Ik zit hier met een probleem.katie zit nu volledig op kV. Vorige week kreeg ze Bv en kV om en om ,flesjes van 120cc 7x per 24. Nu sinds maandag volledige kV en ze mag daar maar 5 flessen van in 24 uur van 120. Dat red ze niet.dus dacht dan ga ik de 150 geven.dit heb ik maar 3 keer gedaan.omdat de andere dag het cb zei dat ik er op 120 moest houden.en ik echt 5 flessen moest doen evt de 6e in de nacht.maarja de ene keer komt ze om de 3a4 uur heel soms 5. En soms huilt ze na 1.5 uur alweer van de honger.dus na 5 flessen red ik niet! Maar 6 eigenlijk ook niet.ik denk echt dat ze die 150 nodig heeft.maar ze is nog net geen 4 kilo.hier een flessen drink drama dus!!
Ik weet het niet omdat ik het maar 3 keer gegeven heb. Toen dronk ze er 2 op. De 3e niet helemaal. De andere dag moest ik naar het cb dus heb die 150 niet meer gegeven
Nouja weetje, als ze honger heeft, heeft ze honger. Naima krijgt soms ook nog 6 flessen van 120. De laatste dagen krijgt ze zelfs in de avond 150. Tja, ook teveel, maar ik kan me er niet druk om maken hoor. Zolang ze niet boven de liter komt vind ik het goed.
Nikki krijgt 7 flessen van 120 zit daarmee aan haar max volgens cb. Zij begint nu ook meer te mekkeren etc dus ik ga vanavond toch kijken of ik die fles van vanavond iets kan ophogen. Jij kent je kind het best hun baseren hun berekeningen op het gemiddelde. Dus jouw kind kan meer nodig hebben wie zijn hun om dan te zeggen dat je dat niet mag. Simba wat super fijn dat ze misschien maandag naar huis mag wat top! Ik vind het toch sowieso alweer pittig Nikki huilt ook best veel en het is toch weer raden en gissen vind deze periode het onzekermakends. De osteopaat zegt dat ze een klein scheef nekje had maar niet shocking heeft het wat los gemaakt. Hij gaf wel aan dat haar darmen inderdaad erg rot deden dus daar word ze aan geholpen. Kon haar de volgende dag gelijk in bad doen die zat van top tot teen onder de stront haha.
Ja jullie hebben gelijk,rekenen alleen dan het water ,? en niet met de scheppen erbij? ivm de liter die ze in totaal mogen.gewoon 6 keer de 120 is 720 Of wel met de scheppen er bij 135 keer 6 is 810? Ze is hier vandaag ook echt aan het mekkeren .komt soms een uur naar de fles alweer.en heeft ze 120 gehad met 4 scheppen dus 135. Denk dat ik straks maar gewoon een fles van 150 ga geven.kijken hoe ze het erop doet.misschien red ze het dan wel met 5. Of misschien 6 en 1 fles met minder. O gelukkig dat het niet heel erg is met haar nekje.o Jeej nou die darmen werken dan weer goed hihi!! Katie had er begin van de week last van,kwam door de overgang van de voeding.gelukkig gewoon weer iedere dag poep.of om de 1,5 dag.ik geef nog wel steeds voor de fles inflacol. Tot nu toe helpt het.
Oh gelukkig hebben ze het gevonden Simba!! Hopelijk mag ze naar huis! Haha hier ook flesjes gedoe hoor... Daan krijgt nu 6 flesjes van 120 + 4 dus in totaal 135 Rissie. Ene keer drinkt hij ze allemaal op en andere keer laat hij wat staan.. Soms komt hij na 3,5 uur en soms al na 1,5 uur.. Dan heeft hij dus af en toe een 7e flesje.. In het begin vroeg ik daarmee om raad maar nu.. honger is honger en krijgt hij gewoon.. Moet donderdag naar cb.. werd al gewaarschuwd door vele moeders niet alles tegen ze te vertellen.. hun geven richtlijnen aan maar jij kent je kind het beste en weer wat hij/zij nodig heeft. Vandaag was Daan ook een mopperpotje.. hangt vandaag in de lucht denk ik? En soms ook zon last van krampjes.. dat is dan vaak een uur na de voeding.. misschien dat ik toch dat van Ismi ga gebruiken.. maar wil er zo lang mogelijk mee wachten. Maarja als het echt helpt en hij geen krampjes meer heeft zou ook zo fijn zijn!
Wat hebben jullie eigenlijk gedaan aan de verkoudheid van je kleintje? Ikzelf wil eigenlijk niets geven maar hij zit zo vol... zo sneu bij zo'n kleintje..
