@ gaby: welkom terug op aarde... Wat sneu meiske, maar geen rood=nog hoop, hè?!! Ik hoop super voor je dat je de hele week wit blijft en dan eind vd week een vette ZWABGER!!! sterkte met toch een teleurstelling voor nu..!! Jezelf vandaag maar even lekker verwennen!! Liefs Lin
Gaby, balen van je negatieve test, maar geen bloed geeft moed, hopelijk vrijdag alsnog positief. Liefs Moons
He we zouden saampjes testen vandaag... wat maak je mij nou. Is het echt bij je doorgebroken? Stertke meis
Yezzz. Bij mij is het altijd gelijk pats boem helder, dus geen twijfel! En de kramp, het exacte tijdstip van doorbreken maken het heel zeker! Kan me er ellendig over gaan voelen, maar dat heeft toch geen zin. Bij jou wordt het nu wel echt spannend he!
Yezzz. Bij mij is het altijd gelijk pats boem helder, dus geen twijfel! En de kramp, het exacte tijdstip van doorbreken maken het heel zeker! Kan me er ellendig over gaan voelen, maar dat heeft toch geen zin. Bij jou wordt het nu wel echt spannend he!
Volgens mij zijn bij mij nu ook die duivels weer door gebroken. Had vanochtend voor het eerst wat rood bloed na 2 dgn bruin bloed. Ik voel me alleen helemaal niet of ik ongesteld moet worden
We zijn dus gisteren nog maar even extra aan de klus gegaan.... . Ik twijfel of het m'n eitje is geweest...dat zullen we volgende week wel merken. M'n nod is dus 23 januari of 31 januari. Was net zo blij met m'n regelmatige cuclus...gelukkig had m'n man geen avond of nachtdienst
Mijn cyclussen zijn 2x 28, 32, 34, 35, 35 en vandaag is het dag 37. Gisteren wat bruin verloren. Dacht dus dat ik ongesteld was geworden, maar het heeft helemaal niet doorgezet! Was gisteren rond 14.00. Daarna niks meer en ook vannacht niet. Ik heb gisteren ochtend een test gedaan, die was negatief! Wat denken jullie, ga ik gewoon ongesteld worden? Als ik gisteren negatief getest heb, kan het dan wel raak zijn? Dan had ik toch gisteren positief moeten testen? Kuz van mij! En voor iedereen die vandaag moet testen, veel succes, ik zal zijn gelukskaars laten branden!
Ha Britt, het zou wel raak kunnen zijn hoor. Hoor het hier best vaak, dat er eerst negatief wordt getest, en na een paar dagen toch positief. Vind het wel positief dat je ongi niet door heeft gezet. Hoop het voor je!
Poeoeoeoe Gaby het blijft spannend bij jou! Erg toch he? Die onzekerheid. Wel of toch niet....? Blijf voor je duimen!
Mjn man dacht echt dat het deze maand raak was. Dat heeft hij eerder nooit gehad, en dat vind ik wel raar! Eigenlijk meer bijzonder! Ik ben bang dat het vandaag gewoon door zal zetten, ga maar niet teveel hopen! kuz
Mijn NOD = 24 Januari. 2e ronde. Ik ben benieuwd. Heb gister het eitje gevoeld en nu ist afwachten..... DUIMEN!
Hi Brit, We zitten een beetje in hetzelfde schuitje. Alleen jij bent zelfs iets meer over tijd (zag wel je banner al weer staan aan het begin van je cyclus). JIj bent alleen wel wat onregelmatiger. Ik pas sinds de laatste 3 rondes dus. Ik heb ook bruinverlies gehad (alleen te zien op tampon niet bij afvegen) en ben nu over tijd en heb een negatieve test. De vorige keer had ik ook eerst negatief getest en elke dag later een donkerder streepje totdat ik het pas echt geloofde met een digitale test. Ben niet zo'n streepjes mens hoor. Was toen ook erg blue wist niet dat een licht streepje ook zwanger betekende ... nu ben ik een expert Dus er is nog hoop voor ons. Sterkte met de spanning ... zeker bij elk toiletbezoek Liefs, Gaby
Ja ja we houden het spannend voel mij prima voor de rest hoor. Omdat ik al had aangenomen dat het niets werd was ik vanochtend positief verrast dat ik nog niet ongesteld was geworden. Helaas de test was niet positief. En ik kan mij ook niet meer herinneren om bij een digitale test altijd een 2e streepje staat ondanks dat hij zegt NIET ZWANGER. Je duimen zullen blauw worden... hopelijk werkt het. Liefs, gaby
De ha is er niet vandaag, heb het al geprobeerd, moet sowieso erheen om weer een controle uitstrijkje te laten doen. De uitstrijk die ik in december had gedaan was mislukt, waarschijnlijk glaasje gebroken onderweg Aaargghhh! Zit je voor nix in de stress. M'n laatste ongi was misschien iets korter, maar wel gewoon veel bloed. En had toen ook nega getest met cb dig. Ik kijk vandaag ff aan. Kan een lichaam raar doen he!
Hallo Gabybaby! Maar ik ben overtijd, dus dan had ik toch al positief moeten testen? 2 dagen overtijd uitgaande van mijn langste cyclus!
Dat hoeft niet hoor, betekend gewoon dat je nog niet genoeg hcg hormoon hebt aangemaakt. Er zijn mensen die pas een week na hun nod positief testen en dus zwanger zijn. Maak je geen zorgen. Er is nog genoeg hoop voor je. Liefs, Gaby
Even een update: ik belde dus gister voor de uitslag, was het een Pap0, oftewel, niet te beoordelen. Wat is er nou waarschijnlijk gebeurd, er was sprake van mechanische schade, het glaasje zal gebroken zijn... Heb ik weer! Zwaar in de stress, nou weet ik nog nix! Zo, moest ff gal spuwen... Heerlijk dat jullie er zijn, liefs!