Hey ladies, Het wordt druk hier! Gezellig. Hopelijk veel roze straks in augustus. Dat we het maar beter mogen doen dan juli tot nu toe! Wat een drama zeg die etospillen! Ik heb besloten dat ik er iig niet nu mee start. Wil eerst deze ronde afwachten. Als ik dan ongi wordt dan begin ik er dan wel mee. Hopelijk mijn ei nu weer op tijd en dat we dan goed klussen en dat het dan raak is! Het lijkt me geweldig een positieve test in handen te hebben. En dat je dan met z'n tweeen een geheimpje hebt en dat je dat dan mag onthullen op een gegeven moment! Geweldig toch! Nou, de eissprong komt al dichterbij! Spannend. Liefs, Manon.
dank je debsje. ik hoop dat het voor je nu al raak is. dat je niet mee hoef in de bus.. al is het wel een luxe
nog 1 dagje tot mijn ongie dag SPANNEND Maar die bus lijkt me eigenlijk ook wel heel erg gezellie om nog ff mee te gaan.
heb je het gevoel dat het raak is debsje? k slik de etospillen sinds een paar dagen. ik dacht dat ik ongi zou worden, omdat ik gewoon mijn ongi klachten had. pijn, en pms.. en nu is het weg. al 2 dagen en geen ongi. ik slik ze denk ik 3 dagen.
nee en ja..nee vanwege de krampen en rugpijn die ik heb..ja omdat het anders is dan normaal en mijn borsten anders pijn doen....de krampen komen en gaan weer...normaal heb ik constant krampen de dag ervoor..dus wie weet of het dan eindelijk gelukt zou zijn nog ff afwachten geblazen enne kreeg net een mailtje van Caruli ze gaat voor me pendelen LIEF HE! ben heeeel benieuwd wat daar uit gaat komen
Goeiemorgen, zo 28 passagiers al! Gelukkig hebben we een bus deze keer haha Hier druk aan het verhuizen pff met dat warme weer blehh. Hoopt op veel roze in augustus het liefste gewoon allemaal !
Hallo dames, Hier alles prima. Weer een dagje dichterbij de eipsrong. Zo gaat ie goed! Nu hopen dat ik echt een eisprong heb en dat er dan gescoord gaat worden door mijn hubbie! Hoe is het met jullie allemaal? Nieuwe meiden: welkom! Er staan er zoveel op 1 augustus! Doet er verder niemand mee met de testmarathon van 2 augustus? Liefs, Manon.
Passagierslijst NOD augustus 1 : Manon77 & Sylvia & Leeuw89 & Tessa8 & Moontje & kleintjevoorons & mama van Tessa & laura34 & MilkHd & claire24 & rach84 2 : caro1978 & loopy & Priscilla R & Deb85 & Meis1984 3 : Mara24 & Stillewens & mamacelesje 4 : Chantal87 & xgabyx & cin1979 & Nano73 5 : natasssie 6 : suzie80 7 : 8 : Pearl29, MieniMe 9 : 10 : verhip 11 : JedidJah 12 : 13 : 14 : 15 : 16 : 17 : 18 : 19 : 20 : 21 : 22 : 23 : 24 : 25 : 26 : 27 : 28 : 29 : 30 : 31 : 29 passagiers voor de roze bus!! 0 Zwanger, 0 Ongesteld , 0 Negatieve test , 0 Twijfeltest , 0 Niets doorgegeven 0 Cyclus van slag TESTMARATHON 2 Augustus: - Manon77 - Kleintjevoorons 9 Augustus: - cin1979 11 Augustus: - JedidJah Om de lijst te veranderen: * klik op quote bovenaan het bericht. Haal de [ quote=... ] bovenaan de lijst en de [ /quote ] onderaan de lijst weg. * Vul je informatie in. * Denk aan het plaatje. Dit moet er komen te staan (maar dan zonder spaties): [ img]http://www.bus-idee.nl/TCT-Roze-bus-North%20East-VP.jpg[ /img] * En vergeet tenslotte het aantal passagiers niet te veranderen
hallo iedereen, ik heb een hele tijd geleden weleens met de nod lijst meegeschreven. Maar deze maand heb ik een extra spannende maand omdat ik met mijn ivf/icsi handeling ga beginnen, en ongeveer 1 augstus zal ik weten of ik na ruim 2 jaar eindelijk zwanger zal zijn! er zijn er hier al heel veel, dus volgens mij moet ik hier heel regelmatig lezen wil ik alles een beetje kunnen volgen rachel
ohw haha ja idd! nou laten we hopen allebei zwanger! er is voor mij gependelt dat ik in juli zwanger raak, maar dat moet ik natuurlijk niet helemaal geloven .. we should see ..
haha ja inderdaad! je hoopt dat ze gelijk hebben! ze heeft 2 keer gependelt 1keer voor juli en 1 keer voor augustus.. mischien in juli zwanger en in augustus posi ovu test
Caruli heeft ook bij mij gependeld: ook zwanger in juli. Ik hoop het wel, laatste kans om nog op mijn 30e moeder te worden... Nikky ans heeft me overtuigd van de pillen. Als hubbie het ermee eens is, ga ik ze meteen halen.