Hey lady's, Mannetje en ik hebben het weer helemaal goed gemaakt whuahaha Ben zo benieuwd wat morgen mijn temp gaat doen!! Als die nu morgenvroeg omhoog schiet is morgen de dag van mijn eisprong of zit ik nu weer verkeerd?? Pff het gaat er maar niet in bij me haha Heb de hele dag een trekkerig gevoel in mijn onderbuik gehad, en na ons goedmakertje is dat helemaal weg??? Snap er niks van, nog nooit meegemaakt Welkom bloempje, duim voor een mooie posi test!! Leeuwtje en Surf wel fijn dat jullie nu allebei in verweggiestan wonen haha, zijn jullie toch niet zo alleen als wij slapen Ik duik nu lekker mijn bedje in, morgen wat in huis doen en weer wasdag en 's avonds komen mijn zus en vriend eten en gaan de mannen wat aan de auto's sleutelen, kunnen mijn zus en ik wat girltalk hebben samen, kwaaltjes bespreken enzo haha. Zij zijn ook bezig voor de eerste, zo spannend en hoop eigenlijk zo dat we samen zwanger kunnen zijn. Heb on sbeide voor juli gependeld dus het is best spannend!! Truste allemaal en tot morgen!!! Knuffel!!
@angel: ik dacht dat je temp omhoog gaat na je ei... dus als je temp morgenochtend hoger is, dan heb ik wrs vandaag je ei gehad... welterusten!
@Angel: Misschien dat dat trekkerige gevoel je ei in wording was, en dat die tijdens het klussen gesprongen is? Zo ja: prachtig getimed
@Ego: IK WIL MIJN EI!!! Waar blijft-ie nou? Even gegoogled, en aangezien ik nu plakkerig, wit slijm heb, zit ik dus wel in mijn vruchtbare periode. Nou, dat scheelt in ieder geval weer http://muissiemuis.web-log.nl/mijn_weblog/2006/08/slijmwaarneming.html
@surf: Geen idee! Na een MK ligt over het algemeen je cyclus overhoop. Als ik tel vanaf de eerste bloeding, dan is dit dag 14. Mijn cyclus is over het algemeen 27 dagen, maar of dat nu nog steeds zo is...?
ja das waar, maar hoeft niet hoor, ik denk ook dat ik gewoon een ei heb gehad ergens tussen dag 18 en 20... dus dat is maar 1-2 dagen later dan mn normale cyclus... maar goed moet nog ongie worden, of zwanger zijn natuurlijk... ik hoop dat je eitje snel in aantocht is en dat het gewoon meteen weer lukt! de kleine is weer wakker , ik ga een banaantje met m eten, tot later!
Snack ze Het probleem is dat ik niet weet vanaf wanneer ik moet beginnen met tellen: de eerste met bloedingen, of de eerste dag met heftige bloedingen? In het laatste geval zit ik nu op dag 13. Verwarrend allemaal
Nou ja, Angel heeft me 2x voor juli gependeld, dus mijn ei is vast in aantocht! Als ik deze maand nog posi wil testen, dan heeft-ie tot en met 17 juli om langs te komen (mijn LF is altijd exact 14 dagen)
nou op zich heeft ie dan nog wel even... tis lastig vanaf wanneer je moet tellen ja... ik vroeg het mij ook af, vanaf de eerste dag bloedverlies of vanaf dat ik het vruchtje verloor en toen zeiden ze vanaf de eerste dag vloeien... maar met een menstruatie moet je pas gaan tellen vanaf de dag dat het echt doorzet, dus dat zou ik bij jou nu ook doen. en gewoon regelmatig klussen voor de zekerheid ik hoop dat je pendels uitkomen, ik had er nog eentje voor juni en nog 2 voor juli, dus ik hoop dat het nu gewoon gaat lukken en anders volgende ronde...
Dan zit ik nu dus op dag 13 Ik hoop voor ons allebei dat de Juli-pendels uitkomen! *Leeuwtje doet het 'pendels-komen-uit' dansje voor surf en haarzelf*
nou dan kunnen jullie het eitje niet missen hoor! ik doe met je mee: ik dans de pendels-komen-uit dans mee! JOEHOE!! DE PENDELS-KOMEN-UIT DANS.... DE PENDELS-KOMEN-UIT DANS....JOEHOE JOEHOE!