Ja echt wel, ben heel erg benieuwd hoor, neem ook rolmaat mee, kan gelijk alles opmeten en zien waar het evt zou kunnen passen in onze kamer, hihihi
hahaahahaha... gelijk heb je. heb je geen grote kamers? hou niet zo van water bah... maar snoep is goed
aahh nee meis, hoe dat zo? te laat met inplannen of is er iets anders loos??? dikke knuffel voor jou hoor
jep dat is zo wij hebben 2 hele grote kamers. dus past zat in hahah.. @ sammie wat jammer, hoezo dat het te laat is?
Te laat ja... Ik had al aangegeven dat ik al buikpijn kreeg en dat ik zeker wist dat mijn eisprong eerder zal zijn.. nee die !@#$ IVF arts moest speciaal vandaag inplannen :x
ach meid. balen zeg. artsen van tegenwoordig.. alles na hun zin. dus als je echt te laat bent moet je weer een maand gaan wachten? jeetje balen dit meid.. dikke knuf
wat balen zeg, dat is niet leuk hoor, maar wel een leer voor een volgende keer mocht ie arts weer zoiets verzinnen, dan heb je een heel duidelijk verweer waarom dat niet zo moet. Alleen daar heb je nu niets aan. Had zo gehoopt dat je ook gewoon lekker met de rest op het wachtbankje plaats mocht nemen. Sommige artsen..........achter het behang ermee.
Hee meiden ik ga zo stoppen hoor, wens iedereen een goed weekend toe en tot maandag hoogstwaarschijnlijk in maart, doei doei
van de kruidvat merk was dat dat was vorig jaar dat ik dat een keer geprobeerd heb..ihih ik zal is proberen te tempen morgen ochtend.. zo niet dan wacht ik het gewon elke maand af denk ik anders ben ik er teveel mee bezig. bij mijn dochter deed ik er 9 mnd over dus wilde eigenlijk 9 mnd afw8 maar we zien wel alst me morgen lukt op te staan om 5 uur dan ga ik het wel doen hihih ik ga even stofzuigen en aardappels schillen ben straks weer terrug of even tussendoor..
Kruidvat geeft heel vaak vals positief, die raad ik je echt af hoor. Probeer anders die van matcare eens, www.l10.nl kun je ze zo bestellen.
QUE?????? Dus als jij je gevoel aangeeft en het dus eigenlijk eerder wil kan dat niet????? Hoe *#$@!!!!!! Hele dikke knuffel meis voor wat het waard is.