*tuduu tuduu tuduu* *Nana komt met sirene en zwaailichten aangescheurd in de NOD-politie auto* Hoor ik daar testen!?! @Dicky: meid je moet het zelf weten, als je ook maar heel goed onthoudt dat het echt een (gelukkige) minderheid is die een paar dagen voor NOD posi test. Dus als je test straks nega is, wordt dan niet al te verdrietig... Als het nog even volhoudt ledit dat echt tot een betrouwbaarder resultaat (ook omdat de kans ng best groot is dat het nog mis zou gaan, mocht je posi testen). Maar goed, having said that, ik ben hier heel hard aan het duimen Las verder iets over bloeding na ei. Heb daar ook wel eens over gelezen, is volgens mij heel normaal. Over pillen: ik slik foliumzuur en van die dagrvit voor zwangere vrouwen (zit geloof ik ok foliumzuur in dus dat slik ik dubbel )
@Muurtje: ik vind je zonnetje wel lekker vrolijk , maar die koekiemonster is inderdaad ook helemaal geweldig! Heb zelf maar voor een slakje gekozen, omdat dat wel een beetje past bij mijn gevoel (alles gaat zooooo langzaam..)
Hallo Nana! GEzellig! Ik kreeg in het ziekenhuis te horen dat ik de aanbevolen hoeveelheid folium mogt slikken want te veel is ook niet goed. Dat kan ook weer misvormingen geven aan het eventuele kindje... En trouwens je bent geld weg aan het gooien door dubbel te slikken terwijl het niet nodig is... Niet mijn hoofd er af bijten. Het is echt tegen mij gezegt in het Erasmus ziekenhuis.
Ik heb gewoon folium nu maar wil straks dagravit mama & Baby gaan gebruiken.. Ik had hier een proefpakje van en deze multivitamine is niet zo heel groot.. Had bij mijn vorige zwangerschaps van VSM mama puur.. jesus van een grote pillen... kreeg ik niet weg en al helemaal niet toen ik daadwerkelijk zwanger was.. Ik denk zelf niet dat ik deze maand zwanger raak, dit omdat we dan nogmaar 2 weken van start zijn... en ik heb PCO. Maar mocht het wel zo zijn dan kom ik niet meer bij.. Voor de eerste 2 jaar en de 2e misschien 2 weken.. Had voor mijn 1e zwangerschaps helemaal geen cyclus..
Je mag 1000 microgram foliumzuur hebben.. zoek maar op google ik zit dus nu op 600 geloof ik, dus das goed.. meer dan aanbevolen, maar kan geen kwaad! (op andere doosjes is het met kommatje aangegeven dus je mag in en dan krijg je 0,4 ofzo.. snappie?) Menstruasan is van dr vogel. is ook tegen spanningen en pms
@Muurtje: goed dan zal ik voor deze ene keer je hoofd er niet afbijten... Maar je hebt denk ik wel gelijk over niet teveel foliumzuur! Ik heb alleen een keer gegoogled hoeveel mg je nodig hebt en kwam tot de conclusie dat er net niet genoeg zit in die multi's van mij. Heb toen in de VS laag gedoseerde foliumzuur erbij gekocht en slik er elke dag nog een halve van bij om zo op de juiste hoeveelheid te komen. Ben namelijk ook een beetje wantrouwig over die multi's met zo'n laagje erom heen. Mijn huisarts zei daar ene keer over dat je veel minder ervan opneemt dan erin zit, omdat je maag eerst dat stomme laagje nog moet verteren en de inhoud dan alweer opweg naar de uitgang is voor je alles hebt opgenomen (lekker smakelijk zo vlak voor de lunch ).
@Mariebel: ik hoop voor je dat het wel raak is! Dan doe je er gemiddeld zo'n jaartje over en dat vind ik meer dan genoeg . Nee, maar ff serieus 2 jr, pffffffffffff. Bij mij begint de moed me nu al in de schoenen te zinken, ben ook zo bang dat het een kwestie van jaaaren gaat worden. Duurde het dan zo lang tot ze tot de diagnose PCO kwamen (want je kunt met PCO toch ook heel goed zwanger worden)?
In deze kunnen we het eens zijn in het oneens zijn. Ik ga uit van wat mijn gyn zegt in deze en niet wat Google zegt. Niet alles is waar wat op internet staat. En als je idd maar 600 binnen krijgt. Dan zal neem ik aan idd geen man overboord zijn. Heel veel succes verder!
