@Cindy83 Ahh wat leuk!! @davina87 Gefeliciteerd, duidelijk hoor @L2092 Balen zeg... raar ook! Heb je al eerder ineens langere cyclus gehad? Weet je wanneer je ei geweest is? @Eva4 Spannend hoor! Knap als je zo lang kan wachten met testen @Rainbow88 Balen.. Succes in volgende ronde♡ Hoe is het met de andere dames? @Sylva @Jolo @vollie1988
@Jess93 gefeliciteerd met je zwangerschap! Dat is erg snel gegaan he! Ik wil wel heel erg graag testen hoor. Maar ik probeer nog een beetje geduld op te brengen. Ben bang dat de test nu nog negatief is als dinsdag inderdaad de innesteling was.
Vervelend zeg! Ik dacht echt het komt gisteravond, had enorme krampen! Van het een op andere moment ineens over .. en geen tekenen meer vreemd hoor! Ook negatieve test maar zit denk pas om 9/10dpo ..jij?
@Jess93 Nee, tot nu toe 28 tot 31 dagen.. Ik wacht het nog wel even af.. @vollie1988 oh dat is ook raar! Hoe voel je je nu dan? Nou ik ben nu een beetje in de war.. Ik dácht 6 augustus mijn ovulatie gehad te hebben, maar dat weet ik nu niet meer zo zeker (heb geen testen gedaan deze maand)
geen krampen meer en ook totaal geen voortekenen zoals bruinige afscheiding.. ik snap er niets meer van! Maar goed stel maandag 7 was mijn eisprong dan zou ik eigenlijk natuurlijk pas komende maandag ongesteld worden .. alleen mijn laatste cyclussen waren op 30 / 32 dagen en morgen zit ik op 33 dagen .. en bij jouw?
Wat gek zeg! Hopelijk is er dan toch wat gaande van binnen.. Het zou dan alleen wel fijn zijn om een positieve test in handen te hebben en niet deze onzekerheid van een negatieve test en geen menstruatie.. Ik heb wel wat een zeurend gevoel af en toe in mijn onderbuik, maar dat is het ook. Een paar keer met afvegen een ieniemienie kleurverschil rood/bruin. Maar als je er niet op zou letten zou het ook niet opvallen. Ik zit morgen ook op dag 33, tot nu toe was mijn cyclus niet langer dan 31 dagen. Normaal begon het 2 dagen voor mijn menstruatie met wat bruine afscheiding, 1 dag van te voren ook wat rood en dan ging het pas los. Nu dus niks geen voortekenen verder..
Hier hetzelfde, ook 2 dagen van tevoren en daarna los.. unn we worden volgens mij vreselijk in de maling genomen worden door ons lichaam .. Het ergste is dat ik hetzelfde weeeige gevoel heb als bij mijn dochter.. maar toch blijven testjes wit.. Ik heb ook geen verwachtingen het was/is de eerste ronde.. maar toch is er een sprankeltje hoop! Ga jij nog testen morgen?
We kunnen zeker in de maling genomen worden.. Ik probeer er al wel minder mee bezig te zijn en om gewoon te kijken wat de tests zeggen. Morgen maar weer een testje doen denk ik ja, jij ook?
Ik heb er geen meer liggen .. alleen nog 2 van clearblue digitaal, deze had ik nog wel even dicht willen laten! Dus ik ga wachten tot volgende week! Houdt je me op de hoogte?
Even een update. Hier vandaag naar de gynae geweest voor tussentijds uitstrijkje. Ik had ook mijn waarden van schildklier mee van de voorbije jaren. Het kan zijn dat deze net iets te hoog liggen waardoor het het zwanger geraken bemoeilijkt. Ik ben nu doorgestuurd (binnen een maand) naar een schildklierspecialist die bloed gaat trekken en eventueel dan ook medicatie voorschrijft. Maaaaar voor hetzelfde geld zijn mijn waarden wel ok. Dat kan alleen de specialist bepalen. Als ik binnen 4 maand nog niet zwanger ben, mogen mijn vriend en ik vruchtbaarheidstesten laten doen, want dan zijn we een jaar aan het proberen. Ik hoop natuurlijk dat het hiervoor al prijs gaat zijn
Ik wel, mag 20 sept komen voor het intakegesprek en 25 sept voor de eerste echo.. dit doen ze namelijk pas vanaf minimaal 8 weken zwangerschap
Jeetje even terug gelezen wat ongelofelijk veel zwangeren en dus april kindjes! Voor de meiden op rood, ontzettend naar hopelijk de volgende ronde voor jullie ook op knal roze!
Goedemorgen, ik ben zo zenuwachtig dat ik veel te vroeg vertrokken ben. Ik ben er straks om 7u30 al terwijl ze prikken tussen 8 en 9u Zoo benieuwd wat de uitslag is. Zal moeten wachten tot vanmiddag. tussen 13:30 en 15:30 bellen ze
Heel veel succes vandaag! Ik hoop op een hele goede uitslag voor jullie. Dat je te vroeg vertrokken bent door de zenuwen is goed te begrijpen hoor!
Ik heb dit dus ook . Vandaag niet getempt gisteren 37 temp sporadisch.. maar voel echt dat ik ongesteld moet worden . Gisteren was 16 dpo