Nou hij zou om 11 uur komen...maar belde net naar mrHeitje dat ie over een half uurtje komt... Wat een gedoe met die gaten in de muur! Ojee dat wordt nog wat dan... We hebben nu een modem van Ziggo en wil alles gewoon op dezelfde plek terughebben, das niet zo moeilijk lijkt mij? We hebben alleen nog geen vaste telefoon gekocht, die hadden we niet maar krijgen we nu wel..is niet erg toch?
Poe, updaten voor 4 dagen? Uhh geen idee hoor! Liane voelt zich erg ziek en de dokters nemen haar niet serieus genoeg waardoor ze nu met 39gr koorts thuis zit. Lilalien heeft posi getest maar werd daarna ongi Ninoshka en Yukl zijn zwanger Sammie is ongi, en ik ook Uhhhh Heb je het wel goedgemaakt met je mannetje???
Hihihi, apart is dat nietwaar, sommige mensen zien dat gelijk. Maar wij hebben nu nog 1 voordeel en dat is dat niemand dit nog zal verwachten. Dus als we het de opa's en oma's in spe zullen gaan vertellen, ben heel benieuwd hoe ze zullen gaan reageren.
ik weet 't, maar dat moet je tegen m'n zoontje zeggen die rondjes zijn er omdat ik vroeger temp, niet omdat ik langer in m'n bed lig of zo
Ja echt wel, anders had ik gewoon erover heen gepraat hoor, ik wil eers bij de vk zijn geweest en een echo gehad hebben. Krijg nog een mooi lijstje voor de echo van MVM, dus ben heel benieuwd hoe dat zal gaan lijken.
ja, vind ik ook.. zal ook niet snel naar 'n verfilming van 'n boek dat ik gelezen heb gaan kijken.. en King is gewoon zo schitterend! dat krijgen ze nooit zo goed in de film
Klopt, ik vind het heerlijk om lekker onderuitgezakt met mijn voeten/benen omhoog in een King boek verdiept zitten te lezen.
ja, echt hè.. kan niet wachten tot ik terug wat meer tijd heb om in zo'n boek te duiken @hier: ben niet zwanger hè.. heb méga hoofdpijn (migraine), net zoals vorige cyclus en ben net op internet aan 't lezen en dat kan samenvallen met je eisprong (heb 't precies steeds net erna) en dat ligt dan aan 't wegvallen van hormonen.. dus ik denk dat 't LH gezakt is en dat er niks anders voor in de plaats gekomen is, dus zal wel gewoon ongesteld gaan worden
Nou schat, ik heb al sinds mn eisprong is geweest last van af en toe hoofdpijn, terwijl ik dat normaal gesproken nooit heb.. en ik ben toch echt zwanger .. Kan wel te maken hebben met een verandering in je hormonen, maar hoeft dus niks te betekenen, mijn ervaring in ieder geval...
afgelopen vrijdagavond is ze geweest en ik ben afgelopen zaterdag gestart, doe het niet op het werk, te omslachtig en te opvallend.
ja, maar 't is echt migraine.. en heb 't al 'n paar maanden gehad.. dus denk dat 't gewoon op m'n maandstonden uit gaat draaien..
hb af en toe wel ff gespiekt maar niet gereageert kon het ff niet opbrengen ben dit weekend nu officieel ingestord, ruzie was weer goed maar blijft botsen bleeeeg,
Hopelijk begrijpt je mannetje je nu wel wat beter en snapt ie dat ie sommige dingen gewoon niet kan maken? Knuffel voor jou meid