DaT lijkt me dus echt helemaal geweldig. Lucky you Rapoenzel, nu maar hopen dat het deze x weer lukt. Hmmm....ik had trouwens een andere banner in mijn profiel geplakt, maar doet 't nog niet.
ben even leuke boeken aan het zoeken. Over zwangerschap maar dan leuk en grappig, en totaal niet informatief. Zoals: Sippy cups are not for chardonnay, and other things I had to learn as a new mom. En Naptime is the New Happy hour.
Yep hij doet het! Maar is wel erg groot. Ja, dat het moeten eraf is, is wel fijn. Wij proberen er hier ook geen moeten van te maken....maar als die dagen eraan komen ga je toch wat meer je best doen.
Wij zijn de vorige keer 48 ronden bezig geweest en toen werd het wel moeten op een gegeven moment... nu niet meer... Oei groter banner, maar wel een hele leuke !
Wauw 48 rondes, dan is jouw mannetje echt jullie wondertje! Wat heerlijk lijkt het me dan om een positieve test in handen te hebben. Ja, de banner is wel erg groot, maar eens kijken naar een leuke kleinere hahaha.
Ik wist niet hoe ik moest reageren, ik was alleen thuis en gilde het uit van blijdschap ! Maar wij gaan naar bedje toe, klussen
Black, heel veel succes als je morgen gaat testen, ben benieuwd! Tot morgen, ik ga ook maar eens slapen.
Ga morgen wel op zoek naar een andere leuke banner. Deze is wel erg groot. Hebben jullie nog leuke sites waar je banner kan maken. Truste allemaal.
http://www.babysabbatical.nl http://www.ikbenzwanger.com Nog wat linkjes gevonden uit 't NOD topic waar ik ooit in zat Kende jullie deze al?
Goeiemorgen! Nog steeds online zie ik! Ik zit met me suffe hoofd radio 538 te luisteren door in de kans dat ze mn rekening eruit pikken en betalen.. Zou zo geweldig zijn.. maarja.. zo groot is die kans niet en ik lag zo lekkerrrr! Nou ik denk echt gister mn ei gehad te hebben.. duidelijk links pijn, toen ff minder.. en 's avonds werd t weer ff heel duidelijk en erger als 's morgens.. dus ben lekker met een kruikje naar bed gegaan.. Nu maar hopen dat we goed geklust hebben! dat kan bijna niet missen vind ik.. hahaha..