@ maris: We duimen allemaal voor je meid.......Komt helemaal goed!!! Straks het goede nieuws vertellen aan je vent, en dan sleur je hem meteen mee naar boven (of andere plek)............meteen werken die handel.......hihi
heheh Mariska.. er bestaan vast middeltjes en theorieën. Heb onlangs een docu gezien op canvas; Mannen met potentieproblemen moesten als experiment elke dag keiveel look eten. Kort gezegd; sommigen konden geen erectie krijgen maar na afloop van het experiment wel weer! (heeft nu weinig met zaad te maken maar bon, is voorbeeld he) Ben er zelf rotsvast van overtuigd dat bepaalde voedingsmiddelen echt wel gunstige effecten kunnen hebben. Nieuwe stof tot googelen?
OMG... bekijk dit even? Cumbetter verbetert sperma en stimuleert de bevruchting door meer spermacellen. hihi
Mannetje kwam net thuis dus die heb ik even ingelicht. Hij is een beetje down nu. Hij had er wel rekening mee gehouden, maar de uitslag valt hem wel tegen. Ok, look. Nou zal het onthouden. Hij gaat in ieder geval nu ook aan de vitaminetabletten. dat wou hij eerder niet. Die cumbetter, ik weet het niet. Wij zijn niet van die mensen die zomaar wat slikken. Dan als de dr bijvoorbeeld voorschrijft.
Ik ga nu even bijkomen, even eten koken. Kom zo nog wel ff weer. Dank jullie voor al jullie meeleven. Echt super.
He Hallo, ben ik weer, allenig met met mijn bordje en de laptop. @ 100 jaar terug. Ik heb het er wel eens met mijn moeder over gehad en die heeft het dan over 26 jaar terug. (toen ze zwanger was van mij) en zij zei ook. We hadden geen testen. Als je al eens 2 keer de ongi had overgeslagen, ging je naar de dokter van het zou wel eens zou kunnen zijn en dan kreeg je idd de kikkerproef. Weet eigenlijk niet meer wat dat was. ff google
gevonden Bij de kikkerproef werd urine van de proefpersoon bij een kikker ingespoten, waarna bij zwangerschap de bloedplaatjes in de kikker een paar dagen later onder invloed van hormonen in de urine van vorm ging veranderen. Door onderzoek van het zwemvlies van het proefdier door middel van een microscoop kon dit worden vastgesteld.
Ben ik weer ff! Maris: nou jullie weten in ieder geval al heel veel meer dan daarvoor! Ik hoop zo voor jullie dat de verminderde beweeglijkheid van die zaadjes lag aan het feit dat je mannetje veel rookte en misschien minder gezond leefde verder dan dat ie nu doet! Wel jammer dat er dan weer 2.5 maand tussen moet zitten Zucht, daar dus weer op wachten! Tenzij...er een paar snelle zwemmertjes deze maand eindelijk je eitje weten te vinden!! Goh zou dat ff mooi zijn...niet opgeven he dat het de komende maanden ook niet lukt! Het is niet zo dat er geen activiteit was dus dat is in ieder geval iets positiefs! En verder zijn jullie helemaal gezond, ook heel belangrijk! Vanavond aan de klus toch want je had je eitje nog niet gehad he!
jeetje wat en spanning hier allemaal, net ff een uurtje bezig geweest om alles terug te lezen.. @rapoenzel: jij hebt xoveel posi klachtjes, het kan toch niet waar zijn dat je echt ongi wordt??Ik blijf voor je duimen dat het niet zo is! @knorretje: bij jou is het ook erg spannend hoor, hoop dat jij ook vrijdag posi test! @zondag: ook ik ga zondag testen als ik nog niet ongi ben geworden...Vanaf morgen zal het broekloeren worden bij mij..Morgen zou mijn nod zijn als ik de kortste cyclus zou nemen, en zaterdag als ik de langste zou hebben. Ga ook echt niet eerder dan zaterdag testen kopen anders kan ik mezelf echt niet inhouden!
Ja idd raar verhaal van die kikkers! Heet jouw moeder zo'n kikkerproef gedaan dan Chelle zodat ze wist dat ze zwanger van jou was?? Heb er werkelijk nog nooooit van gehoord hier! Volgens mij heeft mijn moeder met mij wel een zw. test gedaan. Met mijn zus niet, die is nu bijna 30. Toen hadden ze wel al echo's toch??
ja sneu he Nou weet ik niet zeker of het 25 jaar gelee ook nog met echte kikkers gebeurde of dat het alleen nog maar zo heette.
ja echo's heeft ze wel gehad, veelvuldig zelf want wij (mijn zusje en ik) wilde niet echt groeien. Ik was bijna 5 pond bij de geboorte en mijn zusje nog geen 4 (couveuse kindje ook)
Volgens mij wel lady! Maar dan natuurlijk niet van die moderne zoals nu! Zucht...morgen nog 9 dagen wachten...