kom ik uit op straie? zwangerschapslijn ? en iemand zei dat op een ander topic dat het op straie lijkt maar dat het niet al zo vroeg kan voorkomen volgens haar. ik vroeg het mij af omdat ik het vanaf vandaag heb naast mijn andere dingen die ik al vanaf mijn eisprong contenu heb. mijn klachten vanaf eisprong ( 14/15 nov. ); ontzettend pijn in mijn onderug. in mijn heupen ( precies bij botje ) soort spierpijn alsof dat van mijn rug komt ( uitstraling/trekkerig gevoel) en heel veel last van mn darmen als sinds mijn eitje. en gaat zo maar door dusja weet niet wat ik er van moet vinde, ik reken er niet al teveel op. maar zit soms wel met wat vraagjes als er iets plots opduikt tijdens het wachten. ps; weet niet zeker of mijn syclus 35 dagen is,maar heb het op 35 gehouden omdat dit mijn langste syclus ooit is geweest. soms wel 28 of 33 dagen gehad.
ik denk dat ik woensdag maar ga testen als er dan nog niks is zou ook kunnen dat het nu gewoon langer duurt, is pas de tweede maand zonder pil heb wel last van steekjes in me zij
Hoi Mupkuh, Ik heb 2 maanden geleden ook 14 dagen gevloeid. Is het oud of rood bloed? Ik vond het toen ook erg vreemd, maar heb er verder niks mee gedaan. Ook omdat wij toen net terug waren uit Amerika en ik dacht dat het dan misschien van de jetlag was gekomen.
kan iemand mij even helpen? ik had mij ei(volgens ovutest en temp) op dag 15 van mijn cyclus. heb ik dan een cyclus van 28 of 29 dagen. liefs esther.
@Zoe Ja, het is hier helemaal doorgezet. Veel oud bloed trouwens. Maar zal nog wel van die mk komen. Denk dat ik hier woensdag weer kom, ben benieuwd naar die enorm grote testmarathon! En al die uitslagen uiteraard! Meiden succes ermee! Liefs Jenna
@hopefull: proficiat hè! super gewoon! nu weet je 't zeker geniet ervan aan al de rest: succes hè.. pakjesavond komt heel dicht bij en dan ist voor veel spannend als ik me goed herinner
@ Nynke, het is rood helder bloed. Heb alleen de eerste dag beetje bruin gehad. @ Esther, volgens mij heb je dan een cyclus van 29 dagen.
Alhoewel als ik naar mijn banner kijk. Die zegt nog 3 dagen tot de eisprong zit dan op dag 15 en hij geeft toch cyclus 28 dagen aan.
Volgens mij tellen die banners de dag van vandaag, zeg maar, ook mee. Want ik heb een cyclus van 28 dagen ingevuld, zit nu op dag 2 en mijn banner zegt ook 'nog 13 dagen tot eisprong'. Dus volgens mij zit het zo....
Ik kom me weer melden. Ik neem voor de handigheid een cyclus aan van 32 dagen. Dit is mijn eerste ronde met Clomid 50 mg. Ik heb dus ook geen idee hoe lang mijn cyclus nu gaat duren en of de Clomid uberhaupt wel aanslaat. Woensdag eerste fllikelmeting, ben benieuwd. Mijn volgende NOD is dan 26 december, tweede kerstdag... Kan iemand mij weer op de rose wolk zetten?