meiden ga nu toch ech slapen Ik had al luciferhoutjes gejat van Heitje, maar die helpen ook niet meer. En dat mailtje lees ik morgenvroeg wel.. slaap lekker allemaal En voor Leeuwtje, nog een fijne dag tot morgenvroeg (avond)
ffies een raar vraagje.. ik wil heel graag een tattoo maar kan dat wel als je zw wil worden?? weet niet of het kwaad kan.. en weet iemand hoe het voelt?? ik durf namelijk niet.. me schoonzusje zei dat het tzelfde voelt als dat je met een gebroken potlood over je arm krast.. ik hoop dat jullie me meer kunnen vertellen... (ik wil m graag onder me buik)
oeh geen idee...maar check even of de plek niet oprekt met de zwangerschap...kan ie minder mooi door worden..
@naliey: Wat ik weet is dat je geen tattoo moet laten zetten als je al zwanger bent, aangezien je huid dan wat opgerekt is etc. Vóór je zwangerschap zou het geen kwaad moeten kunnen, mits je naar een goede tattoeerder gaat (hygiene etc). Qua gevoel hangt het in het midden van branden en snijden. Ik kan het weten, ik heb er 2 en ik wil er meer! Die dingen zijn verslavend
als ik zo google raden ze het wel af als je zwanger bent of borstvoeding geeft om een tattoo te laten zetten...of het echt kwaat kan weten ze over het algemeen niet, maar sommige sites zeggen van wel...
Pijn hangt trouwens ook af van locatie, hoe vleziger de locatie (dijbeen, bovenarm) hoe minder erg. Mijn 2e tattoo staat op mijn schouderblad, en af en toe ging ik bijna door het dak heen Een goede tip is om wat mee te nemen om je af te leiden, ik was een boek aan het lezen. Voor de tattoeerder ook makkelijker als jij je rustig houdt
* jha dat las ik net idd ook... het zou zonde zijn als de tattoo lelijk wordt.. ook al zou t maar een kleintje worden.. * het doet verder niet echt pijn dan?? ik heb een navelpiercing en een tongpiercing en had er veel last van... zouden ze dichtgroeien dan zou ik ze echt nooit meer laten zetten.. van me navelpiercing echt een weekje en van me tongpiercing alleen op t moment zelf..of als ik eraan zat of op me tong beet ofzo.. maar moet ik het daarmee vergelijken of totaal niet??
mijn schoonzusje heeft een klein kruisje op haar pols en ze zei dat die geen pijn deed.. mijn stiefvader heeft een grote tattoo op zijn bovenarm en bij hem deed het ook geen pijn (alhoewel hij bijna flauw viel) en mijn vader heeft een grote band op zijn bovenarm en bij hem deed het wel pijn..
zal het te vergelijken zijn? iedereen ervaart pijn anders en heeft er ook op een andere manier last van... ik had zelf eigenlijk geen pijn van mijn piercings..
@naliey: Na het zetten lijkt het erg op een schaafwond. Na een weekje is de meeste pijn wel weg Ze moesten me alleen de eerste paar weken echt geen schouderklopje geven, auw! De eerste staat op mijn buik, dus kon een paar weken niet zo goed op mijn buik slapen.
oeh wie weet! dat zou wel mooi zijn! de duimweken zijn iniedergeval weer aangebroken!!! de blarenpleister liggen al klaar dus kan er weer tegen aan