temp van morgen was 37.07 dus nog steeds goede temp! maar test blijft licht!geen wtijfel test meer maar hij is niet op foto te zetten!!! liefs
hey meiden! hoge temp is goed snip! Mijn temp is weer gezakt ipv gestegen t.o.v. gister, dus weer geen ei. Word gek van mijn ei, ik ga nou niet meer telkens denken wanneer mijn ei nou komt! Leeuwtje er nog een keer tegenaan gegaan? hihi Nailey, geen idee, maar meestal wordt er ochtendurine gebruikt, omdat je dan al uuuuuuuuuuuuuuren niet meer geplast hebt. Maar anders probeer je het morgenochtend weer. Ben benieuwd of Tante vandaag de scanner aan de praat krijgt!
owh meiden ik schaam me dood door verjaardag en drukte om me heen en mogelijk voor mijn vriend een nieuwe baan die hij vandaag is gaan testen voor op een grote vrachtwagen te rijden. waar hij nooit op heeft gereden ben ik helemaal niet meer hier op het forum geweest. ik heb geen idee wat zich hier nu allemaal afspeeld wie al in blijde verwachting is en wie nog wachten op hun nod. praat zo graag mee... nou mijn nod is 1 dezer dagen .... ene keer 28 dagen dan weer 30-31 dus tussen 5 en 8 augustus moet ik toch wel ongesteld worden. nou ja moeten natuurlijk niet hahah liever van niet. dus spannend !!!! ik kon afgelope zondag me niet inhouden dus heb toen getest .. DUH dat je niks erop ziet verschijnen he dus weer verspilling van t geld... ZONDE!!!
BE. ja dit is deze keer al de 3e test die ik verspil en toen met emy heb ik er eerst daarvoor ook nog 5 verspilt ben niet zo slim hahaha.
mensen word zenuwachtig als ik denk dat ik over paar dagen ECHT mag testen. ik probeer te wachten tot na 8 augustus dan weet ik in ieder geval dat ik niet te vroeg test.
@ Nex: gefeliciteerd!!!!!!!!!! @ denicepino: Het is je vergeven hoor dat je zo weinig op zp geweest bent . Oh en als iemand zwanger is dan maken we vaak de felicitatie in het roze inderdaad (of nou ja, ik doe dat in ieder geval) en op de lijst komt je naam dan ook in het roze. @ hier: Mijn spierpijn is gelukkig wat minder dan gister. Is maar goed ook, want vanavond moet ik weer sporten. Vanmorgen was ik om 05.00 uur al wakker omdat de buren hun kind weer eens tot treurens toe lieten huilen. Dat arme ventje, 7 maanden oud, hij huilt bijna nooit (ben er nog nooit wakker van geworden) en dan laten ze 'm rustig een half uur huilen. Hij was helemaal over zijn toeren. Gewoon zielig vind ik dat. Dat meisje van hun jankt ook zo vaak en die lieten ze ook altijd heeeeeel lang janken/brullen/krijsen.
oehh ok word dat zo gedaan gelukkig dat je me het vergeven heb hahaha durfde bijna me hoofd niet hier te laten zien. schaamde me dood. ik verwaarloosde jullie gewoon. Beg. sorry heb niet meegekregen ben niet nieuwschierig ofzo maar wil graag alles weten hihi je hebt last van je buik?