Jazeker en na dit te horen weet ik dat prutsje nog leeft dus ik kan voor dat part al goed slapen straks! had het zelfs verkeerd aangekondigd op men hyves ik had geschreven dat beiden prutsjes hartslagje gehoord hadden op de AS. Maar ik bedoelde man en ik zo hyper was ik Net als jij deze morgen
Ik beloof jullie eens ik dat kabeltje vind wat erbij zat (2e hands aangekocht ik een opname zal maken). Maar waar heb ik dat ding gelegd *edit ga nu zoeken en uitproberen wat en hoe als het lukt horen jillie het wel*
meiden, ik ga zo ook naar bed, ben ook moe...pfff, lange week achter de rug en dit weekend vier ik mijn verjaardag, dus... werk aan de winkel..hahahah truste!
das lief, dankjewel! maar durf m'n banner nog niet aan te passen zondag doe ik nog eens 'n test (of maandag).. verander banner pas als ik 'n KNALtest heb
Had bijna perongeluk een broek gestolen bij de C&A Het was zo druk bij de hokjes en aangezien ik een legging met tuniekje aan had heb ik de broek tussen de rekken aangetrokken. Op een gegeven moment zei mn moeder "kom we gaan" en ik wil zo aanlopen. Kijkt ze me aan van "wat doe jij nou?" Had ik de broek dus gewoon nog aan!
Subke en Ingef.... weltruste meiden! Ik ga zo ook. Morgen om 6 uur weer uit bed Ik heb werkweekend. Maar ben om 10 uur al weer klaar dus kan nog van het heerlijke weer genieten.
Meid volgens mij kan je gewoon je banner al aanpassen hoor. De test was overpositief! Ga nou gewoon lekker genieten Liefs, Duveldraakje
Ik ga me bedje zo opzoeken. manlief wil naar bed, moet morgen weer werken wil nog ff lekker tegen hem aan kunnen liggen... als ik later kom zit dat er niet meer in groetjes en fijn weekend gewenst!
Probeer eens 123video.nl Die is gemakkelijker met registeren. Ben benieuwd! @hier... temp vanmorgen weer 37.0
goedemorgen hier ff een schoonnmaak dagje in geroepen en daarna lekker tuinen als het echt zo mooi weer blijft