Nou ik ben geirriteerd nu :x . Belt hubbie dat hij onderweg is en ik van oo gelukkig want we moeten aan de slag. Zegt ie : ooo? Ik dacht dat het om de dag moest want dat had je toch gezegd? Sjeeeeees sinds wanneer luisteren mannen zo goed? Ik probeerde uit te leggen jaaaaaaaaaaaa dat had ik gezegd jaaaaaaaaaa maar aangezien we in ronde 3 zitten moeten we denk ik iets anders gaan proberen (ik wil nu 4 dagen achter mekaar klussen). Ik ben wreeeeeeed chaggie nu :x :x :x
Ach ja die mannen vinden het allemaal maar ingewikkeld geloof ik... Nou ja van dit forum worden wij natuurlijk wel echte experts! Ik wens je toch veel klusplezier Tischa!
*breekt in in juni-forum om te kijken hoe het met de dames gaat* @Tischa: je hebt groot gelijk hoor! Wij hebben afgelopen ronde rondom de eisprong 5 dagen achter elkaar (of ergens 1 dag pauze ertussen geloof ik) geklust en het was raak! Succes
MEIDENNN! Lezen jullie het volgende artikel eens Elke dag seks verhoogt vruchtbaarheid woensdag 17 oktober 2007 Elke dag seks verhoogt vruchtbaarheid Elke dag seks hebben, is bevorderlijk voor de vruchtbaarheid van de man en verhoogt de kansen op zwangerschap van de vrouwelijke partner. In tegenstelling tot wat vaak wordt gedacht, is het sperma van mannen die slechts sporadisch seks bedrijven van een mindere kwaliteit. Dat blijkt uit een studie van Australische vruchtbaarheidsspecialisten. Volgens deze vorsers wordt het sperma-dna hoogstwaarschijnlijk beschadigd als het te lang in het lichaam blijft, wat de mogelijkheid tot bevruchting doet dalen en het risico op een miskraam in de eerste weken van de zwangerschap doet stijgen. Die vaststelling is uiteraard belangrijk voor paren die beroep willen doen op een vruchtbaarheidsbehandeling. Mannen krijgen doorgaans de raad om zich gedurende enkele dagen van seks te onthouden voor ze een spermastaal afleveren voor de in-vitrofertilisatie. Tot nu toe werd aangenomen dat onthouding tijdens de drie tot zeven dagen de kwantiteit van het geproduceerde sperma ten goede kwam. De Australische wetenschappers namen echter de kwaliteit van het sperma onder de loep bij ruim dertig mannen van wie de vrouwen niet zwanger waren geworden na de IVF-behandeling of die herhaaldelijk een miskraam kregen. Zij stelden vast dat de mannen die drie dagen geen seks gehad hadden, sperma produceerden met een hoog gehalte van dna-beschadiging. Na een week met iedere dag seks viel die beschadiging met een derde terug. Kwaliteit De kwantiteit was er weliswaar op achteruit gegaan, maar de kwaliteit was beduidend toegenomen, met als resultaat een grotere kans op gewenst vaderschap. Vorser dr. David Greening van de IVF-kliniek in Sydney: Veelvuldig ejaculeren beperkt dna-schade bij de meeste mannen. Zijn Britse collega dr. Allan Pacey van de Sheffield Universitity: Als sperma met een hoge regelmaat wordt geloosd, bevat het nieuwere en minder beschadigde cellen. Hup meiden Klusssennnnn!
Ik ga weer op de wachtbank met blikjes geduld van Jedidjah die ik heb gehamsterd @ mede-wachtenden; succes! @ klussers; succes! @ ongi's; balen!
Wat duurt de wachtbank toch lang! Gelukkig vliegt de dag op mijn werk om, tis alleen jammer dat het zo chaotisch is daar. Afkeurtje hier, daar. Bleh. Maar nu vol goede moed aan een nieuwe dag beginnen!
laten we het hopen ik doe zondag nog wel een testje en anders wacht ik dinsdag wel af maar geen rood is geen nood
Inderdaad! Je hebt nog een paar daagjes om positief te testen, en als ik dat zo lees met die symptoompjes, hoop ik voor je dat jij ook gauw op roze mag!
ik hoop het ook en anders volgende ronde nieuwe kansen toch ik heb al gezegd als het deze maand niet raak is zou ik dat niet zo heel erg vinden want als nu nu zwanger ben dan ben ik op de verjaardag van mn zoontje uitgerekend dus vandaar dat ik er deze maand ook zo rustig ermee om kan gaan
Dat kan ik me wel voorstellen, al zou t ook weer wat speciaals hebben denk ik! Ik had t juist wel heel erg gehoopt, en dan toch gisteren die vervelende , maar ja, nieuwe ronde, nieuwe kansen! Ben misschien van plan om met de Etos pillen te beginnen, iemand ervaring mee?
hmzzzzzz ga ik even met mn zoontje aan de gang hem klaar maken voor school, kom ik terug en kijk ik nog op de test zie ik toch weer een heeeeeeeeel vaag en licht 2e lijntje :S schiet mij maar lek ik test niet meer ik zie het dinsdag wel hoor pffff
Goeiemorgen, Ik wil wel graag in die auto zitten zeg zwanger of niet zwanger. Het liefste zwanger natuurlijk. Maar vind hem erg mooi. En in februari bevallen lijkt me een erg mooie maand zo'n beetje richting de lente. Iedereeen Suc6!
Goedemorgen! We willen hier allemaal wel een februari-beebje @twigger: maak eens een foto van je testje? Ben wel benieuwd! Hier weinig nieuws onder de horizon, ik voel maar weinig, en wat ik wel voel praat ik mezelf waarschijnlijk aan (waarom kan je geest toch zo goed je lichaam beïnvloeden? Grrr! :x ) Was wel een beetje misselijk vanochtend, maar dat kon ook van de honger komen...