Ja, die kruidvat-test is van vanmorgen. Ik heb wel kramp gehad, eergisteravond toen ik dus dacht ongesteld te worden. Het voelde ook echt als ongikramp. Nu heb ik nergens meer last van. Morgen nog maar eens testen, ik durf nog niet te juichen
van harte meis!, lekker genieten hoor! Ook voor de andere dames van harte gefeliciteerd!, heerlijk gevoel..geniet ervan meiden! Voor de meiden die ongi zijn geworden..jammer...dikke knuff.., en op naar de volgende ronde Hier beetje kramp( maar dan ook heel licht hoor, en borsten gaan ook iets meer gevoeliger worden, vooral net bij het opstaan..verder alles rustig .. Ga zo eerst maar eens vangen !
Nou, het is hier inmiddels best spannend....ookal sta ik in het rood. Zaterdag middag aan het stoeien geweest met man lief, toen ik veel kracht zette voelde ik dat ik iets verloor....roze slijm... Dacht meteen "dat komt wel vaker voor". S'nachts voor de zekerheid maar een tampon ingeschoven, s'morgens was deze roze met een klein beetje rood...."he jammer" dacht ik nog....was er meteen van overtuigd dat ik ongesteld werd.....s'middags naat a'dam geweest, naar de film (Harry Potter.. ) Daar op de wc was de tampon weer alleen roze, en vanochtend ook? En net helemaal nix, maar ik zou vandaag "officieel" me menstrualie hebben! (daar komt bij dat als me menstruatie nie echt op gang komt dan klus met man lief.....dan komt die mestruatie wel van opgang....dus gisteravond bij hem onder de douche gestapt....) Dus als ik morgen ochtend nog nix heb maar weer eens een test tegen aan gooien! (ik heb vorrige week woensdag middag en vrijdag middag getest en die waren ECHT negatief....hmmm) WORDT VERVOLGD!
@ Wicjuh super gefeliciteerd! Geniet er maar lekker van! Ga je gezellig mee naar de maartmama's? @ Marlie die is echt positief hoor! Je bent echt wel zwanger! Alvast voorzichtig gefeliciteerd! @ Happy mom ik ben benieuwd! Jou test was ook echt positief! @ Beastie spannend!
@Pearly en Wicjuh: GEFELICITEERD !!!! Heerlijk hoor! \/ {|= Echt een feestje! En Marlie81 en Happy mom, ik geloof ook dat jullie best mee kunnen feesten! Alle meiden met die duvelse vrienden: Let's go for August! Dat wordt onze maand! Ik heb vannacht zo'n kramp gehad dat ik ze heb verteld dat ze nu maar eens een jaar op vakantie moeten!
Hier nog geen , maar ik weet niet wat mijn cyclus doet na mijn curretage 5 weken terug! Afwachten maar weer... Heb wel ietwat gevoelige borsten, maar niet zo erg als toen ik zwanger was.. Nu al vanaf donderdag heel erg krampen! Wachten, wachten, wachten! Alle zwangere: gefeliciteerd! Alle wachtende: Succes en stertke! Alle ongi dames: Balen! :x
Bah, ik verwacht morgen de . Aan de ene kant hou ik er sterk rekening mee dat ze gewoon komen, aan de andere kant kan ik me niet voorstellen dat ik ongi word morgen... Ik wou dat het alvast zover was! Ik wil zo graag zekerheid, maar ik ga echt tot morgen wachten. De is nog niet iets minder erg dan een negatieve test... Zo, 'k moest even zeuren hoor...
Voor alle zwangeren gefeliciteerd. Ongi dames: volgende ronde misschien weer een kans Voor de testers: succes ik :-# voor jullie. En nu.... voor mij even een bannercheck. Ik zit midden in de klusperiode Lekker hoor met het weer van gistern. Maar gelukkig hebben we airco in onze slaapkamer staan..... Gr. bianca
@ Pearly & Wicjuh: Gefeliciteerd! Super! Geniet ervan meiden! @Marlie81 & Happy mom: En? Al iets te zien op een andere test? Ik duim mee voor jullie! @ de ongi-meiden: Balen! Zet 'm op voor Augustus! @ de wachtenden: wacht...wacht.. wacht... Ook zet 'm op! Liefs.
hallo dames. het zijn weer spannende dagen, nog geen te bekennen. Als ik vrijdag nog niet ongi ben wil ik gaan testen. ga zaterdag op vakantie en dan heb ik voor de tijd een ja of een nee, maar eerst maar eens afwachten! zie dat er weer zwangere dames zijn! van harte gefeliciteerd gr roos