Hahaha, dat is ook wat. Over spellen gesproken (zie gesprek pookie) Ik ga misschien maar even een paar testjes bestellen. Kan het niet laten. Als ik ongi word gaan ze in de kast. En anders zondag testen. Wat ben ik ook gek eigenlijk
Jaaa ik zeg net nog tegen me vriend ik ben gehackt ,maar lijkt me zo sterk ,me vriend zegt ook ik heb er eigenlijk nooit opgelet!
Jep, ik dacht anders moest je het toch gemerkt hebben. Ik ben trouwens echt een geitje. Net ovutest gedaan. Mijn plas helemaal niet opgehouden ofzo. Verschijnt er een lijntje
Pookie66; daar ben ik ook wel benieuwd naar, of volle maan meer lust in sex opwekt. Ik heb het in ieder geval wel eens eerder gemerkt.
Volgens mij schema toen omdat ik altijd om de 28 dagen me ongesteldheid had. Op de dag dat ik mijn eisprong moest hebben las ik op de test dat ik nog niet ovuleerde. zelfs een dag er voor en een dag erna was dat ook negatief
als we nou eens 28 uit 28 dagen van de cyclus gewoon "klussen" dan zullen we toch best wel roze streepjes krijgen?
Saloua, Ja van de ovutesten dat was in de periode toen wij voor de eerste keer zwanger probeerde te raken van Felicity...en dat is inmiddels weer een tijdje geleden ,weet echter niet meer of ik toen te laat testte
Passagierslijst NOD juni 1 : Sjors75,danielle78 2 : Mystiklady,Marieke11, ikkuh22,Bahar,chan1983,za4a,suske13,Bayliss,Mammie Paricia 3 : Nikkijane,kita29,Twigger82 4 : Danjo, jes1 5 : babyangel29 6 : Shy,pookie66,muppie,miranke 7 : NourElHouda 8 : Roosje75 9 : 10 : Saloua 11 : Leeuw89 12 : Pippa 13 : Djezelf, Knorretjuh 14 : 15 : 16 : 17 : Manon77 18 : 19 : Sbabe 20 : 21 : Verhip 22 : 23 : 24 : 25 : 26 : 27 : 28 : 29 : 30 : 32 passagiers voor de roze sportwagen!!! 0 Zwanger, 0 Ongesteld , 0 Negatieve test, 0 Twijfeltest , 0 Niets doorgegeven 0 Cyclus van slag Let op! Als je deze lijst quote dan moet de link van het plaatje [ img]http://www.autoblog.nl/images/wp2007/Ferrari%20360%20Modena%20Spider%20Roze%201.jpg[ /img] zijn, zonder spatie Edit: Als je de lijst copied laat dan de onderste regel erbij staan hoe je het moet quoten!
goedemorgen dames. Ik ga straks met mn zoontje fietsen in het park en dan ff langs de kinderboerderij. Pff ik word nu soms een beetje moe van dat lekkere weer want mijn zoontje wil constant buiten zijn. Normaal gesproken kan hij zich thuis ook wel goed vermaken maar die dagen zijn nu voorbij. Ik ben nu omgi en dan ben ik altijd zo moe dus zou best wel ff binnen willen hangen vanochtend.
hahah ik ken het ik heb vandaag ook nergens zin in maarja om nou binnen te blijven vandaag is ook zowat hihi