Ik had de diagnose na 6 maanden al, maar ik heb toch nog een behoorlijke weg moeten ondergaan on zwanger te kunnen raken.. 50,100,150 clomid, puregon tot 150i/u spuiten en een LEO operatie en daarna weer clomid.. Maar goed bij het eerste eitje wat sprong waren we wel gelijk zwanger..
Hallo iedereen...kijk er wordt al gepraat over testen, we schieten op...laat de eerste namen maar op roze gaan! Ik slik zo'n multipil voor vrouwen die zwanger willen worden. Manlief geeft hem me elke ochtend anders vergeet ik hem geheid. Ben niet zo'n pillenslikker.
@Mariebel: Jeetje, wat een gedoe zeg . Maar dan weten jullie nu iig wel de juiste dosering voor de clomid en hoeven jullie hopelijk niet helemaal van voor af aan te beginnen met uitdokteren wat die zou moeten zijn. En zo'n operatie is neem ik aan ook iets dat maar 1 x gedaan hoeft te worden. Dus hopelijk lukt het dan nu heeeel veel sneller!
moet zo weg de meiden naar de peuterspeelzaal brengen, ik ga ze zo halen, maar ja dan is het wel met middagurine.... we zien het wel kus doeiiiii
hihi.. ze adviseren 400 tot 500 ... en ik wil ook niet teveel.. heb alleen meerdere medische sites gevonden via google die aangeven dat 100 max is en het kwaad kan als je langere tijd teveel neemt omdat dan je b12 niet meer gaat werken ofzoiets.. iig ik heb nu 600 en had laatst tijdelijk 800 maar zorg altijd niet boven de 1000 te komen.. snappie? @ dicky: hopelijk werkt het dan nog..? en anders wachten tot na nod he!
Het zou ook moeten helpen tegen een onregelmatige cyclus. Heeft iemand hier een positieve ervaring mee? Mijn cyclus gaat nl steeds langer duren en word daar niet goed van! Ik heb ook al tarwekiemolie capsules geprobeerd, maar daarna werd het dus langer....
uhm ja.. misschien zei ik het niet helemaal duidelijk.... maar das juist de reden dat ik ben begonnen met slikken Tarwekiem mag niet als je zwanger bent en dit wel dus stel je bent ineens zwanger hoef je je niet druk te maken of het kwaad kon want kan bij dat van dr vogel niet... met andere woorden: 1 middeltje wat zorgt voor regelmatigheid, en tegen nog allemaal dingtjes ik slik het niet netjes.. en ben pas in 3de ronde dus weet niet zeker of het helpt, maar denk't wel, maar merk wel, als ik bijv krampen heb ofzo, 1 extra pilletjes en het is weg! dus het werkt wel!
Wij hebben in oktober ook een gesprek gehad met de gyno en hij rade ons aan niet te lang te wachten met een 2e anders was de kans bij mij zeer groot dat ik alles incl operatie weer opnieuw moest ondergaan omdat ik dus een pittige vorm van PCO heb .. Daarom nu dus maar een poging zo en anders eind april de gyno maar weer eens bellen.. Ik hoop voor jou en alle anderen natuurlijk dat jullie wel zo zwanger kunnen raken..
@Dicky: dan zou ik tot morgen wachten met testen of nog een paar dagen langer als je dat lukt @foliumzuur: mijn HA zei dat je tot 1000 mag gaan (alleen dan moet dat voorgeschreven worden dat is voor bepaalde gevallen) Verder is het zo dat de vrouwen in Amerika 800 voorgeschreven krijgen, binnen de Europese unie is bepaald dat 400 tot 500 voldoende is. Tevens zijn er onderzoeken gedaan naar het slikken van foliumzuur door mannen en daar uit bleek dat het aantal bewegelijke sperma-cellen toenam alleen bleek in dit onderzoek ook dat er meer vervormde sperma-cellen tussen zaten en omdat ze niet voldoende informatie konden krijgen over de gevolgen van deze vervormde sperma-cellen wordt dit nog niet toegepast. @mariebel: ik hoop dat je nu niet zo lang op een tweede hoeft te wachten, iemand in een ander topic was ook voor de eerste bijna 2 jaar bezig en nu is ze gelijk de eerste ronde zwanger, dus het kan wel degelijk Ik zal voor je duimen.
oeoeoeoeh, NOD politie meldt zich te laat! Dicky, ik ben erg benieuwd en idd, zoals nana zegt, je moet het zelf beslissen!