Bij ons hetzelfde, lekker traag haha...eerst was het gewoon *zap zap zap* Nu is het *zap.......zzzzap.....zzzzzzzap*
Wij hadden nieuwe meubels gekocht, ook een mooi houten tv-meubel en kreeg medelijden met die kast omdat er zo'n zwaar bakbeest op moest staan... kon echt niet..dus dan maar een nieuwe tv En de meubels vielen veel goedkoper dan we hadden gepland dus kwam goed uit!
Ik was er, ik zag, ik las en ik ben weer weg! Ben er een paar dagen tussen uit en kom vrijdag weer eens kijken. Met of zonder duvels?!? Weltrusten en tot gauw meissies!
Hey meiden ff korte update word helemaal gek van mezelf ben licht misselijk en opgezette buik. Mijn (.)(.) lijken nog steeds groter.... en voel me steeds supervol als ik iets eet. Volgens mij ben ik mezelf helemaal gek aan t maken . Pffffffff sorry hoor maar moest t ff kwijt slaap lekker allemaal
hier is de ongi alweer vertrokken...ik snap er niks van... alleen gisteravond iets bruin en dat was het.... ik heb nooit een ongi van 1,5 tot 2 dagen....maar ik heb gisteren tegen beter weten in nog een testje gedaan maar die was na de afleestijd wit...(in de afleestijd kwam er een vaag streepje die daarna verdween)
gaat eigelijk nog niet beter vannacht weer gespuugd, blijf vandaag weer de hele dag op bed, behalve dan om 4 uur als ik weer naar de dokter moet, daarna gelijk weer me bed in
Goedemorgen dames, Liane balen meis dat je je nog steeds niet goed voelt. Hopelijk gaan ze je vandaag even grondig onderzoeken.
g'morgen meisje! hoe is ie? voel je je al wat beter? EDIT: lees net dat 't nog niet beter is.. dikke knuf hoor!
@hier: kijk naar m'n temp!! (en ja, ik weet 't.. wilt nog niks zeggen.. maar ben er toch al blij mee )