Ja zo zie ik het eigenlijk ook niet hoor, als verplicht. Gaat gelukkig nog heel spontaan! hihi Maar moest ff zeuren, soms wordt je wel eens een beetje moedeloos. Gelukkig kun je heir altijd ff je verhaal kwijt, wel hebben er tenslotte allemaal wel eens last van. Balen zeg, die vage buikpijn, maar misschien blijft het daarbij.....NOg ff spannend dus! groet, Cait
hey Mss en Caitlin..Bedankt voor jullie lieve berichtje! ik weet ook wel dat het allemaal nog kan.. Ben ook best bang om weer zwanger te worden na de miskraam.. wil gewoon niet toegeven dat ik wel wat symptomen heb... Ik ben veel te bang dat het mis gaat. Ik had altijd een mooie cyclus van 27 dgn. Na de mk 1 cyclus van 30 dgn.. die hou ik nu maar aan.. maar in principe zou ik dus over 2 dgn kunnen testen.. dan zit ik op dag 28.... Mijn mannetje denkt dat het weer raak is.. Ikke nog steeds niet dus... En Caitlin.. fijn dat het nog wel spontaan gaat! hihihi En natuurlijk mag je hier je verhaal kwijt! daar heb je godzijdank dit forum voor! Zou het niet meer willen missen! Ik heb ook wel eens zin om te klagen of te mopperen! hier kan het zonder dat iemand je boos aankijkt! We snappen elkaar gewoon! Dus bij deze.. alle meiden hier! Bedankt!
Goedemorgen! Anna28, mss en Diana81 balen van de zeg! Veel succes in juli. Ik heb vanmorgen nog maar een testje gedaan. Het was een heel iets minder vaag streepje, maar nog steeds zo vaag dat ik niet durf te roepen dat ik zwanger ben. Mijn temp is wel omhoog gegaan vanmorgen, naar 37.0 en ik ben al een paar dagen 's ochtends misselijk. Ik wacht het nog heel even af... (morgen weer een testje ) Sann, welkom terug van vakantie!
weer geen zwangeren erbij Hm het begon allemaal goed in juni maar we blijven nu wel wat achter DUIMDUIM
hey Mamanorah! Ik duim met je mee... Heb zo'n vaag gevoel dat jij misschien wel de volgende bent die hier in het roze mag.. ik hoop het voor je meid! kuz
@pooh Ik heb mn cyclusbalkje gister ingevuld en ik kan over twee dagen testen, donderdag de 14e, ik neem aan dat dat dan ook mijn NOD is toch? (ben hier gister aangekomen dus nog niet helemaal 'ingelezen in de materie'!
sizzel, dank je! Ik hoop dat we allebei roze zijn. Het is na een MK toch anders, dan vertrouw je je eigen lichaam gewoon niet meer. En ik voel me ook anders dan bij m'n MK-zwangerschap. Toen had ik voor m'n NOD veel last van mijn (.)(.) en heel veel krampen. En nu ben ik alleen maar misselijk. En mijn buik is echt super opgeblazen. Gisteren had ik ook wat steekjes in mijn buik,maar het is allemaal anders. Het vertrouwen is er gewoon niet.
Goedemorgen iedereen, Kan iemand mij rood maken? Ik ben eigenlijk superblij dat ik nu ongi ben geworden! Op naar de volgende ronde!
hoi meiden , ik hoor hiet ook thuis denk ik. ben al bezig van november 2006 en hoop dat het niet te lang meer duurt [-o< , ben nogal ongeduldig mijn laatste dag van maandstonden was op 31 mei en op 6 juni heb ik nog eens 4 dagen licht roze en bruid bloed verloren, had dit nooit eerder gehad. weet nu ook net goed op welke ik nu moet gaan voorttellen . zit beetje in de war. heeft iemand dat hiet ook al gehad? groetjes
Nou, spannende momenten hier; bij cyclus 25 dagen zou ik vandaag ongi moeten worden, bij 26 dus morgen! Ik heb nog niets ontdekt dat in de richting wijst, dus laat de duveltjes maar mooi wegblijven
He he he dit gaat niet de goede kant op... hoe komt het dat het nu 2 mnd al zo is dat in het begin van de maand er zoveel roze is en dan ineens heel veel rodd? Dit was niet de afspraak, meiden kom op die limo moet vol... Voor de meiden die ongi zijn geworden, heel veel kracht en veel klus plezier voor aankomende maand. Wij zijn volgende maand aan de beurt...
mijn man is deze komende maand heel veel weg in de belangerijke periode. Ik hoop dat zijn mannetjes een beetje staying power hebben.