NOD april 2008

Discussie in 'NOD forum' gestart door , 26 feb 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. natjes

    natjes Niet meer actief

    @ jedid! Neeeeeeej zeg jij ongi?Wat ontzettend balen! Hoop dat ik je trots kan maken straks door op roze te gaan staan heb geen flauw idee.. Door dat berichtje van diegene die na 12 dagen posi testen terwijl bij 7 nog nega krijg ik HOOP!
    Heb vanaf dag 6 geloof ik niet meer getest ofzo? Kweet het niet meer. Ga er zelf geen geld meer aan uitgeven ik ben donderdag aan de beurt!

    En ik heb me toch een honger! buuuurrghhhhhh. Kan me niet beheersen. En als ik dan iets opheb ben ik kotsmisselijk/vol/oprispingen.. Erg vervelend ieder geval!

    Ga nu weer op pad, net 10 klanten gedaan, even auto leeggooien en nog een zooitje doen. Kan ik dat mooi verdelen over komende week dat ik dan rustig aan kan doen!
    Vanavond weer lekker online hubbie heeft hele week avonddienst! De avonden zijn dus voor mij ::)
     
  2. natjes

    natjes Niet meer actief

    @sim80: je geeft me hoop! heb vanaf dag 6/7 niet meer getest!
    Ga donderdag naar de dok, heb geen zin zelf weer er geld tegenaan te gooien, heb al genoeg zelf getest ;)
     
  3. Maidin

    Maidin VIP lid

    24 jan 2008
    8.121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    @ natjes: make me proud en geeft ff een PB als je getest hebt...
     
  4. natjes

    natjes Niet meer actief

    @ jedid: zal dat zeker doen als ik meer weet! Je was toch een soort maatje deze maand! helaas dat jij nu al doormoet naar mei! Vond het wel 'fijn' iemand met dezelfde 'klachten'!
    Maar goed we gaan doen en wachten af!
     
  5. natjes

    natjes Niet meer actief

    even kijken 'hoever' ik zou zijn als ik zwanger ben...

    [​IMG]

    VOOR DE DUIDELIJKHEID BEN NIET ZWANGER (ALLEEN HEEEEEEEELE VAAAAAAAGEEE STREEPJE GEHAD) BEN EVEN BENIEUWD NAAR DE BANNER ;)
     
  6. Sanne

    Sanne Fanatiek lid

    18 sep 2005
    3.691
    0
    0
    verzorgende
    limburg
    Ik begrijp het wel hoor, vat het ook niet negatief op :D
    Hoe oud is je dochtertje?
     
  7. lb22

    lb22 Actief lid

    25 feb 2008
    303
    0
    0
    ow natjes ik hoop het zo voor je meid!
    kom af en toe wel even spieken hoe het er voor staat!
     
  8. Gentle

    Gentle VIP lid

    10 okt 2007
    6.979
    1
    36
    Overijssel
    Huppeldepup, met jullie eeuwige geklets kan ik er weer even tegenaan. Ik ga zo maar eventjes slapen op de bank denk ik. Het voelt echt al dagen alsof ik onwijs ongesteld ben, maar normaal gebeurd dat in dag 4 van mijn stopweek, dat zou dus pas over ruim een week zijn.

    Als ik nou negatief test dan snap ik er echt niets meer van. Hoe meer symptomen ik om me heen hoor, hoe meer ik denk 'Dat heb ik ook!'. Ik ben ook zo moe.. Bluh.

    Trouwens, hoe zijn jullie met vertellen aan familie en vrienden? Wij hebben dus nogal drastische plannen voor de komende maanden, waar we het dus steeds met allerlei mensen over hebben. Zwanger betekend geen drastische plannen meer. Het voelt een beetje gek om nog 2 maanden te wachten en steeds te blijven vertellen dat alles gewoon doorgaat. Zou het gek zijn als ouders/close friends het al weten zo tegen/rond 8 weken zwangerschap? Wat vinden jullie?
     
  9. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    Gefeliciteerd Sim!

    groetjes
    noppie
     
  10. Rosanna04

    Rosanna04 Bekend lid

    22 jan 2008
    518
    0
    16
    Randstad
    haha natjes, meid ik hoop zo dat de huiarts je het verlossende nieuws kan brengen!
    Hier zojuist nog even de test bekeken en ik zie een tweede streep. Morgenochtend test ik opnieuw met 1 van de apotheek.
    Spanning en sensatie alom.
    Rosanna die na 53 dagen ff positief test zou goed zijn voor de moraal :)
     
  11. clarike

    clarike Actief lid

    22 mrt 2006
    455
    0
    0
    Hoi

    Mijn NOD is zaterdag as de 26 e dus. Wordt inmiddels simpel van het wachten. Heb bitter weinig signalen die erop zouden wijzen dat ik zwanger ben, maar volgens mij kwamen die mn vorige twee zwangerschappen (waarvan een mk) ook pas de laatste dagen opzetten. Dacht vorige week een innesteling te voelen, heb twee dagen ongi krampen gehad, maar voel nu niets meer. Gewoon wachten dus.......
     
  12. verhip

    verhip Fanatiek lid

    23 aug 2007
    1.463
    0
    0
    Mijn ei is er nog niet! pff, ben benieuwd hoe lang mijn cyclus deze keer weer gaat duren..
     
  13. Jessica83

    Jessica83 Fanatiek lid

    6 mrt 2007
    1.512
    2
    0
    Nieuwegein
    Ik ben toch ongesteld geworden vandaag. Wel een mooie cyclus. De mooiste tot nu toe, 29 dagen en op dag 15 mijn ei. Ben bijna trots. :)
     
  14. FreeWilly8

    FreeWilly8 Fanatiek lid

    23 okt 2006
    2.055
    0
    36
    Gediplomeerd SPW4 WB'er, Rugzakbegeleider regulier
    Hardenberg
    Hey hallo allemaal,

    helaas kijk ik hier deze maand nog maar voor de tweede keer om 't hoekje. Ik heb er sinds januari, door m'n baan, niet zoveel tijd meer voor. Vind ik echt jammer, maar ik ben wel blij met die baan.

    Ik zag op pagina 226 de passagierslijst, die moet rozer, vind ik hoor.

    Ik zag ook dat ik niet op de goede dag sta, maar dat heb ik zelf verkeerd doorgegeven, laat maar staan hoor.

    Voor mij is het super-spannend want ik ben 3 dagen over tijd, geen ongieverschijnselen maar wel al een week of twee zere borsten en af en toe hele vreemde, ecxeem-achtge, rode, branderige plekken in m'n gezicht. Klinkt dat niet verdacht? Ik ga nog niet testen hoor: zie mijn onderschrift. Die cyclussen ook, ik kan nergers van op aan! :S Maar: geen bloed geeft moed, dus ik ben heeel hard aan het hopen op dat ik zwanger ben. Dat zou even mooi zijn in ronde 12, na deze cyclus zou ik namelijk met mijn temp.-lijst en menstruatiekalender terug naar de huisarts gaan.

    Duimen jullie met me mee?
     
  15. Maidin

    Maidin VIP lid

    24 jan 2008
    8.121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    ik gaat met mijn hubbie en die vrienden liggen in dezelfde tent...

    Ik denk ff naar het toilet gaan is denk ik niet zo'n succes... het is een christelijk festival en ook al ben ik met mijn hubbie het zou een beetje gek zijn :)
     
  16. Maar29

    Maar29 Fanatiek lid

    9 jan 2008
    1.837
    0
    0
    Eh ja, dan even stiekem met z'n tweetjes de tent induiken... Spannend toch?!
     
