Vreselijk he, je voelt vanalles en dan toch op rood. De laatste keer had ik zelfs vanaf 3 dagen voor nod bloedend tandvlees. Ik dacht dit kan niet missen met alle andere symptomen.. Sterkte!!
Ik ben weer terug van vakantie en dat was heerlijk! We hebben zelfs iedere dag geklust! Iedereen die al op roze staat in de lijst: gefeliciteerd! Iedeeen op rood: balen, op naar de volgende ronde! Ik hoop dat ik mijn ei op vakantie heb gehad, had wel de ovutesten mee, maar niet kunnen gebruiken. Een paar uur niet naar de wc en zonder drinken ging niet echt samen met een temperatuur van rond de 30 graden. Heb vandaag wel een ovutest gedaan en deze was erg licht. Doe morgen en overmorgen weer en dan kijk ik of ze nog lichter worden, in dat geval is mijn ei geweest en hebben we grote kans dat het raak is. Ik hoop het zo! Alleen dan nog zo lang wachten tot eind deze maand op nod.
Balen zwangels Hier vannacht een paar druppeltjes licht roze verloren maar nu helemaal niks meer heb alleen maar doorzichtige afscheiding, met wat witte/ gelige afscheiding. We zullen zien of het vandaag doorbreekt
Balen zwangels En gefeli voor de rose dames Hier vannacht wakker geweest van de ongi krampen maar nog geen bloed
Ook ik had kramp. Vandaag toch maar niet getest, durfde het niet. En nu is het ook al bijna zondag dus test zondag maar gewoon.
Jeetje dames wat is er al veel rood . Voor alle zwangere gefeliciteerd. Ik vraag me nu toch echt af als dat gisteren het begin was. Sinds gisteren wel af en toe steekjes in de vagina dus zal toch echt gaan doorzetten denk ik. Dit is toch ook niks als het toch moet door breken mag het nu wel komen hoor.
Toch getest ondanks mijn gevoel dat ik ongi ga worden en hij was negatief Zoals verwacht. Nu liep deze cyclus sowieso al helemaal anders maar toen ik rond dag 50 toch nog een eisprong kreeg laaide de hoop weer op.. best wat sip nu
Aaaah nee wat veel rood!! Balen en ook een paar negatieve testen ... pfff Hier ook een zeurderig gevoel id buik hoor dus het kan goed Maris. Heb er ook een goed gevoel over , deze zwangerschap, maar het bruin maakt me onzeker .... Net weer even flink lopen kokhalzen om niks dus dat zit wel goed. De dokter gebeld want ik moest nog een bloedtest doen. En ... het hcg kan ook gemeten worden!! Verwacht alleen pas na het weekend de uitslag maar goed .... hopelijk stelt dat me wat gerust want dat bruin zit steeds in mn achterhoofd .... Shirtje voor grote broer is besteld en we willen het misschien komend weekend aan ouders vertellen Ik krijg er meer vertrouwen in ... vannacht erg rommelende darmen... veel lucht maar ook dat hoort erbij
@sanne ok ja ik had t bij mijn andere zwangerschappen ook gewoon t gevoel ongi te worden door de buikpijn,maar goed t is nu echt afwachten helaas....
Linda1982 Van harte gefeliciteerd. Alle dames die op rood mogen: Balen zeg succes in de volgende ronde en hoop dat het voor jullie dan ook roze mag worden
Hoi meiden, Ik kom me hier toch ook maar melden! Lees alweer even mee, maar meld me nu toch maar! Wij zijn al bijna 2 jaar (ene keer iets meer mee bezig dan de andere) bezig voor een 2e kindje. Er is medisch niks aan de hand, al heeft mijn lichaam wel een flinke klap gehad van de bevalling van de eerste! Zoon wordt over een maand 3 jaar, dus we willen dolgraag nog een kindje! Hoop zo dat het deze maand eindelijk raak is! Wordt ondertussen helemaal gek van mijn lijf; moe, misselijk, buikpijn, diarree, hoofdpijn, pijnlijke borsten... heb ik nooit voor ik mijn menstruatie krijg, maar goed voor hetzelfde geld houdt mijn lichaam me enorm voor de gek! Probeer de drang om te testen echt te bedwingen, want bij zoonlief testte ik pas positief toen ik al 2 weken overtijd was en zelfs toen was het geen knaltest! Kan me de symptomen van toen niet meer zo goed herinneren, omdat we er toen nog helemaal niet bewust mee bezig waren (meteen na besluit om te stoppen met de pil zwanger, zonder ovu test, temp of überhaupt vruchtbare dagen!) Weet alleen nog dat ik heeeeeeeel misselijk was, maar goed dat was pas toen ik zeker 6 weken was en nu zou ik dat nog niet zijn.... Pfff we wachten het rustig af! Mag ik op de lijst? Mamamies, 28 jaar, ronde (ik tel niet meer!), 2e kindje NOD op 21 juli Voor alle meiden die al weten dat ze zwanger zijn; gefeliciteerd! Voor alle meiden die ongi zijn; jammer, op naar de volgende ronde. Voor alle meiden die nog moeten wachten; ik wacht met jullie mee! wil pas testen als ik 3 dagen overtijd ben, niet eerder! Laten we elkaar in bedwang houden! hihi!