Sam en Rumah Gefeliciteerd! hier blijft mn lichaam nog even raar doen... net nog weer heel licht roze afscheiding, krampjes heb ik ook nog al verplaatst het zich van mijn schaambeen naar mijn linker kant.... ook een soort van warm gevoel boven mn schaambeen, en niet echt misselijk maar wel een raar gevoel in de maag en een flinke productie speeksel (wat ik ook altijd krijg als ik oet overgeven) ook krijg ik lichtelijk hoofdpijn.... Griepje? voel me verder niet ziek en dat roze afsheiding lijkt me daar ook niet op de te duiden... Vaag allemaal weer!
de zon schijnt heerlijk. vandaag blijf ik nog even binnen door me verkoudheid die net iets beter gaat morgen gaan we weer naar buiten
Ik ben weer van de partij! Wonder boven wonder ben ik na mijn miskraam na 29 dagen ongesteld geworden. Bij de vorige mk duurde het 5 weken dus ik ben blij dat het nu zo snel is gegaan! Ik ben bang om er weer voor te gaan maar het moet toch kunnen na 1 gezonde dochter. Heb nu een homeopaath in de arm genomen en hoop nu op een snelle en vooral blijvende zwangerschap. Dus meiden: we gaan ervoor hè?!
Heel vaag is dit Heb nog een beetje afscheiding van mijn ongi,doe ik net een ovulatie test en krijg vrijwel direct 2 donker blauwe strepen Zit pas op de 8e dag
hey das vaag! maar ik vind dat ik ook heel vroeg een eisrpong heb gehad! Ben je misschien toch zwanger? (ovu test kan dan toch ook posi aangeven?)
Ik zie dat je er ook korte cycli tussen hebt zitten, misschien weer een korte? Ik zou zeggen: snel aan de klus!
Dan was ik er gisteren op tijd bij Maar ik heb een zwangerschapstest uitgevoerd op de 3e dag overtijd,die was negatief en later die dag begon het vloeien
Goed zo Nathalie! Misschien dat je het onbewust al voelde aankomen? Tja, op dag 8 een positieve test, misschien op dag 9 je eisprong, pak er 14 dagen bij heb je toch een cyclus van 25..... nog niet zo verkeerd toch?
haha, ik zou willen dat ik zo vroeg een eisprong had en een iets kortere cylus... ik had pas op dag 20 een eisprong!
@alle dames:Bedankt voor de knuffels en lieve woorden. @Deronaenk niet dat ik alsnog zwanger kan zijn, heb maandag een bloedtest laten doen en die was negatief. Pfff, laat de maar snel komen. x