nou zo is die doos snel leeg als we met zijn alleen gaan zitten huilen. heb gister weer test gedaan was weer negatief. "bos haalt de twee doos tissues vast uit de kast"
dat is een herkenbaar gevoel ben je al lang gestopt met roken. volhouden hoor meid. is echt beter (ben zelf ook gestopt weet hoe het is) zijn nu ff rotmomenten als je je zo voelt maar het komt goed.
oke.. we gaan gewoon verder... toch? *diep adem in, diep adem uit* ik kom over het roken heen ik raak eventueel zwanger ik krijg uiteindelijk een gezond kindje ik geniet uitermate toch van mijn baan ik ben in het eind toch een gelukkig meisje! WE gaan ervoor!
had vandaag ook een hele drukke dag we hadden negen kids vandaag 8 onder een jaar en 1 van 1 1/2 er was er 1 ziek er was er 1 de hele tijd aan het spugen er was er 1 die had prikken gehad nou ja je snapt het wel chaotische dus leef helemaal met je mee (niet dat je er wat aan hebt maar goed)
idd zie ik een klein scheurtje of zoiets zitten maar ut lijkt ook wel of er een vette streep doorheen zit...net zo'n vieze streep als de maanstenen op mijn foto ..of is het bij de jouwe belichting dat het zo lijkt?
hihi, is ook een gouwe ouwe, vind ook alleen dat liedje van haar leuk. kan zo lekker meeblerren, Downtown slat je bui een beetje van om
las ne ff je berichtje op mmm..maarre volgens mij werkt de jouwe net zo "goed" als de mijne hahaha. ow had vandaag trouwens weer een tweede hele licht roze streep op ovutest
Jullie stenen werken gewoon meisjes, ze zijn hard bezig jullie lichaampjes in tip top shape te krijgen voor beeb
nog een kwartiertje en dan mag het brood de oven in en dan gelijk ff de cake nog glazuren... en dan heb ik wel weer ff genoeg de creabea uitgehangen vandaag
maar hij is niet echt vies, gewoon veranderen van kleur en energie, de energie die hij gebruikt/geft om de cylus weer optimaal te maken
jummie ut water loopt me nu al in de mond....en het ruikt ook allemaal zo lekker als het nog warm is Das dan we in een hele vieze kleur hihi...maar dacht niet dat ik problemen had echt met mijn cycles....die is juist wonder boven wonder vreselijk netjes ...na ja als tie maar goed zn werk doet en met een posi uitkomst een keertje