Ha dames, Wat drinken jullie kleintjes al veel zeg. Hier krijg ik vaak met moeite 110 nog niet eens naar binnen! Ik wil graag even jullie advies vragen. Ben natuurlijk ook aan het afbouwen van borstvoeding. Dat doe ik door 60/2 kv te doen en dan nog 40 cc borstvoeding bij elke fles. Ik wil graag naar 90/3 en dan aanvullen met borstvoeding maar vraag me af of het verstandig is gezien Indy echt wel last heeft van de overgang. Zou ze meer last krijgen van haar darmen als ik nu verder ga met afbouwen of kan ik het beter snel doen zodat haar darmen ook sneller gewend zijn? Overigens geef ik nu bij elke fles probiotica en ik heb hierbij het idee dat het wel helpt. Ze heeft nu iig elke dag een poepluier.
Matara ik gaf voor de verkoudheid druppels in der neus van otrivin.speciaal voor baby's! Hielp wel goed. Kato.ik heb ook een aantal dagen om en om gedaan.eerst de borstvoeding mengen kV en Bv in 1 fles.daarna de flessen om en om gaan geven.en toen de kV.ze heeft er 4 dagen last van gehad.het is even vervelend,maar uit eindelijk komt het goed.
Rissie, ik had vanmiddag mijn kraamverzorgster nog een keertje op bezoek en jouw vraag voorgelegd. Zij zegt dat je (met mate) echt wel meer kunt geven. Je hebt zelf ook wel eens een dag of meerdere dagen meer honger dan gemiddeld. En zolang het niet heel veel meer wordt kan het best!
Caitlin is sinds gisteren weer thuis.. Heerlijk om haar weer thuis te hebben,maar ook spannend. Ze is nu 6 weken ,maar heeft bijna 3 weken in het ziekenhuis gelegen als je alles bij elkaar optelt vanaf de geboorte. We moeten helemaal weer overnieuw beginnen.. Het is zo anders dan met onze zoon..Het gevoel dat het ons kindje is er bijna niet omdat we vanaf dag 1 een slechte start hebben gehad.. Het heeft tijd nodig om dit te verwerken en dat het gevoel groeit.. Begrijp me niet verkeerd hoor het is onze dochter en we houden van haar, maar de hechting het gevoel van zekerheid met haar hebben we niet..
Simba wat fijn dat ze thuis is! Begrijp goed wat je bedoelt natuurlijk houd je van haar maar het heeft tijd nodig om haar echt te leren kennen. Ga maar lekker genieten van elkaar! Merk zelf ook dat ik iedere dag meer van hem ga houden. Ik ben zo gek op onze lieve kleine mup😊 Lady hopelijk helpt de ostheopaat goed!! Mataraa ik heb baby neusspray gebruikt die werkte ook best goed. Of een uitje snijden, stinkt maar helpt ook! Dames die borstvoeding afbouwen, wat doen jullie dat snel? Gaat dat goed? Ik twijfelde ook, heb toch besloten nog even door te gaan met bv omdat hij t heel goed doet en het aanleggen al veel beter gaat. Het scheelt ook om af en toe te kolven en een flesje te geven. Hij meldt zich s nachts om de 3 uur maar slaapt tussendoor goed dus dat is echt goed vol te houden. Maar mij werd geadviseerd (lees je ook overal) om er 2 maanden voor uit te trekken. Iedere week een voeding vervangen zodat je borstontsteking voorkomt en je kindje rustig kan wennen. Merken jullie die problemen niet dan? Is die ontsteking misschien daarom ontstaan Rissie? Hoe is het nu, minder? Ik merk al als ik een voeding oversla (afgekolfde fles geef) dat mijn borsten huge en hard worden dus binnen een paar dagen afbouwen gaat bij mij nooit goed. Hahah die poep verhalen, Sem poept meerdere keren per dag, lijkt alleen meer op gele Indiase curry 😁 Gisteren was manlief jarig en had ik voetafdrukjes gemaakt met verf.... heerlijk echt een aanrader als je van knoeien houdt 😆 meneer lag te slapen en te grimassen op het aankleedkussen dus die had nergens last van. Daarna hop het badje in erg leuk om te doen!
