Yuntje: bedankt meid,, je vrolijkt me weer een beetje op,, ik gaat even lekker douchen misschien knap ik daar van op tot straks meiden..
Bannercheck, kom even spieken het helpt me wel om de tijd door te komen, ik kom hier niet zo vaak meer. Denk er ook niet zo veel meer aan.
bannercheck ik zag geen nieuwe zwangeren in maart, jammer hoor ik hoop nog wel op een goede eindscore en anders maken we april tot een topscore-maand!
hoi dames sorry ga jullie verlaten geen goed begin voor april maar ben vandaag dag 21 ongie geworden, van mijn cyclus snap ik even niets meer had vorige week maandag een posi ovutest. vol goede moed door naar de volgende ronde en een beetje positief blijven denken al is dat nu even moeilijk... allemaal erg veel succes en jullie gewoon zwanger he ws heb ik mijn nod eind april maar wanneer weet ik even niet.. dus blijf hier nog wel hangen en gezellig kletsen liefs
Ik moet 13 april weer ongesteld worden dus we duimen weer een eind weg, duim voor iedereen natuurlijk deze maand weer. Het was een heerlijke dag vandaag echt super mooie weer helemaal goed! Je merkt direct dat iedereen vrolijk wordt van het mooie weer, de mensen komen allemaal weer uit een winterdip!
Hallo allemaal, Mijn NOD is 3 april (staat op 4 april maar was niet goed gegaan). Ik hoop voor jullie en ons ook dat april een TOP maand wordt! Groetjes Mpje
goedemorgen dames. mijn mannetje is weer werken en ik heb me oo al gewassen en opgemaakt. moet alleen nog even eten maken en stofzuigen! vandaag een drukke dag en morgen ook! heb eerst toetsen van 9 tot 15uur en om 16uur heb ik met een vriendin afgesproken om samen te eten en naar de bios te gaan en morgen om kwart voor 10 naar huisarts om 12uur naar mijn nicht om half 3 werken tot 18uur en om half 8 komt een hypotheek adviseur......... vandaag word het ook lekker warm (20 graden) dus ik ga heerlijk ervan genieten! wat gaan jullie doen? XXX
Ook goeiemorgen! Vandaag weer gewoon werken en tussendoor even naar de huisarts. Zit nl al een poosje met een voetschimmel en die gaat maar niet over. Nu wilde mn huisarts tabletten voorschrijven maar dan mag je absoluut niet zwanger zijn en een paar weken na die kuur ook niet worden. Ga nu dus eerst even langs om te checken of het echt wel een schimmel is. En dan zie ik wel wat ik doe. Heb eigenlijk niet zoveel zin om nu niet zwanger te mogen raken... :-k