Dat hebben wij deze ronde gedaan, zo duidelijke signalen altijd rond ei, geen testen nodig! Ben benieuwd!
Als je het om de dag doet zit je 100% goed. (En dan bedoel ik natuurlijk qua kansen benutten) maarja met die testen geeft het toch een beetje een gevoel van controle ofzo. Ik vind het knap dat jullie nu zonder hebben gedaan. Ik ben zo benieuwd of t gaat lukken voordat alles in gang gezet wordt in het ziekenhuis. Hoeveel dpo zit je nu? En ga je wachten tot je nod of al eerder testen?
De fertiliteitsarts raad de clearblue ovulatietesten aan. Wel makkelijker, een smiley of niet, dus geen getuur naar streepjes. Al zijn ze wel flink prijzig, dus ik begin nu maar met goedkope en als ik in de buurt kom ga ik over naar de clearblue. Mijn cyclus doet niet helemaal lekker mee deze keer, zul je altijd zien dus het blijft nog even spannend of het gaat lukken voor de vakantie. Anders moet ik een maand overslaan Ik duim nu dus voor een vroeg ei!
Huh. Het zou toch niet uitmaken welke ovulatietest goed is. Het ligt er toch aan welke het best voor jou werkt.. Nouja, een smiley is iig makkelijker. Ik hoop zo dat het mag lukken voor je! Wat doet je cyclus?
Als deze ronde niet lukt, moet k ook een mnd overslaan vanwege vakantie. Dan word t weer in sept. Nou volop praten met je ei haha
Sommige ovulatietesten zijn blijkbaar wat minder gevoelig. En ik had bij die van de action elke dag een ovulatie als ik de strips mocht geloven . Ik wil niet te vroeg of te laat zijn, dus gebruik maar braaf die van cb nu. Heb tenslotte maar 1 kans elke keer. Dus doe nu eerst streepjes turen en als ze echt oplopen dan over naar de cb. Mijn cyclus is nu ineens weer een stuk langer geworden. Beetje jammer, zat steeds best netjes rond de 27 dagen (+ of - 3) en nu duurde het natuurlijk ineens veel langer. Menstruatie ook heel anders, in plaats van netjes en duidelijk nu ervoor en erna nog gerommel. Maar ja, weinig keus dan afwachten... misschien is het nu weer een hele korte om te compenseren. We zullen zien, kan toch niks doen om dat ei eerder te laten springen
Dan is een partner toch wel een stuk makkelijker. Die gaat tenminste meestal nog mee op vakantie Ik zal een goed gesprek met ei gaan voeren.
Ik heb deze testen ook gehad... Ze kunnen nog donkerder maar dan moet je echt op je piek piek zitten hihi...
Ik heb mijn piek al gehad. En donkerder dan dit worden ze niet bij mij. Dit zijn overigens testen van meerdere dagen.
Had ook echt eipijn en vruchtbaar slijm, ovulatie denk ik 14 juli, dat zou ook kloppen met cyclus 27 dagen. Vandaag 4 dpo. Ik ga denk ik ergens volgend weekend testen, 11/12 dpo. Vrijdag de 26e. Vorig jaar had ik positieve test op donderdag 26 juli.......
Ik weet dat het kan idd maar ben echt 7 dagen lang ongesteld geweest. Een zwangerschap is bijna onmogelijk.