Heel voorzichtig heel blij en ook nog wel vol ongeloof zo van: bijna te mooi om waar te zijn. Maarja, de test zegt het vrij duidelijk (ik heb er de volgende ochtend nog 1 gedaan en die zei het ook) dus we proberen het te beseffen en te vertrouwen dat er op 23 maart 2020 een baby komt. ik heb me al aangemeld bij een ‘uitgerekend’ groepje (waar @Jeansflower ook in zit), en ook een banner aangemaakt, maar hier durf ik nog niet op de ‘zwanger’ lijst. Vind ik toch wel een dingetje. In de loop van komende week durf ik dat wel denk ik. Kan niet geloven dat ik binnenkort waarschijnlijk op roze mag @Jeansflower ik zat nog te denken: in die baarmoeder zitten super veel bloedvaatjes, en als jouw embryo daar een beetje tegenaan aan het groeien is, dan is het eigenlijk wel logisch dat het in het begin steeds gaat bloeden... gelukkig zijn er veel verhalen van bloed met een goede afloop. Hoe is het nu?
Ik had iets raars vandaag, verwacht dat ik 4-6 dagen geleden mijn eisprong heb gehad gezien vorige cyclussen en type afscheiding, maar vandaag echt rekbare heldere afscheiding (sorry voor de details), zo heb ik het nooit gehad.. Toch nu pas ovulatie? Ben helemaal in de war.. Volgende maand toch maar weer ovulatietesten, dit is niks..
Ik kan helaas op rood. Vandaag ineens erge krampen en meteen veel bloed.... Gelukkig nu een cyclus van 34 gehad. Maar vind het even weer heel zwaar... Ronde 10 in, maand 12.
oh wat balen.. Gelukkig worden je cyclussen wel iets korter, maar het blijft zwaar, dat kan ik me voorstellen..
Ik had dit vanaf 4 dpo deze ronde. Glibberde erop los. Dus misschien een goed teken! Hier ondanks toch aanhouden bruine afscheiding mooie oplopende testen
Dat zou mooi zijn, al hoop ik er bijna niet meer op Fijn dat je testen nog oplopen, ziet er goed uit.
Fijn dat de testen zo goed oplopen! Snelle HCG oploop zegt volgens mij niets over een wel/niet tweeling zwangerschap.
Dat had ik bij alle 3 zwangerschappen ook... Dat ik na de eisprong ook nog weer rekbare heldere afscheiding had, maar ik weet zo niet meer hoeveel dagen na de eisprong dat was! Fingers crossed voor jou!
WOW!!! @Evayesmamatobe en @Jeansflower gefeliciteerd!!! Wat een mooie testen! . Hopelijk blijft het bloedverlies weg @Jeansflower ! Maart baby's zijn leuk
Heb je weleens een eisprong gemeten op deze dag? Als je bijvoorbeeld al 10x op dag 14 gemeten hebt en nooit eerder 6 dagen later, dan lijkt me de kans klein dat dit een vruchtbare periode is? Maar zekerheid hebben we niet.. Toch maar een keertje gezellig maken voor de zekerheid?