Kun je het nog een beetje herinneren toen je zwanger bleek van Collin?? Hoe ging het toen? Nogmaals alle 3 de keren had ik ook nergens last van dacht ik, komt goed!!
@Angel: Ik weet alleen nog dat ik 2/3 dagen na de eisprong enorme zere borsten had al. Woei !!! Heb ik nu dus niet ! Op dit moment is het een grote NEE !
hoe ik dat proef............. zit met mijn giechel hier aan het beeld gekluistert dus dat is peace of cake.
Hou vol Rapoenzel, voor het zelfde geld heb je daar een mini-me zitten die strakjes zorgt voor een dikke knal test
Meisje: psies!! Rapoenzel, ok dan gooi ik het nu maar op niet iedere zwangerschap is hetzelfde daarna weet ik geen peptalk meer, zit in precies hetzelfde schuitje, weet echt hoe je je veolt, maar we moeten gewoon positief proberen te blijven
Goed, bannen die kwaaltjes, maar ja, als je er wel over wilt schrijven wat dan? Begrijp het wel Rapoenzel, maar dat heb ik hier dus met die ja nee ja nee. Waardeloos dat je zo lang moet wachten en je bent (ik tenminste wel) altijd wel wat teleurgesteld als je ongi er is.
Oh joh ik zou nog trakteren op chocolade he!! Voor alle verslaafden speciaal uitgekozen: Even op klikken voor groter formaat laat het jullie smaken en wel eerlijk samen delen he.
Oh das balen lindavnr. Hoop dat je de volgende ronde meer geluk hebt en dat je nog een beetje kunt genieten van je weekendje weg. Dikke knuf
@3Tulpje: Die teleurstelling is hier niet zo meer, omdat we gelukkig al een lief manneke rond hebben wandelen
Linda wat jammer! Angel, ziet er lekker uit die chocolade! Ik ben eigenlijk ook niet zo echt teleurgesteld als ik ongi word, ben elke keer aan het hopen dat ik ze lekker op tijd krijg! Kan het nog niet vatten dat ik binnenkort niet meer ongi zal worden denk ik Lijkt zo onwerkelijk! Droom ik al zo lang van maar als het moment daar is zal het nog wel raar doen!
Oh, jammer Linda. Inderdaad op naar volgende maand. Rapoenzel, ik denk inderdaad dat dat misschien wel scheelt als je al een kindje hebt. Ik voel me echt even vreselijk kl**e als mijn ongi er is.
Onwerkelijk ??? Het is heerlijk om 10 maanden niet ongesteld te zijn... ja je leest het goed 10 maanden, want je word 6 weken na de bevalling pas weer ongie