nou dames kom later weer lekker me beppen manlief wil zo graag naar buiten een beetje shoppen dus spreek jullie later nog wel
Hey Joyce, als jullie nog steeds erg van elkaar houden dan slaan jullie je hier wel door heen. Denk eraan, liefde overwint alles. Ik heb Bootsy ook even een pbtje gestuurd of ze even voor mij wil pendelen. Een tweeling lijkt mij ook wel heel erg leuk.
hoi meiden! wat kletsen jullie veel! ik heb even een vraag! ik had vanmorgen ovulatiepijn, dus dacht mijn eisprong te hebben, gister was mijn ovutest ook super positief! net was hij nog steeds positief, maar wel wat lichter. betekent dit dan dat ik idd mijn eisprong heb gehad? liefs rebbel
Ah, dit vindt ik zo erg om te lezen! Wat een beroerde situatie! Het is misschien hard, maar ik zou hem vragen of hij wel een kindje wil want dit lijkt nergens op...
Heb die truukjes wel geweten, maar ben ze weer vergeten. Kan je die andere die je gevonden hebt niet tijdelijk opslaan en dan in je album zetten?
ik ga even een beetje aan klungen met poetsen, is kijken of ik al ietsie meer energie heb dan de afgelopen dagen. Tot later (of straks)
Ik heb even gekeken bij fotoalbum zwangerschapstesten en ik heb er een gevonden die bijna hetzelfde als die van mij is. Op pagina 3 en dan rechtsonderaan ergens van lovelyjolin1987.... Ik heb het commentaar wat daaronder stond ook gelezen en dat is wisselend postitief en negatief. Wat vinden jullie?
Grappig van dat gamen, laat ik mijn vriendje nu ook maar wat vaker doen, en hij mag kiezen wat er op tv komt, dan kan hij stoom afblazen van zijn zware werk, maar dan wel eerst... hihi! En wij wachten niet tot slapengaan maar recht na het eten, dan is ie nog alive and kicking. Meteen na werk is ie ook altijd vol energie.
Ik had destijds dezelfde test, ook een lichte streep....en een lichte streep is ook een streep. Maar verder is het wel vreemd met de ongesteldheid, maar het zou wel kunnen volgens mij.
Thanks Bootsy! Voor iedereen: April van een jongen! Ben benieuwd, hier zou mijn schat heel blij mee zijn! Zou dit betekenen dat ik in mei positief zou testen? Ja toch? Anders was het wel Maart geweest toch? Dikke kus en Bootsy nogmaals bedankt!
@Dini: Ik moest van de HA ook een tweede test doen een week na ongi want het kon heel goed zijn dat ik alsnog zwanger was volgens hem. Ik zou dus als je dat kunt nog een testje wagen, dan kun je het tenminste afsluiten. Voor hetzelfde geldt is het een buitenbaarmoederlijke zwangerschap en kun je het beter z.s.m. weten. Veel succes! Ben wel heel benieuwd naar de foto van je test! Over andermans test: rechtermuisklik, opslaan als op je bureaublad en dan gewoon in je profiel bladeren naar de foto en dan openen en opslaan, helpt dat? xxx Ik ga nu met mijn zussie positiekleding kopen. Ben benieuwd of ze dingen hebben die cool genoeg zijn om aan te trekken. Het ziet er vaak zo duf uit... Dikke kus en geniet van het lekkere weer en aan alle wachtende veel geduld gewenst en de klussers veel succes! Tot vanaaf! xxx
Oeh cooool! Hihi! Weet jij dat miss? Want ik test natuurlijk in april, maar dat is dan een maart-beebje toch? Dus dan zou het voor de volgende ronde zijn toch? Spannend! We gaan samen heel hard duimen en miss wordt het voor ons makkelijker de voetjes aan de vloer te houden omdat miss maart toch niet onze maand wordt (maar wel hard doorklussen hahaha!) xxx
Ja. bij de uitslag van het pendelen geef ik de maand door dat de eisprong/innestelling zal zijn, dus het moment dat je zwanger bent... noppies heeft ook mooie positiekleding....
Thanks joyce! Ja had van mamalicious een heeeel mooi jurkje gezien, zou ik zo wel aan willen, hihi! xxx
Oke! Komt helemaal goed dan, jeuh! Maar ik klus deze maand wel alsof er geen morgen komt hoor Gaat helemaal goedkomen met shoppen dus! (ben zo blij dat ik die jealousy achter me heb kunnen laten by the way!) Dikke kus!