Ik had mijn eisprong een week te vroeg volgens de calculator.. Is mijn NOD nu ook een week vroeger? We gaan donderdag op vakantie, dus dat wordt OB's en testen meenemen, wat dubbel toch allemaal!! Iedereen succes!
heftige pijn in onder rug en mijn heup begind erg irri te worden,ik weet het kan gewoon ook komen,maar ik weet het niet,aan de ene kant wil ik echt gaan testen morgen,aan de andere kant wil ik ook wachten,vind de uitslag te spannend!! ps:ik ben zwaar bekkeninstab pasient geweest,zelfs in een rolstoel,dus vandaar ik zeg mijn heupen beginnen raar te doen! nou ik ga slapen hoe eerder weer een dag om gr mij
Ik hoop dat het je baarmoeder is! Maar normaal ( als je niet zwanger bent) zit hij lekker veilig achter je schaambeen! Ik denk niet dat hij al zo hoog zit rond de innestelling. Dus het kan ook je blaas zijn of je darmen waar je op drukt. Er heerst ook buikgriep Genoeg ontnuchtert? ( ik hoop natuurlijk wel dat het de eerste zwangerschapskwaaltjes zijn voor je! )
@ Maluno: Morganochtend een testje? hi hi ik zou ook niet kunnen wachten hoor! Wel heftig zeg, die bekkeninstabiliteit. Extra spannend allemaal dus voor jou! Weltruste! @Eliza: Er is nog een beetje hoop. Ik ga duimen!
ik snap iets niet hoor gisteren had ik zo een erge steken in mijn schaamstreek trok door tot mijn lies zoiets had ik nog nooit eerder gehad maar mijn eisprong kn het bijna niet zijn want dat zou wel erg vroeg zijn en zwanger zou ik ook erg gek vinden want ik ben toch echt ongesteld geweest en goed ook nou heb ik wel eens gehoord dat er vrouwen zijn die gewoon ongesteld werden omdat ze net voor de ongesteldheid toch zwanger waren geworden ofzoiets ik vind het maar raar allemaal ik ga morgen toch maar voor de zekerheid een test doen want wie weet was het toch nestelbloed maar 3 dagen lang innestelbloeding kan toch niet of wel??
@Mariska ik zal voor je duimen meis dat de wegblijven. Ik heb vandaag ook iets raars, ben net klaar met werken en toen ik thuiskwam ging ik op mijn gemak ik de bank zitten en kreeg lichte kramp in mijn onderbuik ook had ik toen ik naar de wc ging hele lichte bruine afscheiding bij t afvegen . Ik weet niet wat het is maar als het eventueel raak is kan dat toch de innesteling nog niet zijn?? :-s Mijn eispring was gisteren.
Hey noesje, geen idee of dat nu al innesteling kan zijn. Wat ik mij ook afvraag kan je ook nog zwanger zijn/worden als je geen innestelingsbloeding hebt opgemerkt/gezien? succes iedereen en slaapzacht!
Dan is mijn hoop nog niet helemaal weg maar gezien ik deze week veel last heb van hoofdpijn denk ik dat de eraan gaan komen. Bedankt voor je snelle reactie en van mij ook een dikke DUIM!!
Dames, ik vind het verschrikkelijk spannend en hoop gauw de eerste positieve geluiden te kunnen lezen m.b.t. augustus Succes allemaal.
Eliza, jammer van je neg.test. Misschien toch nog te vroeg getest, zolang je geen bloed verliest kan het nog meid, succes. Meiden die ongi zijn geworden, balen, maar ik hoop dat jullie in de volgende ronde gewoon lekker zwanger worden. NOD'ers succes. Ik moet helaas nog 2 weekjes wachten. Gelukkig zaterdag met vakantie, genoeg afleiding. Verder niets onthouden, was zoveel te lezen. Als ik iemand ben vergeten, sorry, kon niet alles onthouden. Liefs Moons
Ik heb de laatste 2 dagen ook ontzettende hoofdpijn, mijn vriend ook. Denk dat het het weer is. Overigens.. ik had afgelopen week toch zo last van mijn darmen? Compleet met gezwollen buik? Nu heeft mijn vriend er last van Zal wel iets van een virus zijn geweest ofzo
Natasja :WOW , 9/10 geen bloed??? En ik die dacht dat alle zwangere vrouwen/meiden hier op het forum zo een bloedingke gehad hebben, niet dus... Hoop doet leven zeker : Terese:ai griepje in de lucht blijkbaar, ik had zondag last van maagzuur maar sindsdien niets meer van gemerkt, teveel chocolade gegeten zeker Bedankt voor de reacties en aan iedereen veel succes en dat al onze dromen mogen uitkomen!
ik vind het toch vreemd ik blijf nu ook lichte krampjes hebben maar gisteren was echt erg ging bijna door de grond man
Gemke Zelf heb ik niet genoeg biologische kennis maar bij mij persoonlijk doet mijn lichaam ook heel anders sinds het ontpillen. Sinds ik gestopt ben met de pil heb ik duidelijk mijn eisprong gevoeld, had dit nog nooit eerder gevoeld... was echt pijnlijke steken in linkerzij, zo halfuurke geduurd en ik had de indruk dat de pijn minderde met te duwen op mijn zij, succes!
ja maar ontpillen kan bij mij al lang niet meer ben al zo lang van die pil af gewoon we hebben hier vanaf het begin van onze relatie condooms gebruikt maar sinds een maandje of 3 zonder dus