Fijn dat ze thuis is Simba! Ik denk dat ik het wel snap. Ik hou ook van onze kleine meid.en ga steeds meer van der houden.maar moest ee in begin okk een klein beetje aan wennen. Maar in jou situatie snap ik het helemaal. Nijntje ik hoor hier en daar over meer voeding geven. Het valt opzich best wel mee.ben flessen van 150 gaan geven maar die drinkt ze nog niet helemaal leeg.denk dat ze er tussen in zit.de ene keer laat ze ook meer staan en drinkt ze een klein beetje.ik denk al met al 6 flessen over 24 uur dat het bij elkaar wel uitkomt op wat ze mag drinken.alleen anders verdeeld. Miekje ,ik kan ook geen beurt overslaan met kolven hoor.als ik een beurt oversla dan staan ze op springen.nu laat ik de middag beurt er tussen uit om zo af te bouwen.s nachts kolf ik ook als manlief de fles geeft. Alleen het afbouwen bij de kleintjes hoeft in weze niet.je kan op de 1 of andere dag eigenlijk de flesvoeding geven.maar ik vond dit fijner om om en om te doen.maar toen ik van de week de borstontsteking had ben ik helemaal overgaan op kV.omdat ik antibiotica had.mocht evt de voeding geven aan haar.maar dacht tja slik al 2 medicijne waarvan een klein beetje in de bv komt.en nu ook nog eens antibiotica er bij.zijn allemaal kleine beetjes maar lijkt me toch niet goed,en dacht we gaan toch over op de kV ,dus dan maar meteen.het gaat goed tot nu toe. Alleen dat afbouwen met kolven pff wat een gedoe,
Fijn dat ze weer thuis is Simba. Hoop dat je snel aan je kleintje gewend bent. Het lijkt me ook heel moeilijk, maar het komt vast en zeker goed Miekje, ik bouw ook rustig af hoor. Van de ene op de andere dag gaat echt niet. Dan heb je 2 pijnlijke stenen! Hoop wel dat het bijna klaar is, het geeft zoveel stress!
Fijn dat ze weer thuis is Simba! En ik snap je gevoel echt wel hoor. Het is ook heel lastig dat ze zoveel in het zkh heeft gelegen en jullie gevoel moet idd groeien. Komt helemaal goed! Bv afbouwen: ging hier echt heel erg snel. Heb 1 dag stuwing gehad en de volgende dag was het al voorbij. Geen harde plekken of ontstekingen gehad. Tis hier weer een beetje drama met drinken. Maar ze heeft ook wel weer veel krampjes. Vanmiddag maar weer even spul ervoor gekocht en nu maar hopen dat het snel over gaat..
Das fijn ismi dat de bv zo snel over was! Lijkt me heerlijk. Hier sla ik de middag steeds over.tot nu toe gaat dat goed.tegen het weekend misschien maar weer een kolfbeurt er tussen uit halen. Maar ben nu wel steeds bang als ik maar stuwing of een schijfje voel dat ik weer een ontsteking krijg en ren gelijk naar de kolf. Vervelend steeds de krampjes.het is ook zo ontzettend zielig.ik heb sinds vorige week steeds voor de voeding de infacol gebruikt.moet zeggen dat ze hier nu iedere dag wel poept of zeker om de dag.vandaag voor het eerst geen infacol gebruikt.even kijken hoe dat gaat.
Hoi meiden! Ook ik heb jullie gevonden Sorry voor mijn afwezigheid van het forum, maar ik moet even wennen aan het moeder zijn en het combineren met de alledaagse dingen. Simba wat fijn dat jullie meisje eindelijk thuis is. Ik kan me voorstellen wat je bedoeld dat de hechting met haar minder is, omdat ze zoveel in het ziekenhuis heeft gelegen. Daar hoef je je echt niet slecht over te voelen! Mag ik vragen waarom zoveel van jullie al stoppen met borstvoeding? Ik geef nu nog steeds volledige bv, al vind ik het soms wel erg vermoeiend. Zeker na dagen als gisteren en vandaag, waar ze bijna om de 2-3 uur komt. Of het nu regeldagen zijn of wat weet ik niet, maar ze wil niet anders als bij mij zijn of aan de borst. Leg ik haar weg, dan gaat het luchtalarm af. Heel vermoeiend... Zo nu en dan kolf ik af, zodat ml of visite een fles kan geven en ik ook even een moment voor mezelf heb. Maar zolang ik dit kan, wil ik bv blijven geven. Het aantal voedingen per dag gaat straks toch afnemen, zeker als ze ook vast voedsel erbij gaat eten. Vandaag is ze al weer 5 weken oud, echt bizar hoe snel deze weken voorbij zijn gegaan. En sinds een week of anderhalf lacht ze ook al heel bewust naar me en die lach maakt toch alles weer goed. Hier nog wat foto's van mijn scheetje