@ Sue, ja, had wel gereageerd op je plaatje, was lichtelijk in shock haha! @ Sweetie! Van harte gefeliciteerd! En dan is er opeens roze! wat leuk!!
HE! 4 dagen te vroeg getest?!? FOEI! Waar is de nod politie als je ze nodig hebt? Ben blij voor je meis!! Joepie!!
over rare smaak: ik zwijmel helemaal weg als ik hugh jackman zie,zelfs en speciaal als ie in zen wolverine rol zit...ben normaal niet zo voor behaard maar wat een lekker ding!!!
Oh, ik wil de boeken gaan lezen maar vindt het nog te duur hhaha wacht wel op 2de hands. Wanneer komt de nieuwe film uit? duurt nog wel ff zeker, heb net de eerste gezien. echt een lekker ding, maar wel jong denk ik?? Ahhhh droom en kwijlkwijl (en dat heb ik niet vaak)
Dank je wel meiden... ik hoop dat er nog meer volgen.. ik kon het echt niet laten, had ook een voorgevoel. Maar ik wil een duidelijke test zien over 4 dagen ga ik weer testen..
haha, ik kom ook niet weg hier! moet zoveel doen, maar al die lekkere mannenpraat! en dan ook nog ROZE. Het is veel te leuk hier
Sue lieverd had je mijn reactie op je vraag nog gelezen??? Momenteel lukt t even niet, heb ook nog geen pb's gelezen, maar hoop snel antwoord voor je te hebben Dikke knuff lieverd!!
Nou dames, ik wel even weg nog iets doen, daarna lunchpauze, ik kom vanmiddag nog wel even of langer om het hoekje kijken. Laterz
Naar dat streepje willen we ook loeren hoor! deze was / is al mooi maar alle streepjes willen we zien!!! wooooooohooooooooo ROZE
Ik geloof dat New moon in november uit komt! ik heb de engelse boeken gekocht, want ze zijn nog niet allemaal in het nederlands vertaald, komt dit jaar ook een 5e boek uit! Dat is het verhaal uit het eerste boek maar dan vanuit het perspectief van Edward ipv. Bella, nu al zin in om te verslinden!! Ben gek op lezen! en daarna de films ervan zien om bij weg te kwijlen, OMG krijg echt niet genoeg van die film alleen maar om hem!! !
Maar dat is ook een lekker ding en ook nog een leuke man, alleen 1 nadeel: hij is gelukkig getrouwd, grrr
Petatje ja ik ook! hugh jackman, wow wat heb ik ineens toch nog een lange lijst van mannen waar ik wel warm van wordt hihi! we hebben gewoon allemaal een kinderwens en daardoor vallen we op overbehaarde caveman mannen-mannen, ja toch hahahahaha. Nou Muurtje, dan verschillen we misschien niet zo veel, als ze voor mij dan allemaal hun haar lang laten groeien en van metal houden zijn ze voor mij en als ze mooi geschoren zijn en van alle andere soorten muziek houden zijn ze voor jou! fair deal right hahahahhhahaha