ja subke ik ben ook van belgië, niet erg hoor dat je dat nog niet gezien had. ik let daar ook niet altijd op hoor. jeetje ben al de rest alweer vergeten, sorry hoor
Proest, ja daar weet subke alles vanaf, die is jantje ongeduld zelve, hihi, sorry subke maar je weet wie het zegt nietwaar?
kzou het niet weten, maar er was precies veel bijgekomen op een korte tijd en het bleef niet hangen...
Hmmm we zijn in okt nog een weekendje weg geweest.... als het kan iets goedkopers hahaha! Want tja... met een weekendje weg willen wij mee natuurlijk
Dapper hoor!!!! Ik ga het ook proberen vol te houden, voordat manlief naar zijn werk ging hebben we afgesproken om zaterdag de boom te zetten.....zondag testen........mochten de duivels er niet zijn..... Ff advies wat is leuker, of een zw. test onder de boom zondag, als die posi is, of Sven stiekem het rompertje van stoer ik word grote broer aan trekken en vragen of manlief hem wil verschonen????
vraagje, jullie hebben je banner van ff en als je daar op klikt krijg je ook direct het kaartje, hoe doen jullie dat????
Het laatste, dat is leuk om te doen, en dan een fotocamera in de aanslag voor de reactie. met name de gezichtsuitdrukking???
Ik heb die link in mijn handtekening geplaatst, sharing linker kolom van FF, het enige nadeel vind ik dat ik de banner iedere dag moet aanpassen hij loopt niet automatisch door, wat ik ook doe, maar misschien dat ik iets niet goed doe hoor.
Hmmm....had namelijk bij mijn vorige zw. wel een banner die doorliep, volgens mij ook van ff....nou ja anders blijf ik deze wel houden.