon testen. Ik snap ook best dat je niet durft. Heel veel succes.