Haha ik ga zo fietsend die kant op. Vind het zo akward om precies 10 uur binnen te stappen voor een zwangerschapstest
Haha! Snap wat je bedoelt... Toevallig deze keer heb ik het wel gedaan. Mijzelf tussen de vracht heen gewurmd en de borden die nog naar buiten moesten.. Hierrr met die test haha!
Haha nou ben terug. Nu testen. Oudjes gingen hele verhalen vertellen aan mij en ik dacht ik wil naar huis
Oooh zo spannend! Maar het kan niet anders of er verschijnt een mooie streep! Zwanger is zwanger, snap je onzekerheid maar voor nu is het gewoon hartstikke raak, dus neem die ook mee!! Van harte gefeliciteerd!
Jaaaaa die drogen donkerder op! Wauw!!! Fantastisch!!! Zo mooie streep bij deze termijn is gewoon heel mooi nieuws! Gefeliciteerd!!
Oh my god Snies!!! JAAAAA!!! Je bent zwanger!! Ongelooflijk gefeliciteerd! Wat een knaller voor 9dpo!!
GEFELICITEERD! Duidelijk zwanger hoor. Daar hoef je er echt niet nog 100 voor te doen. en ook geen gestress over oploop.
Ik wil blij zijn aan de ene kant, maar aan de andere kant wat nou als ze niet oplopen. pfff zenuwen hier. Hoop zo erg dat het goed blijft gaan.
Gefeliciteerd @Snies!! Zo duidelijk al!! Ik zit in een ander nod-topic, maar lees hier altijd mee haha. Ik heb vanmorgen op 10 dpo ook positief getest! En ik dacht precies hetzelfde als jij haha, ver voor nod, als het maar goed gaat! Nu wil ik ook een predictor halen
Gewoon blij zijn. Zwangerder dan dit ga je nu niet raken. Het kan elk moment mis gaan maar voor nu ben je zwanger! En een perfecte oploop zegt ook niks over de vitaliteit van de vrucht. Het is en blijft spannend en afwachten. Maar voor nu ben je zwanger! En zit er niks anders op dan afwachten tot die kleine gezond op je borst ligt.
Haha gewoon doen! Ik weet niet of ik met predictor nog een keer test. Vind ze duur. Kijk wel of ik vrijdag met de kruidvat een knal test heb. Mocht het mis gaan, gaat dat het ook wel zonder blijven testen. Heb nog tig dipstick testen liggen. Maar die zijn traag met reageren haha.
Kan ik morgen de gyn al bellen met vragen over een echo in te plannen over een aantal weken of zal ik eerst tot vrijdag afwachten?
Ja eerste echo is vaak het mooiste als je minimaal 7 week bent. Weet niet hoe druk het is bij je gynaecoloog? Maar als er lange wachtrij is of je wil een specifieke tijd ivm werk of zo dan kan je morgen wel alvast bellen.
@Snies gefeliciteerd!!!! Wat een bijzonder duidelijke predictor zeg voor je termijn! Ik zou nog wel tot nod wachten met bellen naar de gyn, ze vertelden mij toen dat je echt tot nod moest wachten voordat ze een echo gaan inplannen... dat dit maar een mooi plakkertje mag zijn en je over 8mnd een mooi beebje in je armen hebt (Ben stiekem toch een beetje jaloers hoor, ik wil ook )
Weet ik zo niet, weet ook niet of ik alsnog bij de verloskundige mag of toch bij de gyn blijf. Zou sowieso meer controles krijgen bij een volgende zwangerschap ivm zwangerschapsvergiftiging bij mijn vorige zwangerschap. Maar kan ook dat ik de eerste maanden bij de verloskundige terecht kom en de laatste paar maanden bij de gynaecoloog. Ik kan natuurlijk altijd overleggen.
@Amy1989 wat lees ik nou?!! Jeetje wat een heerlijk nieuws!!!! Ik duim heel hard voor je dat dit een plakker is, het is je zo gegund na die lange weg ❤️
Ja ik wacht denk ik ook gewoon tot nod. durf nog niet blij te zijn. Komt denk ik straks wel als ik mijn nod gehaald heb. Snap ik heel goed! Had ik ook bij jouw test de vorige keer. Maar daarom weet ik ook des te beter dat een positieve test niet direct garantie blijkt tot zwanger blijven. Dus ben nog heel voorzichtig.