Die van mij drinkt in het weekend wel een biertje maar dan ook niet overmatig hoor. Door de week helemaal niet.
daar heb ik ook geen probleem mee. maar de mijne rookt veel.. al wil hij graag minder roken.... lukt hem niet zo goed tot op heden maar gaat zeker met me stoppen als het zo ver is gelukkig maar
Ik kan de kratten van de afgelopen 4 weken niet tellen maar het was ook zijn vakantie... Alleen kan hij zo goed met de buurman dat ze elke x wanneer ze staan te praten een paar flessen bier ophalen, en dat is vaak. Hopelijk gaat het zo niet door wanneer hij aan het werk is weer. Laat het dan maar rot weer zijn, hij wil ook niet geloven dat het niet goed is voor zijn zaad . Dan zegt hij: mijn vader heeft ook 3 kinderen gekregen.
Rook zelf ook en merk dat t erg moeilijk voor mij is om in sommige situaties minder te blijven roken!
ja ik ben al eerder gestopt (een hele jaar) dus weet wel dat ik het wel kan.. hij ook.. maar minderen kan hij niet.. en dat kan ik wel
ik rook al niet op mijn werk.. dus dat is al een + probeer het nu ook in vakantie tot het minimun te houden..
Goed van je Pixie! Ik kan er wel inkomen dat het heel moeilijk is, ookal kan ik altijd goed van de drank en sigaretten afblijven. Iedereen heeft dan wel weer een andere verslaving. Heb ik met chocola
Ja dan houd t op! Maar zie in mijn omgeving ook mannen die echt stevig drinken en dat elke week 2 kratten en die hebben ook gerookt of roken nog en die hebben ook kinderen!
hier nog een choco fanaat @ Sylvia, helaas nog geen nieuws, kan nog steeds beide kanten opgaan.... mijn man drinkt inhet weekend misschien 4 biertjes. Ik 10 drankjes verspreid over het jaar.
Ik rookte op het laatst ook niet meer op werk. Scheelde best veel, omdat ik het 's ochtends altijd heel smerig heb gevonden en toen dus pas na half 6 de eerste rookte. Op een gegeven moment ben ik gewoon gestopt. Zonder moeite. Maar ik had dan ook wel een deal met mijn lieffie gesloten. Ik zou stoppen met roken als hij zou stoppen met nagelbijten. Dat is nu 2,5 jaar geleden. Ik heb echt geen enkele peuk meer aangeraakt. Soms wel behoefte aan gehad, maar niet gedaan. Ik zou tegen mezelf eerlijk kunnen zeggen dat ik écht he-le-maal er vanaf was. En nu heb ik er totaal geen problemen meer mee. Wel stoppen met roken hoor dames! Hou je lijf gezond voor de baby ps: ik noem 'het' nu de mabybaby...omdat we nog niet zeker weten of het raak is. Ik ben mabymommy en hij mabydaddy Succes met jullie mabydaddy's...hoop dat ze er net zoveel voor over hebben als jullie zelf.
@ Teigetje1978, ja hier zijn ze ook genoeg hoor. Ook meiden die drugs gebruiken en heftig roken. Ze zijn zòmaar zwanger. Hoe kàn dat denk ik dan. Eigenlijk zitten er in beide families van ons mensen met drankproblemen en toch zijn wij geboren. Maar ik keur het niet goed, wil mijn kinderen ook niet opvoeden met de gedachte dat drank normaal is. Dat ze op de leeftijd van 4 jaar een shandy mogen, ècht niet dus. Dat zie ik wel bij fam van mijn vriend. Hoe denken jullie daar over? Ik vind het verschrikkelijk. Vooral wanneer je uitspraken hoort van een 4-jarig meisje dat zegt na een flesje shandy "Ik ben dronken"........
dank je teigertje female, ik merk ook dat het sigaret laten overdag als ik vrij ben veel makkelijker gaat. en momenten waar anderen roken ook.. want op mijn werk roken ze buiten en ga ik voor de gezelligheid mee.. en kan het goed aan .. heb niet telkens het 'ík wil ook' gedachten
echt?! Ik vind dat close to kindermishandeling Die kinderen weten niet beter. Als ouder moet je daar een stokje voor steken!