  17. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    Even klagen hoor: ik ben zooooo ontzettend moeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoe! Nog meer mensen die daar last van hebben? Ik wou dat ik een jaar vakantie had!

    liefs
    noppie
     
  18. Re81

    Re81 Bekend lid

    11 feb 2008
    903
    0
    0
    NOD lijst april 2008

    [​IMG]

    1: Rosanna04 & Melanietje & Maria79 & Jesske & Beverly & Peaceful & Vera77 & Nessy & Maysarah
    2: Rian & Yustin & Lana & Nikkijane & PriscillaR & Nynke1980 & Marlieke10 & Mouse & Iggylover
    3: Kim78 & Aussie73 & Maybe & Mootjen & Sandy25 & Marijee & Natjes & Maine & joss81
    4: Moontje & Lichtje & 2deKleine & Mooiniet & Arianne22 & Naatje30 & Vibeke & Sim80 & WeegschaalA
    5: Trees & Jent & Kristel83 & Toetje77 & Liftrasa & Enise & Mieke74 & Miranke
    6: Biebke & Didi1988
    7: Saloua & Lautje1979 & Mnq & SSV & Suusje34 & Indira
    8: Cinneltje & Wieffie & RDJ & Kristel86
    9: Stoetel & Leonie1986 & Deesje80 & Melrosie & Bahar& K3lly & Tom78 & Julita
    10: Evitaaa1983 & Fio & Marjolein103 & LiesEd & merel69 & Rozen
    11: Re81 & Angela21 & Sisqa & Silvana81 & Athena & Bee & sarai
    12: miek78
    13: Bonny76 & Lynn1986 & Ladybug & FairyTale & Saffie & Jessica83 & Clarissa18
    14: Nikkie80 & Lien78 & Sucre & Peppie01 & Butterfly26
    15: FreeWilly8 & Sjansie28 & Coco1972 & Goofychick & Daan0210 & Mammie Paricia & pipikippie & kweenie
    16: Lola1982 & Bonny & Lb22 & Dani86 & Netty & Eleni & Libra
    17: Noppie & Dani08 & Yippieajee & Vlinder83 & Sjansie28 & Johanna1 & Susanbenjamins & Natascha78 & Karina82 & queensan
    18: Natjuh026 & Pearl29 & Claire24 & zeehondje & wondertje 2009 & Gentle
    19: Pookie66 & Dib & JedidJah
    20: Victoria & Klingel
    21: Wannabemommie & Claudia2510 & Sanne
    22: Toto & Femmmy & Vogeltje1980 & Natasjaz
    23: Tezzz & Kiddo81 & Marijke84
    24: Marina71 & Nola77
    25: Marieke74 & Mieke74 & Anouk & Angelea
    26: Daantje25 & Lilith
    27: Energy84 & Roosje75 & Meis1984 & Iuno & Enise
    28: Fampje & Verhip
    29: Dancevalley & Kimtjeuh & Jesske
    30: Maar29 & Noukie & Desiree1986 & PriscillaR & Vera77 & Maine & Yustin & Jent & Maybe & caro1978 & Lana


    163 passagiers voor de roze bus!
    11 Zwanger, 52 Ongesteld , 10 Negatieve test , 0 Twijfeltest , 0 Niets doorgegeven 1 Cyclus van slag

    Passagiers voor de testmarathon

    Testmarathon 1 april
    1. Rosanna04
    2. Nessy


    Testmarathon 5 april
    1. Jent
    2. Mieke74
    3. Lichtje

    Testmarathon 6 april
    1. Vera77

    Testmarathon 10 april
    1. Stoetel
    2. Marjolein103
    3. Wieffie
    4. Merel69

    Testmarathon 15 april
    1. Fairy Tale

    Testmarathon 23 april
    1. JedidJah

    Testmarathon 24 april
    1. Marijke84

    Testmarathon 25 april
    1. Jessica83
    2. Mieke74
    3. Tezzz

    Testmarathon 28 april
    1. Fampje
    2. Verhip

    Let op! Als je deze lijst quote dan moet de link van het plaatje
    [ img]http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2008/02/27/1204120765-530.jpg[/img ] zijn, zonder spaties.
     
  19. Re81

    Re81 Bekend lid

    11 feb 2008
    903
    0
    0
    Dacht doe de lijst even "up"

    Jammer Jedid! Had het echt niet verwacht bij jou. Maar je hebt inderdaad wel duidelijkheid nu EN een plekje in die gave hummer!

    Hier nog steeds geen ongi. En ik durf niet te testen, bang voor nega resultaat. Dus ik blijf nog maar gewoon wachten. Misschien dat ik vrijdag ga testen als er dan nog geen ongi is. Tja, en wat is 5 dagen wachten op een eventuele zwangerschap van 9 maanden?
     
