vreetzak hahahahah pff, heb zoveel pukkels op mijn voorhoofd dat ik net het grote braille boek erbij heb gepakt om mijn voorhoofd te lezen... schrok me rot.. 1e regel die er opstaat is: 1001 nacht verhalen, complete versie!
heb me gisteren al helemaal ziek gegeten aan chocolade ijs. Luchtte wel op maar ben er niet zwanger van geworden :S
ik heb ook een hoop pukkels op mijn hoofd dus die extra pukkel van dat stukje chocolade kan er ook nog wel bij. toemaar dat is nogal
haha was het zwanger worden maar zo makkelijk dan rende ik nu naar de winkel voor al het ijs en chocolade ga deze ronde beginnen met etos pillen. (of had ik dat al gezegd) ben beetje vergeetachtig.
o, nee! Had net wat bruine afscheiding, alsjeblieft ik wil geen ingi, zelfs geen voortekenen wil ik hebben!
ik heb ook 2 ronden etos pillen geslikt. maar ben nu overgestapt op puur mama van VSM. Dat is gewoon 1 pilletje en die kan je ook tijdens en na de zwangerschap slikken. Maar over etos pillen heb ik echt veel goede verhalen gehoord. maar ik ga toch wat anders proberen omdat het mij tot op heden nog niet zwanger heeft gemaakt
oke wist niet dat dat er ook was. zijn dat ook gewoon pillen met alle vitamine en spul wat je nodig hebt.
Is ook gewoon een multivitamine voor vrouwen die zwanger willen worden. Ik dacht ga maar iets anders proberen....
groot gelijk. je weet nooit he. proberen kan nooit kwaad. elke maand die het langer duurt is er 1 teveel.
ik ook sinds eergister aan de Etos pillen zit ook Tarwekiemolie in, was ik alweer vergeten... maar dat schijnt je vruchtbaarder te maken. Schijnt dat ze het ook fokdieren geven zodat ze niet onvruchtbaar worden
ALSJEBLIEFT, lekker dampend kopje thee met melk en zoetjes, met een koekje derbij, hopelijk ben je er niet te misselijk voor.