Pfff ja verschrikkelijk. Ik was even met mijn zusje naar de stad geweest en ik was echt kapot toen ik weer thuis was. Lijkt ook wel of ik ineens echt geen conditie heb....
hihi, maarre denk dat ik april net mis had geloof ik ergens gelezen dat je 38 weken bij je ovulatiedatum moet tellen, dan kom ik uit op 1 mei hihi. Want heb cyclus van 38 dagen (althans de afgelopen keer), dus uitgaan van de eerste dag van je laatste ongi klopt dan niet bij mij.
Ik dacht dat het met de hitte te maken had, dacht ik hoor? Maar ik weet het dus niet meer en ik kan het niet meer terug vinden.
Tante mars heb je je rijbewijs ook gehaald? Heb niet bijgelezen vandaar had het al eerder gevraagd maar je was nog te boos om te reageren geloof ik Weet een beetje afgekoeld???
Beg, wil niets zeggen.. is je cyclus altijd regelmatig.. ik had eerst cyclussen van 32 en 33.. en laatste 2 28 dagen.. dus het kan ook veranderen..
wij hebben geen bad . Tzt willen we van de zolder een slaapkamer met aangrenzende badkamer maken en dan wil ik echt een bad.
truste tante! heb niet eens een bad, hadden we wel in het vorige huis een tijdje, maar we gingen er toch haast nooit in
Dat word dan nog wat in de Efteling: de hele dag lopen, in de rij staan een attractie in en weer uit, weer lopen, wachten en weer in en eruit Succes meid
Oh ik zou niet zonder mijn bad kunnen. In de zomer ga ik er minder in maar in de winter iedere dag anders slaap ik niet.
mijn cyclus is totaal niet regelmatig, zie onderschrift, maar aangezien ik ongeveer weet wanneer mijn ei was kan ik het ongeveer berekenen, hoe lang mijn lf dit keer is, is ook weer de grote vraag, maaar woensdag zowiezo iets meer duidelijkheid!
Ja ik kan ook uren onder de douche staan!! Heerlijk!! Wij hebben dan ook een megadouche gemaakt hier, waar ik lekker met de benen gestrekt in kan zitten maar BB ik zou het antwoord dan toch niet helemaal weten, ik weet het van na de bevalling en ik weet dat je niet te heet moet badderen tijdens ovulatie aangezien ei en zaadjes er niet van houden, misschien heeft het hier nog mee te maken??? Truste Marsje, stuur mannetje er maar lekker op uit
Ik vond dit op een ander forum over in bad gaan: Wendygirl Geplaatst: 18-10-2005 4:28 Hihi toevallig heb ik vorige week dezelfde vraag aan de verloskundige gesteld. Ik ben nu ruim 39 weken zwanger, en sinds kort ga ik in bad. Maar was bang dat dat kwaad kon, zeker als je al zover bent. Maar het blijkt totaal niet kwaad te kunnen, het is juist goed voor jezelf en voor je kindje. We ontspannen in bad allebei, zei ze, en dat is juist hardstikke goed! Je mag alleen niet meer in bad zodra je vliezen zijn gebroken, maar dat is voor jou voorlopig nog niet van toepassing... Ook als het bad warm is, kan het geen kwaad, want het vruchtje/kindje zit goed ingepakt in de baarmoeder en vruchtwater! Dus... ga lekker in bad en geniet er van!
Wij hebben ook een bad,woon hier nu twee jaar heb geloof ik 3 keer in bad gezeten. Van mij mag hij er wel uit en een grotere douchecabine. Van mijn vriend ook wel maar dan moet de hele douche op zijn kop endaar hebben we geen zin aan
wij hebben zo'n grote regendouchekop gekocht van grohe! met allerlei soorten stralen erop, heeeeeeeeerlijk!
Ja idd, daarom wilde ik vanavond ook niet naar de verjaardag die we eigenlijk nog hadden. Ik wil lekker uitgerust zijn voor morgen. Nou ja, ik overleef het vast wel, ik zorg dat ik een flesje water meeneem en dan kan ik er wel tegenaan.
Ik denk eerlijk gezegd ook niet echt dat het kwaad kan... Denk niet dat je bad dusdanig warm is dat het echt schadelijk is voor het kindje...
Een bad lijkt me vooral handig met kinderen. Vroeger bij mijn vader gingen we op zaterdagavond gewoon met z'n 2-en en soms met z'n 3-en in bad en dan waren we in 1x allemaal klaar.