mijn ventje moet tot 5, dan is hij half 6 thuis... ik heb nog geen boodschappen gedaan mss dat me ventje zo lief is echt geen zin in... moet de was nog doen en opruimen...
leg je handen op je hoofd draai een x in het rond, schud je heupen heen en weer ja we doen t nog een x, leg je handen op je hoofd draai een x in het rond, ja dit is de elfjesdans doe je voeten van de grond...( 8 )
lieverd de eerste paar weken is onzekerheid heel normaal hoor!!!! dat heb ik nog steeds. ik mag 10 augustus voor de 11 weken echo en dan pas denk ik dat ik echt kan gaan genieten (ik blijf denken dat t mis kan gaan) terwijl je er eigenlijk niet te veel druk om moet maken verder had je gelijk met je pendel. hahahahaha Pijnlijke borsten beginnen gelukkig iets minder te worden. doen nog wel zeer maar ts iets dragelijker. voor de rest soms misselijk en duizelig.
ik weet niet of de test echt posi is of een valse posi... hij werd na 5 min pas roze.. ze zijn wel beide lichtroze.. maar me gyn zegt dat het niets uitmaakt of het binnen 5 min of binnen een uur verkleurd...streep is streep...en op i-net las ik precies tzelfde... dus ben benieuwd wat de test vanavond doet bij MvM.. verder doen mijn (.)(.) geen pijn...ze zijn wel donkerder en steviger.. me buik heeft nog steeds een apart gevoel en qua eten gaat t nog niet helemaal goed maar verder is alles goed ojha ik vind alles ineens stinken, heel raar..
haha hoort er allemaal bij ik kan niet meer tegen de lucht van tijgernootjes met bacon. haha. de test van mvm is heel gevoelig ze was bij mij toen ik 5 wk en 2 dagen was en de test was zo donker dat ik gelijk mocht beginnen terwijl je normaal gesproken pas met 6 weken mag beginne.
gister vond ik t ineens naar knaagdierenkooi ruiken in huis terwijl we allang geen knaagdieren meer hebben... en het eten rook vies, en zag er misselijkmakend uit.. ik nam een hap en ik werd echt misselijk... toen stelde me ventje voor dat hij patat ging bakken voor me... dat is wel goed gegaan..
en als ik jou was zou ik morgen nog een kvk test doen met ochtend urine dan zal je zien dat tie nog donkerder is.
ow haha.. jha ik wil m denk morgen of overmorgen weer doen... moet ik ffies kijken...en met me ventje overhebben... mss wil hij gewoon de echo afwachten..
je ging er toen toch ff uit omdat je niet lekker in je vel zat door omstandigheden? (volgens mij was er iets met de eisprong? of heb ik t mis?)