Nee volgens mij waren het de laatste 2 weken geworden. Stond rond de 22 erop dat ze die backup gingen maken en toen bleek het allemaal wat langer te duren dan verwacht, waardoor er echt ontzettend veel berichten verloren zijn gegaan. Hij had nog een backup kunnen maken maar dat duurde een week en het was dus kiezen of delen. Of forum online of nog een week langer voordat we om zouden gaan.
de belangrijkste dingen komen vanzelf weer boven denk ik / hoop ik.. en dan idd liever weer online kunnen we verder tikken!! anders krijgen we ontwenningsverschijnselen enzo
hai ladies met mij gaat het wel goed hoe ist met jullie jeetje het lijkt wel eeuwen dat ik weer op het forum terug ben. ik heb alleen wat krampen en jahhh man kon het weer niet voor zich houden en heeft het prachtige nieuws aan men mams en zusjes vertelt ze waren door het dolle heen ze waren zo blij dat ze me wat besprongen en maar knuffelen en kussies hihihi ze zijn blij om weer tante s en oma te worden by the way hoe krijg ik men banner weer geplaatst weet iemand dat heb niet zoveel zin om dat uit te gaan zoeken ben ook nog hartstikke moe
nee echt niet, alleen zp pauze om te klussen verders snel weer hier terug! edit had een plaatje, maar ook zie werkt helaas niet..
Rapoenzel slaap lekker meid, ik heb het ook al dagen koud terwijl de rest hier in korte mouwen loopt heb ik een heerlijke sweater aan haha. babylove aahh super he om het te kunnen delen met je dierbaren he. Als je naar gebruikersinstellingen gaat krijg je links een menu waar ook handtekening staat, daarmee kun je je onderschrift aanpassen.
truste rapoenzel!!! euh even denken hoe uit te leggen lady...oh edit zie dat angel het je al uitlegd goed om te horen dat het goed gaat!!! leuk he al die warme reacties! wanneer mag je naar de vk?
Hahaha inderdaad!! Zie nu wel door de link dat als je erop klikt je een nieuw scherm krijgt, gelukkig!!
Hoi hoi, Even wennen hoor dit...En dat vandaag...had graag eerder al een berichtje willen sturen, maar goed. Ik sta volgens mij voor 16 juni op de lijst. Maar had vorige week vrijdag een positieve ovutest. Flink aan de klus geweest dus... en nu had ik vanochtend een klein beetje roze bloed! Zou het een innestelingsbloeding zijn? Vindt het ontzettend spannend en probeer mijn hoofd koel te houden...Maar goed, ik denk dat ik op de lijst in ieder geval nu naar 13 juni kan. Mijn cyclus wordt steeds korter, begon met 38, toen 35 en nu dus 31, met die ovu vermoedelijk op de 30e. Groetjes, succes voor iedereen en weer veel plezier op dit 'nieuwe' forum!
Eefje wat een goed nieuws dat je cyclus korter wordt!!! en je berichtje is wel hoopvol!! **nod politie zegt: maar ook met de beentjes op de grond, het is nog vroeg!!!** ik ga heel hard duimen!
Hey Eefje, wow wat goed zeg dat je cyclus steeds wat korter wordt! En beetje roze bloed kan idd wel duiden op een innesteling, maar even afwachten dus. Ga heel hard voor je duimen!! Done hoe ist??
Dank je wel Angel meiden ik ga jullie weer verlaten ben hartstikke kapot lig hier alleen maar te gapen kom morgen lekker weer op het forum slaap lekker voor strax en sweet dreams ik zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz