Lekker naar Scheveningen! Van het weer genieten. Ik ga ook vandaag. Weet je dat er een gratis festival is vandaag? (schollenpop) Of ga je daarom juist naar Scheveningen?
Hoi Heitje, ik kwam ook weer na een tijdje spieken hier. Weet niet van nieuw roze, maar weet wel dat Tante en Sammie weer roze-af zijn
Ik meld me ook weer af... Ik ga lekker joggen in 't bos. Dan douchen en dan lekker naar 't strand, festivalletje! Jippie! m'n man is dit weekend van huis, hihi, ga de bloemetjes buiten zetten. Laat de afwas lekker staan
Dank voor de felicitaties! En Jolandaatje, jij ook gefeliciteerd! Jij zit nog voor NOD, als ik het goed begrijp? Ik zit er precies op.
@snippie wanneer was jouw nod ook alweer lady pink? ik heb geen NOD door de medicijnen wordt ik vanzelf ongi maar ik kan 11 augustus testen. tante en sammie heel veel sterkte meiden.
Krokodieltje!! Zie 't nu pas, je bent zwanger! joeoeoehoeoeoe!! GEFELICITEERD! Da's leuk, geniet ervan @ heitje, dankje
Jolandaatje en Krokodieltje GEFELICITEERD. Als dat geen goed begin van augustus is dan weet ik het niet meer! Hopelijk zullen er veel meiden volgen! Naliey, is goed hoor meissie, ik wacht rustig af.
Hey dames, Alle roze dames: FELI! Alle ongi dames: Boe Hopelijk blijven jullie nog in augustus? @Ego: Volgende week zaterdag eindelijk weer paardrijden! Nu even pendelen en dan naar bed
Bedankt Leeuwtje... ach het zou me niet uitmaken als het pas oktober raak is Leuk nog een jochie haha !!
truste leeuw Ik zit aan de lunch haha nou ja lig haha voel me nog steeds blegh maar heb honger haha dus ja dan maar ff eten .
na tweede mk heb ik wat afstand genomen van het forum, maar nu ben ik terug want ik kan weer een banner aanmaken en voel me weer goed in mijn vel.