Hoi meiden, Ik heb nu toch maar weer een banner neer gezet. Met een cyclus van gemiddeld 30 dagen ben ik nu dus al 4 dagen over tijd. Heb last van veel krampjes en vaak steken in me buik. Maar ik probeer nog even niet te testen want me langste cyclus was 34 dagen dus denk dat ik misschien zondag of maandag ga testen. Hopelijk een positive test en anders maar weer door naar de volgende ronde, Zwangere gefeliciteerd, meiden op de wacht bank ik wacht nog even met jullie mee, hopelijk krijgen we goed nieuws.
ik moet eerlijk zeggen dat ik ook geen tweede lijntje zie 8-[ toch nog maar even wachten denk ik...weet ut is moeilijk zit zelf ook nog drie dagen in spanning maar zal wel ijdele hoop wezen denk ik
@Elke: mooie foto hoor van een prachtig meisje. Wel heel naar dat jullie zo iets akeligs hebben moeten meemaken. Heb begrepen dat de uitgerekende datum net voorbij is. Zal moeilijk zijn geweest. Sterkte en ik hoop dat je je gedachten snel kan verzetten met een nieuwe zwangerschap.
Inderdaad in het echt is ie veeeel duidelijker! Ik blijf gewoon testen, vind niet testen en mezelf in spanning houden veel frustrerender
Hoi allemaal, ben vanochtend maar voor de zekerheid de volgende clomid kuur gaan halen mocht ik ongesteld worden. test nog steeds negatief, maar verder totaal geen gevoel dat ik ongesteld zou moeten worden. alleen gister dan een beetje slijmerig bloed maar dat was extreem weinig en een half uur later helemaal verdwenen. Nu is het geval dat bij mijn zusje en mijn moeder de thuistesten altijd negatief waren en dat alleen bloedonderzoek positief uitkwam. heeft hier iemand ervaring mee en weet iemand of het eventueel erfelijk is? bij de apotheek stonden ze me voor gek te verklaren dat dat onmogelijk was dat de thuistesten altijd werken. hopelijk gaat het met jullie allemaal goed
Zo meiden, weekend! Ben er zo enorm aan toe... ben het poepiezat. Ga lekker op de bank met een mok thee en een doos bestogne koeken...mmmm. Twigger, hoest met je?! Al een beetje gewend aan het " zwanger zijn" ? Ik ga zondag testen, denk ik. Dan zit ik op 40 dagen. Vind het zooo spannend!
Inderdaad, weekend! En een hele spannende voor sommige. Ik heb zondag mijn NOD maar mijn banner zegt dat ik morgen al kan testen. Ik heb tot nu toe nog nooit getest dus ik wacht maar af of ik ongesteld word.
Ik heb weer eens (zoals altijd) een gevoelige onderbuik (beetje pijnlijk als ik erop druk en pijnlijke boobs. Denk dat ik weet ongi ga worden deze maand..... Mensen ervaring die dit ook altijd hadden maar toch zwanger bleken te zijn? Liefs Melanie
@Pookie, meid gewoon te vroeg getest! Alles kan nog! @Mila, sorry meid ik zie echt geen 2de streep... maar ook bij jou nog alle tijd! Ben benieuwd of mijn temp morgen omhoog gaat... Gisteren ei pijn en vanmorgen nog lage temp... We zullen wel zien
Hahaha! Da's een goed idee, ik zit toch nog thuis ivanwege bevallingsverlof, kan ik mooi wat bijbeunen!
Balen zeg! Ik heb me nog in kunnen houden...afwachten dus. @Pioen: ik heb dan ook mijn NOD, dus ik ga ook mee nagelbijten
Blegh, ik heb ook last van mijn buik... Ik kan me herinneren van vorige maand, dat ik dan waarschijnlijk netjes over een week ongesteld ga worden. Maaaarr...ook vage steekjes in mijn rechterborst... Eigenlijk nooit last van, maar ja! Wat wil je toch graag dingen voelen rond deze tijd he?
Nu ik heb gelezen wat je allemaal kunt voelen als je zwanger bent heb ik het ALLEMAAL! Denk dus niet dat dat telt... Maar zoals ik al eerder zei: bij mijn vorige zwangerschap had ik ook steeds een ongesteldheidsgevoel en toen was ik toch echt zwanger! Ik vind het zo jammer dat ik van dat eerste begin nog zo weinig weet. Dat kwam omdat mijn schoonvader op 1 oktober overleed en ik op 15 oktober positief testte. Behalve dat zeurende gevoel in mijn onderbuik heb ik bij alles gedacht dat het kwam door alle stress en drukte rondom het overlijden. Jammer!
ik ken het...word er gek van ..normaal heb ik ook wel "last" van vage dingen..maar nu zijn het kompleet andere klachtjes...ik kan haast nie wachten tot maandag al heb ik af en toe wel al die bekende krampjes erg lichtjes wel maar goed en dan denk ik..deb hou jezelf maar niet voor de gek je krijgt toch je ongie wel zoals normaal...nog ff spannend dus
Is het voor jullie de eerste, dames? Ik was in september namelijk zwanger (werd mk), maar ik weet nog precies dat ik gewoon 'wist' dat ik zwanger was! Je voelt het gewoon, er is iets anders dan anders in je lichaam. Tenminste...dat had ik heel sterk! Van mijn zoon weet ik het niet meer, dat is alweer 5 jaar geleden!
Nee, dat telt vast niet... Is ook stom, he? Ik zit ook helemaal te kijken of ik misschien aders op mijn borsten heb, schijnt ook een symptoom te zijn, naaaah! Mijn vriend kijkt me soms aan alsof ik ze allemaal niet meer op een rijtje heb!