@ priscilla dat zou wel heel speciaal worden op jullie trouwdag vertellen dat je zwanger bent. @ lynnes balen meis toch nog ff wachten dan
Hoihoi Oh Lynnes, ik hoop echt dat het aan die testen ligt zeg! Was je net zo blij, wat een frustratie zeg! Hoop dat het snel weer rose wordt ipv groen! Maarja dat hoop ik voor ons allemaal!
@fl3x: beterschap @ lynnes en pippeloentje: Die s**t-testen ook he. Aan de ene kant is het heel fijn dat ze te koop zijn, aan de andere kant maak je jezelf er ook knettergek mee, vooral als ze niet uitwijzen wat je denkt te voelen.
Ik heb nog geen test in huis en ga ook echt proberen te wachten met kopen tot een paar dagen na mijn NOD, als ik dat haal tenminste hihi. Scheelt denk ik wel dat ik ze nu zelf niet kan gaan kopen. En ik weet ook van mezelf, dat als ik ze in huis heb, ik ze gelijk wil gaan gebruiken. Dus wat je niet in huis hebt, kan je ook niet gebruiken!
dat is waar pippeloentje. Ik had ze in huis gehaald vw het feit dat ik mijn NOD in het weekend had. En dan is niets open he. Vervolgens heb ik er vrijdag nog gehaald. Bij ons waren die van 2 voor 5 bij de kv niet te krijgen, toen we vrijdag in heerlen waren lagen ze daar wel in het schap, dus heb ik gelijk maar een pakje gehaald. Wel een geluk dat ik me goed weet in te houden met testen. Alleen, lieten ze vanmorgen niet zien wat ik denk te voelen. Eind van de week nog een poging dan maar.
whahaha die dingen zijn nergens meer te koop....alle zwangerschapspagina wannabe moms die kopen die.....
Hoi meiden, Ik ben net weer thuis van een dagje werken. Eindelijk weer gewerkt, maar nu erg moe. Nog nieuwe zwangeren? Gefeliciteerd! Ik was even bang dat de ongi los gebroken was, maar mag gelukkig zijn, want volgens mij is het vruchtbaar slijm. Straks maar weer een testje doen. Gister gaf Sensitest weer niets aan. Hoelang heb je meestal vruchtbaar slijm?
Ladies, Ik mag op roze....ben zwanger! Aaaahhhh! Kan het niet geloven...tril gewoon......ooohhh. Goed, ik ga eens kijken hoe ver ik ben en morgen doe ik nog een test...voel namelijk ook van die steekjes in mijn onderbuik...alsof je ongi eraan komt. Maar, ik durf het niet te geloven. Ik heb ook foto's gemaakt, dus kijk zo maar in mijn album.
Wauw Tink, van harte gefelicteerd! Wat fijn zeg! Wat zal jij blij zijn haha. Black, jeetje dat is lang 2 weken! Ik zou blijven testen geloof ik! Hoe voel je je, wel veel symptomen?
Gefeliciteerd Tink! @pippeloentje ik heb de eerste 1.5 weken zowat om de 3 dagen getest. Maar ben daar zo gek van geworden dat ik nu pas komende zondag weer test. En dan daarna die zondag en die maandag om 8 uur bij de Huisarts op de stoep sta hihi
Oh ja en ik heb al 3 weken constant zeurderige krampen en af en toe flink steken. Over andere klachten denk ik niet eens al heb ik die vast wel. Maar het kan altijd nog ontpillen zijn :S
Sorry meiden, krijg m'n test er niet op. Heb geprobeerd het te verkleinen, maar dat dan gaat de site op tilt ofzo. Kan het nog steeds niet geloven! Bedankt voor de felici!