he dames ben ik weer te laat d8 kom is effe kijken hoe het hier gaat er is weer lekker gebebt dus hhihi nou anders spreek ik jullie morgen wel
hey dames N tijdje geleden alweer! Is het al april? Een vraagje: ik had gisteren steken rechtsonder in mijn buik. Is dat de eisprong? Weet t niet meer van voor mijn vorige zwangerschap! Maar we hebben druk geklust, dus wie weet of ....niet .... Nu afwachten, maar mijn eisprong was wel een paar dagen eerder dan verwacht... wacht wacht wacht groetjes Nicole Banner iets aangepast:
heb net ff laatste helft gezien van het 6e zintuig. Wel heel bijzonder dat die mensen allemaal ongeveer diezelfde beelden doorkrijgen. Kreeg er kippevel van. Wat betreft de lactacyd. Jullie hebben het geloof ik over de inwendige spoeling. Ik gebruik de vloeibare zeep voor uitwendig gebruik. Dit maakt zeker nog wel verschil?
Beter uitwendig dan inwendig de boel schoon spuiten meteen na de menstruatie is goed maar niet verder in de cyclus. Heel spannend en ik hoop dat Bauke snel uitsluitsel heeft over wie zijn dochter heeft vermoord
Hi girls! Jeetje wat kletsen jullie veel! Heb zo veel mogelijk bijgelezen, maar ben bang dat deze grijze hersencellen niet alles meer opslaan na vandaag! Zit nu ik hou van holland te kijken, lachen! Sorry dat ik vandaag niet zo aanwezig was, mijn dochter van 2 zat niet zo lekker in haar vel, ze viel pas om 22.00 in slaap......niks was goed arme schat en daarna nog een driftbui van hier tot tokio, en ik maar afvragen waarom......kon ze het maar uitleggen hé. Maar jaaaaa mama ligt nou lekker te kijkbuizen haha hoe gaat het hier?
goeie avond. Is er nog iemand? Heb net alles weer bijgelezen, jeetje wat gaat het snel met de pagina's. @ nieuwe, welkom. We gaan duimen voor een kerstkindje. @tantemars. Jeetje ik schrok ervan toen ik je bericht las. Gelukkig dat het niet levensbedreigend is. @Dicky vervelend dat je dochter niet lekker in haar vel zat. Een goede nacht slapen doet hopelijk wonderen. Ik ben net thuis. Mijn vriend belde om 22.00 uur dat hij op de vluchtstrook stond omdat zijn auto ermee gestopt was. Ik heb hem naar huis moeten slepen. Er lekt olie en hij rookt als je hem start. Helaas hebben wij geen verstand van auto dus dat wordt naar de garage. k*t dat gaat vast weer veel geld kosten.. Ga zo lekker mijn bedje in denk. Vriend is chago vanwege de auto en heb even geen zin in die 'gezelligheid'.
oh balen wennepennie, hopelijk is het een kleinigheidje en snel gemaakt! Slaaplekker, ik ga mijn bedje ook maar (weer) eens opzoeken. Hopelijk wordt je dochtertje morgen weer vrolijk wakker Dicky, ja lastig als ze het niet gewoon even kunnen vertellen he... Trusten @llemaal
@ Wennepennie, olie lekken kan met de katterbak te maken hebben dat die is stukgeslagen door steenslag. Het kan iets heel kleins wezen maar ook iets groots, klinkt me in de oren als een lekke kop. Heb je de pijlstok er al uit gehaald omte kijken of er grijs in zit of vocht? Oefff, heb opleiding gedaan voor automonteur
zo dat is mooi. We konden niks zien doordat het donker was en de auto is verlaagd (mannen! ) Ik ga morgen maar even kijken, maar hij lekt als de ziekte en mijn vriend zij dat hij een geluide hoorde alsof zijn band was geklapt. Klinkt het je bekend?
als hij hem nog te starten krijgt hoor je een gigantische tik in de motor en hij begint gelijk te roken.
benzine. Ik zie een slang lopen vanaf de motor volgens mij, en het lijkt alsof die slang van alluminium is en daar lekt het volgens mij uit.
Jeuh! Over de 100 pagina's! Haha, sorry, hahha, lig dubbel! Over olie peilen op zwangerschapspagina, echt geweldig alles kan hier! Hoop dat het meevalt met de schade! @hier: al 3 dagen elke dag klussen want het voelt en ziet eruit alsof ik mijn ei al heb, geweldig zo'n onregelmatige cyclus, gelukkig zit ik er met een loep bovenop dus hebben we om de dag en nu dagelijks geklust. Daar zal het niet aan liggen .
Hee meiden! Ik ben ook weer even te gluren hier! Heb mn best gedaan om zoveel mogelijk bij te lezen en dat is aardig gelukt! Alle verhalen over je mannetje verleiden, kale oksels, spannende websites, lekkere mannen, hopelijk uitkomende pendels en ei-pijntjes hebben de revue gepasseerd Ben alleen te moe om op iedereen te reageren dus typ even wat ik nog onthouden heb (normaal doe ik dat in een apart documentje). @mermaid: toch maar aan de pendel? haha spannend hoor! En ook veel succes met je sollicitatiegesprek morgen, hoop dat het wat wordt, dan heb je weer een zorg minder en dat is natuurlijk hartsikke fijn! @Tante mars: stoere meid hoor met je auto-klus-cursus! Hoe gaat het met het kleine baby'tje waar je over schreef? @Joyce: veel sterkte met je mannetje. Lijkt me heel lastig om zo'n machteloos gevoel te hebben. Je wilt hem helpen maar alles wat je doet lijkt wel verkeerd te zijn...ik hoop dat hij er snel bovenop komt! Tip: een posi-test misschien ? @opsporingsbericht: heeft ook bij mij geholpen! Waarom ben ik dan opeens weer hier? hihi erg grappig was ie! @elegance: loop je lekker leeg van onderen? hihi is het zo erg meid? Ben benieuwd wat die website morgen zegt (www.ishetalvrijdag.nl). Maar denk dat ik het al kan raden! Hoop dat je ongi snel weg is! @Saz: joehoee hoe is ie met jou? @Door: en jij meid, hoe is het? Is het al ei-tijd? @andere meiden: zitten er al veel op het roze leren wachtbankje? @hier: mn eitje staat op knappen, steeds steekjes! Ik ga denk ik gelijk mn bedje induiken want de lakens en de tandenborstel roepen me! Welterusten! Of anders: GOODMORNING!