hellow..ben ik ook weer... nou geen zwangere meer ebij had het zo gehoopt..ookal zal daantje in deze dgen wel in het roze komen en claire ook trouwens... nou of het nu wel of niet bij mij is.. we hebben toch lekker geklust gister avond... en ik hou mn instelling maar dat mijn nod 26 juni is.... mn temmp is nog wel wat hoog maargoed we zien wel
@pooh drink je er ook een paar voor mij(jij gaat dronken worden) heel raar maar ik heb ook zin in rose...... maar doe het lekker nie.... oh is het al 18 juli dan heb ik mijn eerste echo!
die hog etemp bij me zit me toch niet lekker... mensen die ook voor tijdens en na de ongi hogr ls 36.8 hebben
Ik ga echt dronken worden zo he dames als ik voor iedereen moet drinken \/ Ach ja het leven gaat weer verder he...Morgen weer met frisse moed er tegen aan! @ Marina dikke knuffel! Zo begon het gisteren met mij ook, maar hoop dat het bij jou weg blijft! Ik blijf hier nog wel meekletsen hoor! Anders mis ik jullie!
Thanks lieverd, maar zorg nu eerst maar dat jij er van door kan hier! Op naar de februarimama's. Bedankt iedereen voor lieve woordjes! Jullie zijn echt schatten allemaal!
ik dek dat ik het forum even een tijdje achter me laat... ik kijk even hoe het verder met me gaat want alles wordt een beetje verwarrend en heb som svragen en geen antwoord..... succes iedereen en kom nog weleens een kijkje nemen..
Pooh ik hoop dat jij in de topic van nod juli in het roze mag komen te staan veel succes meid de volgende ronde ik hoop dat het snel raak mag zijn. Ik heb eergisteren getest het was negatief maar nog steeds niks te zien van een ongi anderhalve week geleden een klein beetje bruin verlies en dat was het dan ook heb al een week ofzo krampen in mijn onderbuik en steken in mijn linker lies de test van eergisteren was negatief ik wil zaterdag weer testen maar ik denk dat die ook wel negatief zal zijn Wat is het toch vervelend als je zo een NIET ZWANGER uitslag krijgt van de cb digitaal ik zit er nu nog steeds erg mee Nou meiden allemaal heel veel succes, en de zwangere jullie genieten van de zwangerschap he
Duurt echt lang he voor het zover is..ik heb mijn eerste 17 juli...het lijkt nog zooooooo ontzettend ver weg..
inderdaad is nog zo ver weg... even nog een vraagje... heb jij ook zon last van veel afscheiding schaam schaam maar moest het even vragen hah
Valt op zich nog wel mee..! Het begint te komen..! Ik voelde vandaag niet zoveel als de andere dagen... Ik heb vandaag de vk gebeld voor een afspraak te maken voor intake..en meteen allemaal dingen gevraagd natuurlijk..en ze zei..je hoeft je nergens zorgen over te maken..de ene dag voel je van alles..en de andere dag helemaal niets...je moet je pas een beetje zorgen gaan maken als je vreselijke krampen krijgt of bloedverlies...en verder nu gewoon lekker gaan genieten..! Ze heeft me echt wel gerust gesteld..
Hallo, Mag ik er ook nog bij in de roze limo? Ik moet 28 juni weer ongi worden?! (hoop het niet natuurlijk) Groetjes...
Ik ga even lekker bij mijn mannetje op de bank liggen...! Fijne avond allemaal..en ik kom morgen nog wel eventjes kijken hier..! Iedereen heel veel succes...!1
he meiden kan iemand me vertellen of je eigenlijk eerst afspraak moet maken met de huisart als je zwanger bent?