Hallo, Ja hoor hier kom ik weer! ben een beetje aan het balen. ben dit keer vanaf dag 10 met ovulatie testen bezig en ik krijg hoe dan ook geen positieve test nauwelijks een streepje. Maar heb toch gisteren het idee dat ik mijn ei heb gehad of zo. Weet het niet zeker of dat het gevoel is wat je heb als je een ei heb. Dus nu stop ik er echt mee... Mijn testen zijn nu toch op omdat ik 2x per dag had getest. Ik word er toch alleen maar moedeloos van. En we moeten toch in Jan terug naar de fertalliteits arts en gyn. Moest effe me ei kwijt. Kan tegen niemand praten prive. Ik neem afstand van de forum en zwanger worden. heb even genoeg van alle tegenslagen. Ik ben erg negatief en wil de sfeer niet verpesten. Misschien dat ik bij de mmm topic's ga kijken ik denk dat ik daar beter bij pas dan hier. Alle meiden die zwanger zijn gefeliciteerd! het spijt me als ik mensen heb geirriteerd. Groetjes slaapzak.
Heeee slaapzak, kom op.... we zijn er hier toch voor je! DIKKE KNUFFEL! Je kunt altijd bij ons terecht als je in een dipje zit, we hebben allemaal zo onze momenten (been there, done that!). xxx In de hoeveelste ronde zit je? En wat voor historie heb je met zwanger proberen te worden?
wat vervelend slaapzak! Maar je mag hier best even je ei kwijt hoor. hoe vaak ben ik hier wel niet aan het zeuren! sylvia: ik hoop dat je snel zekerheid hebt, het liefst natuurlijk door alsnog een posi test. bah wat is het vrouwenlichaam toch ingewikkeld.
oké ik heb gebeld en ben even heel boos. ik heb een afspraak op 12 januari. daar is verder niets mis mee. maar oh Nederlanders. sorry maar soms. Ik ben Duits, ben getrouwd en heb dus volgens de Duitse wet een nieuwe achternaam. Dat betekent dat mijn meisjesnaam geheel wegvalt. Maar dat begrijpen Nederlanders niet. Ik heb hele nare herinneringen aan mijn meisjesnaam en wil hem daarom ook niet meer horen als mijn naam, maar nee dat kan niet in nederland. Nee sorry mevrouw u staat gewoon met uw meisjesnaam geregristreerd.--> ja maar zo heet ik niet. sorry maar ik ben het zo zat.
@5Mare: wat goed dat je gebeld hebt! Ja, in NL is het idd dat je altijd je meisjesnaam houd... raar he? Vervelend dat je een nare bijsmaak hebt aan je meisjesnaam, maar vergeef de assistente: ze weet niet beter (en moet het vragen). xxx
Dat is wel apart. Want in Spanje, hou je bijvorobeeld wel je meisjesnaam, En mijn moeder krijgt altijd brieven met mijn vaders naam erop. (hier in Nederland dus)
@Mare, Fijn dat de nieuwe HA je zo serieus heeft genomen! En gelukkig kan je redelijk snel bij de gyn terecht! Alvast heel veel succes en ik hoop dat het allemaal goed komt! Liefs Milo
Ja ik weet het, ze kan er niets aan doen. maar soms ben ik het gewoon zat. ik heb al zoveel moeten doen en moeten regelen en betalen om het aan te laten passen en sommige instanties weigeren het gewoon te wijzigen hoewel ze dat gewoon moeten aangezien ik niet Nederlands ben en wat dat betreft gewoon onder de Duitse wetten val. Maar goed ik ben al weer rustiger Ja mamaria, het is overal anders, best raar eigenlijk en dan ben je zo gewend aan de regels van het eigen land dat je je de rest echt niet kan voorstellen. dank je wel milo! heb je al last van kwaaltjes?
nog ff voor knippy.. hier de negatieve foto van VLADI.. @vladi.. als je m weg wilt hebben dan ff zeggen.. dan haal ik m weer weg...knufffff
AAAHH wel lief van jullie! NOU lang ver haal Ronde 13. Ik heb hashimoto even simple uitgelegd Schildklierziekte. Bij mij was het best hevig aan het opspelen en bleek dat ik echt niet zwanger kon worden. Ben nu goed ingesteld zo ingesteld dat me lichaam een vruchtje ook kan accepteren en een beetje kan laten groeien. maar moet heel vroeg testen om zo vroeg mogelijk me medicatie op tijd te verhoge anders verlies ik het vruchtje. Als ik het vruchtje kan houden en te laat me medicatie op hoog dan krijg je een mentale beperkte kindje. Had toen ik flink ziek was van hashimoto had ik een cyclus van 45 dagen en nu de afgelopen 4 keer 28 dagen. Dat is dus goed! Mijn man heeft slecht zaad maar kan zich verbeteren. In juni had die van 10 punten van de 160 die je min moet hebben en in sept 75 punten van de 160 die je min moet hebben. In jan gaan ze weer alles na kijken. Misschien moet ik aan de clomid. of als het niet beter is bij me man iets anders om zwanger te worden.
dat negatieve foto snappen jullie wel he.. posi test in het negatief..pff.. soms wordt ik zo moe van mezelf..whahhahahaha...
wat een heftige situatie slaapzak! ik hoop dat je de moed erin kan houden. Alles is mogelijk. Er gebeuren steeds zo veel wonderen en ik hoop dat jullie wonder niet al te lang meer op zich laat wachten!
Jeetje slaapzak.. wat een verhaal zeg.....weet niet zo goed wat te zeggen..maar je verontschuldigen hier hoeft niet hoor....Juist niet... DIGIKNUFF
@Mare, nog geen serieuze kwaaltjes hier (hoop dat dat geen slecht teken is) Alleen pijnlijke (.)(.), vooral 's avonds! En minder zin in zoettigheid! (heel raar voor mijn doen ) Ben zo benieuwd of alles goed gaat...
@milo: natuurlijk is dat geen slecht teken. ben je gek. geniet er lekker van. waarschijnlijk komen die klachten nog vroeg genoeg Ik bedoel er zijn zelfs vrouwen die hun hele zwangerschap bijna nergens last van hebben. zullen we maar hopen dat het voor jou ook een eitje wordt!