  20. lb22

    lb22 Actief lid

    25 feb 2008
    303
    0
    0
    NOD lijst april 2008

    [​IMG]

    1: Rosanna04 & Melanietje & Maria79 & Jesske & Beverly & Peaceful & Vera77 & Nessy & Maysarah
    2: Rian & Yustin & Lana & Nikkijane & PriscillaR & Nynke1980 & Marlieke10 & Mouse & Iggylover
    3: Kim78 & Aussie73 & Maybe & Mootjen & Sandy25 & Marijee & Natjes & Maine & joss81
    4: Moontje & Lichtje & 2deKleine & Mooiniet & Arianne22 & Naatje30 & Vibeke & Sim80 & WeegschaalA
    5: Trees & Jent & Kristel83 & Toetje77 & Liftrasa & Enise & Mieke74 & Miranke
    6: Biebke & Didi1988
    7: Saloua & Lautje1979 & Mnq & SSV & Suusje34 & Indira
    8: Cinneltje & Wieffie & RDJ & Kristel86
    9: Stoetel & Leonie1986 & Deesje80 & Melrosie & Bahar& K3lly & Tom78 & Julita
    10: Evitaaa1983 & Fio & Marjolein103 & LiesEd & merel69 & Rozen
    11: Re81 & Angela21 & Sisqa & Silvana81 & Athena & Bee & sarai
    12: miek78
    13: Bonny76 & Lynn1986 & Ladybug & FairyTale & Saffie & Jessica83 & Clarissa18
    14: Nikkie80 & Lien78 & Sucre & Peppie01 & Butterfly26
    15: FreeWilly8 & Sjansie28 & Coco1972 & Goofychick & Daan0210 & Mammie Paricia & pipikippie & kweenie
    16: Lola1982 & Bonny & Lb22 & Dani86 & Netty & Eleni & Libra
    17: Noppie & Dani08 & Yippieajee & Vlinder83 & Sjansie28 & Johanna1 & Susanbenjamins & Natascha78 & Karina82 & queensan
    18: Natjuh026 & Pearl29 & Claire24 & zeehondje & wondertje 2009 & Gentle
    19: Pookie66 & Dib & JedidJah
    20: Victoria & Klingel
    21: Wannabemommie & Claudia2510 & Sanne
    22: Toto & Femmmy & Vogeltje1980 & Natasjaz
    23: Tezzz & Kiddo81 & Marijke84
    24: Marina71 & Nola77
    25: Marieke74 & Mieke74 & Anouk & Angelea
    26: Daantje25 & Lilith
    27: Energy84 & Roosje75 & Meis1984 & Iuno & Enise
    28: Fampje & Verhip
    29: Dancevalley & Kimtjeuh & Jesske
    30: Maar29 & Noukie & Desiree1986 & PriscillaR & Vera77 & Maine & Yustin & Jent & Maybe & caro1978 & Lana


    163 passagiers voor de roze bus!
    11 Zwanger, 52 Ongesteld , 10 Negatieve test , 0 Twijfeltest , 0 Niets doorgegeven 1 Cyclus van slag

    Passagiers voor de testmarathon

    Testmarathon 1 april
    1. Rosanna04
    2. Nessy


    Testmarathon 5 april
    1. Jent
    2. Mieke74
    3. Lichtje

    Testmarathon 6 april
    1. Vera77

    Testmarathon 10 april
    1. Stoetel
    2. Marjolein103
    3. Wieffie
    4. Merel69

    Testmarathon 15 april
    1. Fairy Tale

    Testmarathon 23 april
    1. JedidJah

    Testmarathon 24 april
    1. Marijke84

    Testmarathon 25 april
    1. Jessica83
    2. Mieke74
    3. Tezzz

    Testmarathon 28 april
    1. Fampje
    2. Verhip

    Let op! Als je deze lijst quote dan moet de link van het plaatje
    [ img]http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2008/02/27/1204120765-530.jpg[/img ] zijn, zonder spaties.
    [/quote]
     

Deel Deze Pagina