Hallo, Ik vraag me af wanneer jullie een dip hebben omdat je menstruatie er aankomt? De dag dat je ongesteld word, ervoor of als je al bloedverlies hebt?
alle drie gehad maar meestal 1 dip 2 dagen ervoor, dan een stijging, en dan een mega dip op de dag dat ik ongesteld werd.
Bij mijn laatste menstruatie ging mijn temperatuur pas aan het einde van mijn menstruatie omlaag vast een grapje van moeder natuur aangezien ik toen net de maand ervoor had gelezen dat je temperatuur dan eigenlijk op zijn laagst zou zijn.
De dag voor mijn menstruatie begon 37,2º. De volgende ochtend dipte hij naar 37 º. Die avond minimaal bloedverlies. De ochtend daarna 36, 7º en zette menstruatie door. Dit was afgelopen maand en ook de eerste maand dat ik heb getemperatuurd.
Ik heb mijn kaartjes bekeken inderdaad meestal al een lichte daling de dag voor de echte daling. Ongi komt bij mij pas bij de echte daling.
Mijn temperatuur daalt altijd langzaam. 37.2 -37.0 - 36.9 (dan weet ik altijd dat het foute boel word. Dan begint het bloed verlies. 36.8 - 36.5 en dan blijft het een poos hangen op 36.3. Totdat mijn ei is gesprongen en dan stijgt ie weer. Altijd verschillende kwaaltjes waar ik wel weer hoop uit kan halen maar helaas. Mijn temperatuur verraad het wel altijd. Groetjes