Lieverds mag ik ff klagen en het uitschreeuwen??? Positiekleding...BOEHOE zonet op zolder gezocht naar mijn zak met positiekleding. Zat zo'n mooi spul tussen, maar ik kan ze nergens, maar dan ook echt nergens vinden!! Ze stonden vrij vooraan, maar we zijn poosje terug begonnen met de zolder opruimen en ik verwacht dat mijn mannetje de zak heeft ingeladen toen hij de rotzooi naar het stort heeft gebracht Alles is gewoon weg!! Zit echt al de hele tijd te janken, stom!! Maar echt ik krijg mijn broeken nog maar amper aan/dicht en die wat ik nog dicht krijg die knellen zo gigantisch af dat het gewoon pijn gaat doen!! Pfff dat wordt dus weer opnieuw shoppen en daar had ik zo geen zin in:x Ik had nieuwe kleren destijds bij Jordy gekocht en dat was zo mooi en nog perfect! Nu kan ik alles opnieuw kopen wetende dat ik ze hierna nooit meer zal dragen nogmaals....STOM!!! Bleh ben sowieso al een hormoonbom vandaag en dit maakt het niet gemakkelijker hahaha Maar goed dames ik hou het hier even bij, kruip de bank op voor postars en daarna douchen en naar bed. Morgen gaan we al vroeg op weg naar een vriendin verderop in het land en zullen pas heel laat thuis zijn verwacht ik. Waarschijnlijk dus pas tot overmorgen!! Fijn weekend!! *einde ego-bericht* Bedankt lieverds!!
Ik ga zo ook even bankhangen, en daarna klussen met mijn vriend.. Wie weet.... Morgen er weer vroeg uit (7uur). Nog 2 dagen werken en dan week vrij!! Hoe is het met jou beg?
Manlief moet overwerken, dus zit alleen thuis wel lekker hoor dat je een weekje vrij bent! Had vandaag weer even wat raars, bij het afvegen na plassen stuk slijm dat beetje gelig was, tot 2 keer toe, lekker smerig verhaal he hihi maar had van de week ook al stukjes in mijn plas, maar dat lag dan in mijn plas, even dit weekend kijken, anders bel ik maandag voor een afspraak bij de ha
Kom je vergezellen, heb me toch maar op de september lijst gezet maar blijf stiekem lekker hier kletsen
FF leuk berichtje: een vriendin van mij heeft vannacht gedroomd dat ik zwanger ben van een jongetje. Haar dromen komen bijna altijd uit zegt ze. Ben benieuwd. Zij is nu bijna 9 weken zou wel leuk zijn tegelijk zwanger.
BEG: zie mijn temp van gister en vandaag. Zou het dan toch? Gisteravond geklust en daarvoor maandag avond.
Hoe is het weer bij jullie? Vele regen en onweer gehad? Hier twee dikke buien en een onweers bui. (Zit ik hier nu tegen mezelf te praten?????) EDIT: Nou ja dan ga ik maar tv kijken. Lees morgen de reacties wel
Had de moed al opgegeven wat mijn ei betreft. Gister avond voor het slapen gaan nog even getempd toen was hij al hoog. Heb snel mijn mannetje nog even verleid. Hoop dat het genoeg was. Net weer getemp en is nog steeds hoog. (37,2 zelfs om 8 uur)