Erg he! Hé en jij hebt me ineens een dag ingehaald! hihi hoe doe jij dat? cyclus van 28 dagen zeker? Ikke 29 en laatste ongi 7-7-07
pff meiden dat wachten valt niet mee he. Ik voel eigenlijk ook niets, dus ik kan alleen maar afwachten. (oja heb wel al 2 weken een zeurbuik. Normaal gaat dat over na de eisprong, maar of dat nou iets is om hoop uit te vestigen)?
Huh? Geen idee! Ik heb niets veranderd in mijn profiel... Wat raar! Mijn laatste ongi was ook 07-07-07! Hoe kan dat? Maar ik zal mijn profiel wel moeten veranderen als ik een datum van de vk krijg want weet niet precies hoe lang mijn cyclus zou zijn geweest.
Hoi hoi, wat ik op het moment moeilijk vind is dat ik niet weet wanneer ik mijn ei heb gehad (cyclussen tussen de 27-32 laatste tijd). Dus dat ik nu ook helemaal niet weet waar ik ben in mijn cyclus. Nergens last van. Ik had een vaag gevoel dat ik een klein beetje grotere borsten had, maar mijn mannetje zegt van niet... Dat was het een beetje.
Ik wist ook niet wanneer ik mijn ei had.. Ik tempratuurde niet en deed ook niet aan ovu testen. Voor mij zou dat echt niet goed zijn aangezien ik dan echt te geobsedeerd ermee bezig zou zijn. In mijn beleving zegt het ook niet zoveel... Je kan dan denken "o, we hebben op het juiste moment geklust", maar je weet dan toch niet of je echt bevrucht bent. Dus ja, je moet sowieso wachten op een positieve test. Of je nou weet wanneer je je ei hebt gehad of niet..
ik vond het zelf wel fijn om te weten wanneer ik mijn ei had, want dan wist ik tenminste wanneer ik ongesteld moest worden....of in dit geval wanneer ik echt over tijd was
ik was ben altijd heel regelematig dus voor mij was het niet moeilijk om mijn ei te vinden. ik heb nooit getempt of met ovutesten gedaan. puur op de gok.
dat is lekker als je regelmatig bent ja. Ik doe dus ook niet aan ovutesten en tempen enzo. Maar in de 2 week wachttijd heb ik daar soms spijt van. hihi Ik denk dat ik vanaf nu ongeveer innesteling zou gehad kunnen hebben. Wel spannend.
hier is het zo rustig. ben nu al klaar met werken. maar ik moet tot vier uur wachten, ik mag vanmiddag nog wel even naar de stoelmassage. ( dat hebben wij elke week op het werk) kom je even helemaal tot rust.
Zit in de beveiliging en nu lopen ze weer te zeuren over de 3 ringen en 1 paar oorbellen die ik in heb. Ben toch een vrouw! Zucht
OOOhhhihihihi Kellox! Wat zouden we toch zonder jou moeten?! Thanx voor al dat geduld en het heerlijke rode pluche!
dat is natuurlijk ook weer overdreven om daar over te lopen zeuren. hoe moeten we dat zien. zit je in een pand of bewaak je een terein.
Ik zit in een kantoorpand en zit daar ter beveiliging en ook ondersteuning van de receptie. Dusss zie er net zo uit (kwa sieraden) als de receptiedames. Tja zie het probleem ook totaal niet!
@ Iloon: Ziet er goed uit voor je zeg! Al die symptomen! Duim hier voor je mee! @ Daantje: hoezo mag je geen sierraden dragen? Flauwekul! Of heb je zulk gevaarlijk werk dat je je kan verwonden ... of dat de dieven 8) 8) ze van je lijf jatten? Dan moet je gauw maar wat anders zoeken hoor, als je ROZE bent! Jongens eh ik bedoel dames: Heb de hele ochtend hard gewerkt (aan onze site) en nu beloning: lekker koffie drinken op een terrasje in de zon! Oh, ja eerst douchen (zit nog in mn 'nachtjaponnetje'/zomerse ochtendjas (werk thuis) hihi ZWAAI ZWAAI =; =; =;