Ik vind het ook raar dat je maanden gaat overslaan alleen maar omdat het je even niet uitkomt dat je kindje op een bepaalde dag of maand kan komen. Het is toch een wondertje dat je kindje er mag zijn en nu is het dan even niet welkom, er zijn al genoeg mensen die niet zwanger kunnen worden, dus eigenlijk mag je allang blij zijn dat je zwanger kunt zijn. Dus ik zou zeggen, geniet er heerlijk van en je ziet vanzelf wel wanneer het kindje zin heeft om te komen.
Hallo allemaal, Ik ben nieuw hier en ik zou graag meegaan op de passagierslijst voor juni. Ik heb mn nod als het goed is 20 of 23 juni. Deze maand is voor mij nog voor het neppie, ben pas vorige maand met de pil gestopt en we wachten nog een maandje af, maar vanaf volgende maand wordt het zeker flink klussen. 30-33-?
Ik ga ook echt geen maanden overslaan. Ben allang blij als ik zo'n mooi geschenk mag ontvangen. wanneer maakt me geen donder uit.
Goedemorgen, Ik hoop echt dat het bij ons deze keer lukt anders moet ik een maand overslaan omdat wij 6 maanden naar Tokyo gaan, en anders word het kindje net geboren 1 dag voordat we terug moeten ofzo. Dat kan niet dacht ik, met zo'n netgeboren baby het vliegtuig in. Maar daarom hoop ik ook echt dat het deze keer lukt! Julita
Het kindje houdt zich denk ik niet aan de standaard dagen. Het kan ook 3 maanden tevroeg worden geboren of later, je weet het niet he. Maar ik wens je veel plezier toe daar in Tokyo en laat daar toch vruchtbare lucht zitten..
dank je Dolphin, Ik vertrek pas in September, en dan kom ik terug eind Maart. Het is waar dat het kindje natuurlijk niet op de uitgerekende dag komt, maar ik moet een beetje ergens vanuit gaan dacht ik. Advies is trouwens welkom, ik dacht dus deze maand nog te proberen en dan 2 maanden helaas over te slaan.
o dames ik ben er ook weer even! ik heb nu nog vrij moet om half 3 beginnen met werken dus rond half 2 weg. moet nog even met de hond gaan wandelen en nog wat uittekenen voor school! moet zeggen dta ik de laatste week erg moe ben kan aan een stuk door slapen niet normaal! ons weekend is super geweest. gister hebben we een hang dag gehad en ook lekker geklust. hoop niet dat het kwaad kan om 2x op een dag te klussen:S heb wel 2 drukke weken.......en ik ga er van uit dat mijn nod tussen de 1e en 4e juni ligt. ma werken di school woe school do school en werk vrij school en oppassen misschien bios zat verjaardag en shoppen zon rusten misschien wat met vrienden doen ma iets onder ons 2en doen di school en ben ik jarig (21jaar) woe school do school vrij school en verjaardag vieren met vriendne zat verjaardag met familie (en denk dat ik dna ook zal testen Steek Tong Uit) dus heerlijk...... mijn maag rommelt wel nog een beetje maar gelukkig al veel minder Melig ook ben ik er aan het dneken om extensions te laten zetten.......maar kost 250 maar wil het zo graag dus ga eens even goed nadenken en overleggen met mijn vriend!
Goedemorgen meiden, @Julita, wat gaaf dat jullie naar Tokyo gaan, is dat voor werk ofzo? Of ben ik nu veels te nieuwsgierig... Kan me wel voorstellen dat je dan nadenkt over wanneer je uitgerekend zou zijn mocht je zwanger raken. Iig alvast heel veel plezier daar! Maar als het gaat om als het kindje evt. geboren wordt op een feestdag of verjaardag van iemand dan zou me dat echt niets uitmaken. Het komt zoals het hopelijk komt Ik ben zelf op 1 januari jarig, ook niet echt geweldig maar kan er niet wakker van liggen (heb wel altijd vuurwerk op m'n verjaardag ). Ik ben liever snel zwanger en dat het dan rot uitkomt qua datum dan dat ik om allerlei data probeer te plannen en dat het dan niet lukt om zwanger te raken. Ongi is trouwens lekker voorbij dus we zijn alweer aan het voorklussen geslagen Altijd gezellig ! Fijne dag meiden! doeiiii
goede morgen dames... ff vraagje.. Heb je tijdens je eisprong krampen en steken of ervoor! zou vandaag mijn ei hebben, maar heb het hele weekend al steken en krampen gehad.. vooral gisteren was het ergst! Was ook vreselijk moe gisteren! al een paar dagen, maar gisteren wel heel erg! en begin je meteen na je ei witte vloed te krijgen of pas een paar dagen erna... probeer er nu een beetje op te letten, maar dan moet ik wel weten waar ik op moet letten natuurlijk..hahaha... verder goed geklust dus nu maar op de wachtbank....hihi kuzzz
@vicky.. nou dan zou het wel ongeveer kloppen..gelukkig hebben we dan op de juiste tijd geklust...toch nog maar goed doorklussen voor de zekerheid.. is ook gezellig... Hope so dat t lukt!maar goed ben niet echt de enige...als deze drukke maand nu maar voor een lege JULI gaat zorgen! VEEL ROOOOOZZZZZZZZEEEEEEEE kuzzz
hallo normaal gesproken had ik altijd pijn rond de eisprong, maar sinds dat we begonnen zijn om zwanger te raken......niets meer! heel vreemd volgens de banner woensdag mijn eisprong maar heb een stukje gelezen ophet net waarin stond dat van de 60 personen met een regelmatige cyclus er maar 7 daadwerkelijk p dag 14 de eisprong hadden.. voor mij dus een reden om het goed in de gaten te houden... wil nu wel eens een echte roze passagier worden in de befaaamde limo... liefs dionne
ja dat heb ik ook gelezen ja.. vandaar dat ik het me ook afvroeg..maar goed.. we klussen gewoon de hele maand door dan kan ik m niet missen toch? en wat betreft dat slijm checken...Ik zie mezelf ook niet echt wroeten hoor SANN.. jasses is wel het juiste woord, maar mocht het werken verander ik mischien nog van gedachte..haaha... kuzzz
Heb nu zo'n raar gevoel in mijn buik............ voelt heel....hoe zal ik het zeggen....zweverig/weeëg... heel raar... let it be.. bevruchtig ofzo! (ben geloof ik echt krankjorum aan het worden) moest het toch ff delen..... kuzz
hallo, kom ook weer eens even kijken. De vruchtbare periode is weer voorbij en nu maar afwachten...Ik heb nu inderdaad ook een beetje een vreemd en weeig gevoel. Ik heb dit nog nooit eerder gevoeld.Toch ben ik al een hele poos bezig. Morgen naar de gyn om te kijken of ik echt een cyste heb. Spannend.