Hey meiden ik heb iets stouts gedaan #-o ik heb gisteravond getest met KV test 2 voor 5 euro en zie hier het resultaat http://i310.photobucket.com/albums/kk415/justfem/test.jpg, nu kon ik het niet laten om vanochtend zo'n digitale te doen met indicator, die geeft nog aan niet zwanger, maar goed ik moet natuurlijk ook nog tot maandag, dus ik test zaterdag of zondag (meest waarschijnlijk) en als die dan positief is dan test ik op mijn NOd nog wel een keer digitaal. Oh ik ben er helemaal zenuwachtig van.
Ik zie ook 2 de streepje ,wil je alvast feliciteren en hoop dat alles goed gaat meid . Groetjes Mieke
@ Justfem: Nou ik zie duidelijk een streep hoor. Dus bij deze: gefeliciteerd . En het kan wel kloppen dat de digitale nog nega aangeeft, want volgens mij heb ik hier wel vaker gelezen dat die pas op NOD posi testen. @ hier: Goh wat had ik een moeite om niet vanmorgen al te gaan testen. Ik had echt "testdrang" verschrikkelijk zeg. Nou ja, nog 1 nachtje slapen en dan mag ik.
@mermaid, ik had dat gisteravond laat opeens dacht ik, ik moet testen, moet zeggen dat mijn spanning voor mijn NOD er niet minder om geworden is hahahaha. Ik duim voor je
Nog 3 dagen!, Nog 3 dagen!, Nog 3 dagen!, Nog 3 dagen!, Nog 3 dagen!...en dan kan ik testen! Zo dat moest ik even kwijt!
aaaaaaaaaaaaaah justfem!!!ik zie hem ook hoor, een lichte 2e streep!oh wat leuk! alvast (voorzichtig) gefeliciteerd!!!
Mijn man is er van overtuigd dat die strepen voorgedrukt worden hahaha ik heb hem geprobeerd het principe van HCG uit te leggen en de waardes daarvan, maar dat schijnt ook niet echt te helpen.... ach we zien het wel.... ik ga natuurlijk voor roze deze ronde, wordt wel eens tijd denk ik zo
Zat net nog de gebruiksaanwijzing van die digitale te lezen en daar staat idd dat de test 25 HCG nodig heeft.. dat is eigenlijk gelijk aan de standaard midstreams, KV is volgens mij gevoeliger dan 25, zou ik ff moeten opzoeken. 'T lijntje verscheen overigens ook binnen de tijd en kleurde mooi roze, nu verkleurd de test maar je ziet nog steeds het lijntje staan. Ik duim ff voor mezelf hahahah en voor alle andere testers natuurlijk Zijn er nog testers vandaag?
@ Fem, gaan we je nu al op roze zetten of na zaterdag pas? Ik vind het zo gaaf voor je!!!! @ vriendin; ze zijn gehaald! Nick en Ian. En ze liggen aan de zuurstof (niet eens zo heel veel) en ze lijken stabiel. Super COOL! Ik werd opgebeld en ze zei hallo tante Muur.... Gaaf hè?
Hey just fem ik lees allemaal positieve berichten ik kan alleen die link niet openen op mijn werk! Voorzichtig gefeliciteerd meid! Die digitale deed het bij mij ook niet 1 dag na mijn NOD. Ik had afgelopen zondag een KV test gedaan een heel licht streepje had hem toen weggegooid. Maandag een digitale die zei niet zwanger dus ik dacht nou dan zal ik wel ongie worden. Maar toen woensdag avond die van predictor gebruikt en daar was een heel licht streepje te zien en op die van donderdagochtend ook!! Dus kan best hoor dat ik negatief is! Succes in iedergeval!! Dikke knuffel Bolle Buik
Muurtje wat een fijn bericht van je vriendin! Twee mannekes, wat prachtig! Fijn dat ze stabiel zijn, dikke knuffel voor tante Muur!
Muurtje ik mag denk ik ook voorzichtig wel op roze op 19 april... Nog steeds geen ongie en natuurlijk woensdagavond en donderdagochten een lichte streep! Morgen nog een test voor de zekerheid! Was trouwens net bij de dokter om te vragen wanneer je bij de HA kan testen (bloedtest) toen zei hij Oh joh dat hoeft helemaal niet als je menstruatie niet is komen opdagen en je thuistest is positief dan ben je gewoon zwanger!!! Dus zal ik dan maar op roze gaan??
@muurtje: jij ook gefeliciteerd met de twee mannekes goed te horen dat het naar omstandigheden goed met ze gaat. Ik ga nog ff niet op roze wacht nog ff af. Morgenochtend ff live met jullie nog een KV test met ochtendurine doen. Ik dacht dat ik na zo'n streepje te hebben gezien wel relaxer zou zijn tot aan mijn NOD, maar da's dus helemaal niet zo, kwaad straft zichzelf